ساده ترین راه برای مدیریت پول


به تازگی به شگفت انگیزترین ابزار مالی دست یافته ام.

ای کاش زودتر در مورد آن یاد می گرفتم.

فقط چهار ماه و نیم گذشته است ، اما من هرگز احساس نمی کردم تحت کنترل هستم ، اما وقتی نوبت به مقدار پول من و میزان هزینه من برای هر چیزی که نیاز دارم ، آزادم.

اکنون ، من فکر نمی کنم این پول باعث شده است که من متوجه شوم که ثروتمند هستم.

او فقط از شر همه چیز خلاص شد.

برای شروع ، اگرچه در پس انداز خوب عمل می کردم ، اما هنوز تصور روشنی از این که آیا به طور هوشمند پس انداز می کنم ، چقدر در اختیار دارم و چگونه می توانم آنچه را که برای رشد و تأمین نیاز دارم ، مدیریت کنم. آینده.

من می خواهم در اسرع وقت بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که دارای درآمد منفعل داخلی هستم و به اندازه کافی برای پرداخت صورت حساب ها هستم تا بتوانم با روزهایم بازی کنم و کاری را که دوست دارم انجام دهم. اگر چیزی که من دوست داشتم درآمد بیشتری داشت ، عالی است. اگر نه ، همینطور است.

من می خواستم به اندازه ای که نیاز دارم بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، زمان زیادی را با خانواده ام بگذرانم ، اجازه دهم عزیزانم تجربیات شگفت انگیزی داشته باشند و در هر زمان که نیاز باشد به هر کسی کمک کنم.

اما من دقیقاً نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم و چقدر برای رسیدن به آن زمان لازم است.

تا اینکه من در واقع به همه چیزهایی که داشتم نگاه کردم و روش های T. Harv Eker را به کار گرفتم.

اگر نام Harv را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول از بسیاری جهات می تواند ریشه همه استرس های ما باشد و سرکوب آن ناخودآگاه منجر به بسیاری از کارهایی می شود که ما را از زندگی خود خوشحال نمی کند.

مدیریت بهتر پول ما می تواند این استرس را کاهش دهد و به ما اجازه دهد از فضای ذهنی جدید خود برای شروع مرحله بعدی جستجوی خوشبختی استفاده کنیم ، سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بنابراین اجازه دهید فقط این کار را انجام دهیم – بیایید مسائل مربوط به پول خود را حل کنیم.

در ابتدا سخت خواهد بود. حتی می تواند دردناک باشد. زمانی را به یاد می آورم که من به اندازه کافی درآمد کافی برای تهیه گوشت نداشتم و همچنین در بدهی خاصی از کارت اعتباری فرو رفتم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

حتی زمانی که آنقدر درآمد داشتم که به حساب بانکی خود فکر نمی کردم ، به نوعی از نگاه کردن دقیق به اعداد و ارقام اجتناب می کردم و می دانستم چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

آشفتگی آشفته ای بود.

تا اینکه با سیستم مدیریت پول هارو آشنا شدم.

این بسیار ساده است ، در عین حال درخشان است. و تمام شد. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

هارو اساساً می گوید هر کس شش حساب بانکی مختلف یا “شش بطری” دارد.

آره، کلاهبه

کسی که با پول خود عاقل است ، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نمی گذارد.

با داشتن شش حساب (یا به معنای واقعی کلمه در بطری در صورت تمایل) ، می توانید به وضوح مشخص کنید که به چه پولی دسترسی ندارید و چه چیزی می توانید سرمایه گذاری ، خرج و فروش کنید. همه این حسابها می توانند در یک بانک باشند یا در بانکهای مختلف افتتاح شوند.

و اگر می خواهید ثروتمند شوید ، اگر این سیستم کار می کند ، در مورد پول باید به سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید درآمد کسب کنید ، باید پس انداز کنید ، باید رشد کنید.

اگر می بینید پول شما کجاست و به وضوح می دانید که چه چیزی می توانید بپردازید و چه چیزی را نمی توانید ، بسیار احساس آزادی خواهید کرد زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

فرض کنید شما راهی برای کسب درآمد پیدا کرده اید ، مهم نیست چقدر (می تواند 100 دلار باشد ، اما می تواند 100000 دلار باشد. مهم نیست چقدر درآمد دارید ، مهم این است که چگونه برای درمان پول تو.). پس از همه کسورات ، مانند مالیات و غیره ، مبلغ خالص برای شما باقی می ماند. این اساساً “حقوق خود را به خانه ببرید”.

این مقدار به شش ظرف شیشه ای مختلف تقسیم می شود.

شش بطری / کشو:

1. حساب مرخصی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول این بطری را هرگز نمی توان لمس کرد. هرگز. تنها زمانی می توانید از این بطری پول خارج کنید که بازنشسته شده باشید. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به خاطر داشته باشید که وقتی جوانتر هستید ، باید سالهای بیشتری پس انداز کنید ، اما هرچه سن شما بالاتر می رود ، زمان کمتری برای شما باقی می ماند. پس در این مورد سخت گیر باشید. خود بزرگتر شما به این دلیل شما را دوست خواهد داشت.

باشه دروغ گفتم در این مورد یک استثنا وجود دارد. و این تنها زمانی است که می توانید با پول موجود در این شیشه هر کاری را انجام دهید اگر در چیزی سرمایه گذاری کنید که دارای بازده ثابتی باشد ، مانند سپرده های ثابت یا اوراق قرضه.

از آنجا که پول به هر حال در آنجا قرار می گیرد ، حتی ممکن است در چیزی که برنامه سررسید دارد سریعتر رشد کند.

2. پس انداز طولانی مدت در هزینه یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

اگر مجبور باشید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیزی که نیاز دارید بخرید ، این شیشه ای است که در آن غرق می شوید. همچنین می توانید مقداری از این پول را برای سرمایه گذاری استفاده کنید و می توانید در خارج از مناطق بازگشت تضمینی وقت خود را صرف این سرمایه گذاری ها کنید. به این معنا که برخی ریسک ها در آن دخیل هستند.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید “استطاعت” کنید. برخلاف FFA.

اما مطمئناً در سیستم LTSFS هوشمند باشید و اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که نیاز به یک جهش ناگهانی دارد ، فراموش نکنید که عملی و واقعیت گرا باشید ، همراه با دوز خوب شهود.

در صورت نیاز به صرف مقدار زیادی LTSFS و به طور قابل توجهی تمام شده است ، از صفر شروع کنید و دیگر هرگز از FFA پول دریافت نکنید.

هرگز.

3. نیازها (55 درصد از حقوق خالص)

این حسابی است که همه هزینه های مورد نیاز شما را به صورت ماهانه منظم می کند. اجاره ، رهن ، صورت حساب ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … همین. فوق العاده ساده است.

اگر مازادی دارید ، یعنی کمتر از این 55 درصد هزینه می کنید ، با خیال راحت آن را در هر پنج حساب دیگر ، هر طور که دوست دارید ، توزیع کنید. شخصاً ، هرگونه تعادلی که داشته باشم ، می خواهم آن را به FFA و LTSFS تقسیم کنم.

از دیدن رشد آنها خوشحال شدم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش ، شخصی به من گفت که کسانی که کتاب های داستانی نمی خوانند ، هفت برابر موفق تر از کسانی هستند که فقط داستان می خوانند.

در حال حاضر ، من مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” در اینجا دقیق است ، اما مطمئنم که حقیقتی در این جمله وجود دارد.

از این گذشته ، اگر شما یک کتاب داستانی نمی خوانید ، به این معنی است که این کتاب بر اساس واقعیت است و این بدان معناست که شما چیزی برای یادگیری و استفاده دارید.

و وقتی ثبت نام می کنید ، نتایج را مشاهده می کنید. گاهی اوقات شکست می خورد ، اما سپس دوباره یاد می گیرید و اعمال می کنید ، و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

در زمان یادگیری این داستان غیر داستانی در مقابل. تئوری داستانی ، متوجه شدم که فقط کتابهای داستانی می خوانم. من داستان نمی خواندم اینها خسته کننده بود.

اما موفقیت خارش داشت ، بنابراین من آن را امتحان کردم.

و من از آن زمان کتاب غیر داستانی نخوانده ام. به عنوان یک بزرگسال ، همیشه بینی خود را در یک کتاب داشتم ، بنابراین زمان آن رسیده بود که داستان را تغییر دهم.

درست است که زندگی من تغییر کرد. احساس می کردم باهوش ترم ، اعتماد به نفس بیشتری دارم ، مطالعه کردم و درخواست دادم ، و نتیجه داد. در همین حال ، من در مورد توسعه شخصی نیز مطالعه کردم تا بتوانم بهترین مهارت های مقابله ای را توسعه دهم تا بتوانم یک زندگی شاد و بدون استرس داشته باشم.

بنابراین بله ، نکته ای که به آن می رسم تحصیل است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق باشید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های مطالعه خانگی داشته باشید ، در سمینارها شرکت کنید ، هر چیزی که احساس می کنید ، آنچه را که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید یاد بگیرید را ارائه دهید.

اگر مبلغ کامل بودجه آموزش را در یک ماه صرف نکنید ، مشکلی نیست. این بدان معناست که جمع می شود و می توانید برای نمرات بالاتر که شامل یادگیری می شود ، مانند گروه فکری نخبه با عضویت سالانه بالا هزینه کنید.

اگر احساس می کنید می توانید همه چیز را به صورت آنلاین به صورت رایگان یاد بگیرید ، آن 10٪ را بردارید و آن را در حساب دیگری که فکر می کنید مناسب است قرار دهید.

5. بازی (10 of از دستمزد خالص)

هورا! بهترین صندوق تاریخ این کار برای این است که خود را نوازش دهید و از آن لذت ببرید.

آیا می خواهید برای شام یک بطری شامپاین میل کنید؟ آیا درمان می خواهید؟ اوه ، آن کیف و / یا کفش … من عاشق بازی هستم.

هیچ گناهی وجود ندارد. شما می دانید که چه چیزی می توانید بپردازید و بر این اساس هزینه می کنید. و بله ، اگر آن را خرج نکرده اید جمع می شود ، بنابراین وقتی بالا می رود واقعاً می توانید هزینه آن را بپردازید.

هتل پنج ستاره برای تعطیلات بعدی شما؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5 درصد از حقوق خالص)

آخرین و مهمترین ، تمام انرژی. بنابراین اگر می خواهید مقداری تهیه کنید ، باید آن را از دست بدهید یا آن را واگذار کنید. و شما می توانید برخی از راه های سخت را از دست بدهید یا رایگان و از صمیم قلب بفروشید.

این حساب را هر ماه خالی می کنید. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی باید جریان یابد ، بنابراین مطمئن شوید که جریان دارد.

اگر در موقعیتی هستید که یکی از اعضای خانواده یا شخص نزدیک شما به کمک نیاز دارد ، همیشه این حساب را بررسی کنید. به این ترتیب ، اگر مجبور شوید پولی را که “نمی توانید از عهده آن برآیید” به آنها بدهید ، از خشم جلوگیری کنید.

همه چیز باید در اینجا فروخته شود ، بنابراین آن را ارائه دهید و عملاً بگویید: “این تنها چیزی است که باید بدهم.”

و بس! شش حساب امیدوارم اینها حداقل به همان اندازه که می توانند به من کمک کنند بتوانند به شما کمک کنند. جستجو کنید ، ذخیره کنید و اکنون رشد کنید!

آیا شما این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv را در مورد علاقه ، هدف و سود بررسی کنید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *