زندگی در قزاقستان با سرمایه گذاری ۳۰۰ هزار دلاری


به گزارش خبرنگار فارس در دوشنبه.سیریک جومانگارین، وزیر تجارت و ادغام قزاقستان گفت: اگر خارجی ها ۳۰۰ هزار دلار در این کشور سرمایه گذاری کنند، اجازه اقامت صادر می کنند.

این مقام قزاقستانی در پاسخ به درخواست فراکسیون پارلمانی موارد فوق را بیان کرد.آه جل” اظهار داشت.

در سطح فعلی، لایحه ای با هدف اعطای اجازه اقامت ۱۰ ساله به بازرگانان خارجی که بیش از ۳۰۰ هزار دلار در اقتصاد قزاقستان سرمایه گذاری کرده اند در دست تهیه است.

وزیر تجارت و ادغام قزاقستان ابتدا در راه اندازی کارخانه ها سرمایه گذاری کرد. راه اندازی یک کسب و کار تولید محصولات با ارزش بالا؛ ارائه فناوری ها و خدمات جدید؛ یعنی سرمایه گذاری هایی که درآمد مالی اضافی برای بودجه ایجاد کند. فرصت های شغلی در قالب مالیات در نظر گرفته می شود.

جومانگارین گفت، بر تلاش های دولت قزاقستان برای بهبود فضای سرمایه گذاری و ساده سازی روند اخذ ویزای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران تاکید کرد. ساکن نیست.اصلاحیه ای به دستور وزیر سرمایه گذاری و توسعه قزاقستان ارائه شد که زمان درخواست ویزا را از ۵ روز کاری به ۳ روز کاری کاهش داد.

لازم به ذکر است که سرمایه گذاری مستقیم خارجی در اقتصاد قزاقستان در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به ۱۴.۵ میلیارد دلار رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۸.۲ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/.
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید.