زمان ، کانال ، کجا بازی Giants vs Dodgers را در کجا تماشا کنید

زمان ، کانال ، کجا بازی Giants vs Dodgers را در کجا تماشا کنیدلوس آنجلس داجرز در بازی 4 NLDS میزبان غولهای سانفرانسیسکو خواهد بود.

هیچ چیز شبیه بیس بال اکتبر نیست! علیرغم هفت پاس قوی مکس شرزر (یک حرکت اکتسابی ، 10 ضربه) ، داجرز با یک بازی یک بر صفر و 3 مسابقه در برابر غول ها دچار درد شد. با توجه به ترکیب مهلک بازی تک نفره ایوان لونگوریا و عملکرد قوی پرسنل سانفرانسیسکو ، غولها از صعود به سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی پیروز شده اند.

آیا غول ها پیش می روند یا آیا داجرز می تواند برنده را در بازی جامع پنجم مجبور کند؟ به زودی می فهمیم. برای تماشای پخش مستقیم Giants / Dodgers در زمان و کانال ، چهارمین بازی NLDS را به صورت زنده در زیر مشاهده کنید.

DODGERS امروز در چه كانالي پخش مي شود؟

بازی 4 امروز (12 اکتبر) در TBS نمایش داده می شود.

DODGERS در مقابل GIANTS GAME 4 چه ساعتی است؟

چهارمین بازی NLDS امشب ساعت 9:07 بعد از ظهر به وقت ET در TBS آغاز می شود.

کجا می توانید بازی DODGERS VS GIANTS GAME 4 را بصورت زنده تماشا کنید:

اگر ورود کابل معتبری دارید ، می توانید بازی Dodgers / Giants Game 4 را مستقیماً در وب سایت TBS یا در برنامه TBS تماشا کنید. همچنین می توانید برخی از بازی های خارج از فصل MLB را با اشتراک فعال در MLB.TV. با پرداخت 24.99 دلار ، می توانید مسابقات خاصی را به صورت زنده تماشا کرده و از هر پلی آف در صورت تقاضا پخش کنید.

شما همچنین می توانید داجرز را با دریافت اشتراک فعال در یک سرویس پخش با کیفیت بالا که TBS را ارائه می دهد ، از جمله Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV ، به صورت زنده تماشا کنید. YouTube TV به مشترکان واجد شرایط یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد.

آیا می توانم TBS را در HULU تماشا کنم؟

آره. مشترکین Hulu + TV (64.99 دلار در ماه) می توانند مسابقه امشب را از طریق پخش مستقیم Hulu TBS به صورت زنده تماشا کنند. سرویس استریم نه تنها یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان را ارائه می دهد ، بلکه می تواند ماهیانه 10 دلار در سه ماه اول به مدت محدود برای شما ذخیره کند.

بازی DODGERS در مقابل GIANTS GAME 5 GAME:

در صورت پیروزی داجرز امشب ، بازی 5 پنجشنبه 14 اکتبر ساعت 21:07 برگزار می شود.

مسابقه 4 را مستقیماً در DIRECTV STREAM تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *