ریاست جمهوری ایران پاداش بزرگی اجتناب کرده اند سوی امارات است


ریاست جمهوری ایران هدیه بزرگی از سوی امارات است

MeetNews سرویس ورزشی: دیدار خدمه های امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره جنوبی در ورزشگاه آل مکتوم دبی همراه خود نتیجه فوق العاده خوبی برای میزبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد از همه ایران به نوک رسید. همراه خود وجود حمله ها فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مضر کره ای ها {در این} دیدار، میزبان سودآور شد همراه خود تک گل عبدالله سهیل در دقیقه ۵۴ به گل ارزشمندی برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه نوک مسابقه همراه خود تمام توان اجتناب کرده اند آن حفاظت تنبل.

اماراتی ها همراه خود این گل و سه امتیاز توانستند همراه خود ۱۲ امتیاز شناخته شده به عنوان خدمه سوم گروه جواز حضور در مرحله مقدماتی را کسب کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا باید خوب دیدار دردسرساز تولید دیگری مقابل استرالیا، خدمه سوم گروه دوم برگزار کنند. کره جنوبی پس اجتناب کرده اند این شکست عنوان تنها خدمه با بیرون باخت گروه Z را اجتناب کرده اند کف دست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختلاف ۲ امتیازی همراه خود ایران به جای آن شخصی بازگشت.

بدین انجمن چشم انداز ایران برای شکست لبنان، جذب می کند همراه خود ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکست کره جنوبی بالقوه است به سختی جایگاه تیران را در کلاس بندی فیفا افزایش بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشم انداز ایران را در قرعه کشی جام جهانی کدام ممکن است به همان اندازه سه روز تولید دیگری برگزار تبدیل می شود، افزایش دهد.