سالم خبر – برکت پلاس دارای مجوز مصرف عمومی می باشد.


برکت پلاس دارای مجوز مصرف عمومی می باشد.

سالم خبر- واکسن کوویران برکت پلاس دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان برای عموم می باشد.

به گزارش سالم خبر، برکت پلاس اولین واکسن جهان علیه ویروس کرونا است.

افراد می توانند برای دریافت این واکسن به مراکز تزریق کوویس ۱۹ مراجعه کنند.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مقاله ای که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد، روشن می کند که استفاده از واکسن Amicron به عنوان آنتی ژن غالب برای دوز تقویت کننده، بر اساس داده های موجود، ممکن است برای کسانی که بر اساس واکسن های قبلی واکسینه شده اند مفید باشد. آن را مفید کنید.

پیش از این مدیرعامل شرکت داروسازی برکت گفته بود که واکسن برکت پلاس کووید در ایران مطالعات حیوانی را با موفقیت به پایان رسانده و تزریق آن بر روی حدود ۲۰۰ داوطلب انسانی انجام شده است. از نتایج نمونه خون گرفته شده از شرکت کنندگان در مطالعه بالینی برای تعیین سلامت و ایمنی بیماران استفاده شد. به وزارت بهداشت و درمان ارسال شد.

Omicron covid-19 (omicron covid-19) نوعی ویروس کرونا است. در ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱، آفریقای جنوبی راه اندازی نسخه جدید SARS-CoV-2 B.1.1.529 را به جهان اعلام کرد. سازمان بهداشت (WHO). : B.1.1.529 در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱ صادر شد. نمونه های جمع آوری شده در بوتسوانا در سال ۲۰۲۱ و در آفریقای جنوبی در ۱۴ نوامبر؛ اولین بار در سال ۲۰۲۱ کشف شد.

در حال حاضر تدروس آدهانوم گبریسوس، دبیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت که Omicron جدید که توسط BA.5 و BA.4 به طور خلاصه معرفی شده است، نگرانی‌هایی را در مورد ظهور مجدد ویروس کرونا در سراسر جهان ایجاد کرده است. پیش بینی می شود که جهان به پایان اپیدمی کرونری برسد. هشدار: کرونا در حال گسترش است و ما باید با آن مقابله کنیم.

واریته های مشتق شده از انواع BA.4 و BA.5 رایج ترین کروناویروس ها هستند. آبریزش بینی گلو درد سردرد سرفه های مداوم و خستگی شایع ترین علائم هستند. اگرچه کمتر از یک سوم افرادی که تشخیص داده شده تب دارند، این علامت در هنگام جداسازی BA.2 شایع تر است و بهترین راه برای جلوگیری از عفونت با واکسن جدید است. دوز کامل واکسن احتمال انتشار ویروس را کاهش می دهد.