رکوردهای شکسته صدها هیئت منصفه در نیوجرسی را نشان می دهد

رکوردهای شکسته صدها هیئت منصفه در نیوجرسی را نشان می دهد


بر اساس تجزیه و تحلیل WNYC / Gothamist ، در دهه گذشته ، ده ها افسر ، سربازان و مقامات دولتی فعلی و سابق نیوجرسی به شبه نظامیان راست افراطی ضد دولت موسوم به “سوگند نگهبان” پیوسته اند. لیست های عضویت توسط هکرهای ناشناس به دست آمده است.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که در مورد یافته ها نگران است و “اصلاحات لازم برای از بین بردن افراط گرایی در بین سازمان های اجرای قانون” را ارزیابی می کند. این فشار پس از آن صورت می گیرد که WNYC / Gothamist ماه گذشته گزارش داد که همان اطلاعات هک شده با ذکر نام و سایر اطلاعات شخصی اعضای ادعا شده نشان می دهد که برخی از افسران NYPD نیز به گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات درباره این انجمن ها را صادر کرد.

اعضای هیئت منصفه در مرکز دادستان های فدرال در حال تحقیق درباره طوفان 6 ژانویه در کنگره آمریکا هستند. تصاویر ویدئویی از این غوغا نشان می دهد تیم هایی از مردم که لباس مبدل بر تن کرده اند و نشان «سوگند نگهبانان» را پوشانده اند و پله های کنگره در سپاه نظامی را پر کرده اند. هجده نفر از اعضای گروه متهم به توطئه شدند و حداقل پنج نفر به اتهامات ناشی از این حادثه اعتراف کردند.

در حال حاضر ، هیچ قانونی در ایالت نیوجرسی وجود ندارد که نهادهای مجری قانون یا سایر مقامات دولتی را از شرکت در سوگند یا سایر سازمان های مشابه ، مانند پسران افتخار آمیز یا سازمان های سه درصدی ، در گروه هایی با روابط برتر سفیدپوستی منعقد کند. با حمله به کنگره به

با این حال ، طبق اعلام دادستانی کل ایالات متحده ، پلیس و سایر آژانس های محلی حق دارند قوانینی را برای اطمینان از عدم تعارض انجمن ها و رفتارهای کارکنان با تعهدات آنها در قبال عموم وضع کنند ، مادامی که این قوانین ناقض مقامات نباشد. “حق متمم اول. آژانس گفت که در تلاش است تا تعیین کند که چه تغییراتی برای جلوگیری از نفوذ گروه های افراطی در دستگاه های اجرای قانون ایالت مورد نیاز است.

استیون بارنز ، سخنگو گفت: “برای ایجاد و حفظ اعتماد جوامعی که به آنها خدمت می کنند – به ویژه جوامع آسیب پذیر که در گذشته توسط گروه های نفرت هدف قرار گرفته بودند – ضروری است که رتبه های نیروی انتظامی عاری از تعصب و نفرت باشند.” به سفارش اندرو بروک ، دادستان کل نیوجرسی.

استوارت رودز ، بنیانگذار هیئت منصفه ، مدت هاست که به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای زیر سوال بردن اقتدار دولت فدرال ، به دنبال جذب اعضای فعلی و سابق درجه نظامی و نیروی انتظامی است. گروه های نفرت شبه نظامیان ادعا کردند که بیش از 30 هزار حق عضویت پرداخت می کنند و توسط مرکز جنوبی فقر و اتحادیه مبارزه با افترا ، آن را به عنوان یک گروه افراطی طبقه بندی کرد.

داده های عضویت هک شده Oath Keepers ، که به یک سازمان غیرانتفاعی روزنامه نگاری به نام Distributed Denial of Secrets (DDoS) منتقل شده و به صورت آنلاین منتشر شده است ، توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای ادعا شده گروه شبه نظامی مورد استفاده قرار گرفته است ، هرچند که گزارشات این کار را انجام نمی دهند. میزان دخالت افراد را نشان می دهد.

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق شده اند تا مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ذکر کنند. بسیاری از بیش از 500 نفر از ساکنان نیوجرسی فهرست شده در داده ها ، طیف وسیعی از مهارت هایی را که طی این سالها در زمینه اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت های بخش دولتی آموخته بودند ، توصیف کردند.

در یکی از این پستها آمده است: “من مایلم به افرادی که در زمینه کامپیوتر و شبکه مهارت دارند ، به بهترین نحو کمک کنم.”

یکی دیگر می گوید: “من واکنش های امنیتی (SWAT نیروی دریایی) را آموزش می دهم.”

WNYC / Gothamist سوابق را بررسی کرد و تعدادی از افسران اصلاحی فعلی و سابق ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارکنان دولت در ایالت باغ را شناسایی کرد.

الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی ، در پاسخ به این یافته ها اشاره کرد که گروه های اساسی مانند سوگند خوانندگان “ساختار دموکراسی ما را تهدید می کنند”.

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که مایل به مشارکت در اقدامات تروریستی داخلی هستند و طبق قانون تا حد زیادی پاسخگو خواهند بود ، تسامح نشان نمی دهد.”

بیش از یک دهه است که مقامات مجری قانون فدرال نگران نفوذ احتمالی گروه های راست افراطی به نیروهای پلیس هستند ، زیرا آنها می ترسند تحقیقات فعال و توانایی مقامات منتخب در انجام وظایف دموکراتیک را تضعیف کنند.

سناتور کوری بوکر از نیوجرسی گفت که نگران است نام و اطلاعات شخصی افسران در داده های عضویت گنجانده شود.

بوکر در یک نامه الکترونیکی گفت: “اعضای هیئت منصفه یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که وظیفه آنها اطاعت از دستوراتی نیست که با آنها مخالف هستند-که در تضاد کامل با سوگند واقعی پلیس است که از قانون محافظت می کند و به طور کامل آن را اجرا می کند.” در ایمیل. “این نگران کننده است که ممکن است افرادی باشند که در حال حاضر افسران پلیس هستند ، به ویژه با توجه به دیدگاه های گروه گرایانه گروه و مشارکت در قیام 6 ژانویه ، و من می دانم که ماموران اجرای قانون نیز دغدغه های من را دارند.”

صدها سوگند در نیوجرسی

اسامی کسانی که سوگند یاد می کنند به سوگند یاد شده توسط ارتش در دفاع از قانون اساسی اشاره دارد. از زمان تاسیس در سال 2009 ، این گروه از تفسیر راست افراطی از سوگند حمایت می کند و دولت فدرال را به عنوان یک نیروی ظالمانه می داند که باید از آن اطاعت کرد.

سم جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی که کتابی درباره سوگند یادگاران نوشت ، گفت که این گروه به طور خاص پرسنل پلیس و ارتش را هدف قرار می دهد زیرا آنها در پیاده سازی اقدامات نقض ایدئولوژی جنگ طلبانه و لیبرال مانند کنترل اسلحه در خط مقدم هستند. یا محدودیت های اضطراری Covid-19 و بنابراین ممکن است در اجرای آنها اختلال ایجاد کند.

جکسون می گوید: “اگر بتوانید از قبل به این جمعیت دسترسی پیدا کنید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و غیر آمریکایی است ، ممکن است بتوانید مردم را از اجرای این دستورات بازدارید.”

WNYC / Gothamist برای تأیید هویت افرادی که برای سوگند و کارمندان دولت فدرال ثبت نام کرده اند ، به صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه در لیست هک شده با افراد در مقالات خبری ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های عمومی دولتی تکیه کرده است. اطلاعات بازنشستگی نتایج نشان می دهد که گروه مسلح طی چند سال تعداد قابل توجهی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی در نیوجرسی را به خدمت گرفته است.

تقریباً 20 نفر در پرونده ها با نام ، شماره تلفن و آدرس مأموران پلیس و مراکز اصلاحی مطابقت دارند که در دو سال گذشته فعال بوده اند. اینها شامل افسران دو شهر بزرگ و متنوع این ایالت ، جرسی سیتی و پترسون ، و تعدادی از جوامع روستایی و حومه ای بود.

WNYC / Gothamist تلاش کرد با تمام افسران فعال و سابق اجرای قانون که در داده های عضویت شناسایی شده اند ، تماس بگیرد. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل های درخواست نظر پاسخ نمی دهند. برخی گفتند که آنها دیگر در گروه فعالیت نمی کنند یا هرگز فعالیت نمی کنند.

در جریان تحقیقات 15 نفر دیگر شناسایی شدند که ادعا می کردند سابقه نظامی دارند یا می توان آنها را شناسایی کرد. سه فرد دیگر از سال 2020 در پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان دولت فدرال ظاهر می شوند ، از جمله یک نفر در وزارت امنیت داخلی.

17 عضو دیگر یا خود را شناسایی کردند یا با نام آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و سایر کمک های اولیه در نیوجرسی مطابقت داشتند.

مایک ژرمن ، مامور سابق FBI که در مورد افراط گرایان راست افراطی تحقیق می کرد ، هشدار داد که حضور اعضای هیئت منصفه در بین تماس گیرندگان اضطراری می تواند اعتماد عمومی به چنین نهادهایی را تضعیف کند.

او گفت: “تبلیغات به این بستگی دارد که آنها وارد اجتماع شوند و کار خود را به طور عادلانه و برابر برای همه قربانیان احتمالی انجام دهند.” بنابراین اگر آنها تعصب بیاورند یا قانون اساسی را تفسیر کنند که بخشی از جامعه را به درستی حذف نمی کند ، این مشکل ساز است. “

یک افسر اصلاح طلب که در حال حاضر در کلانتری شهرستان پاسایک مشغول به کار است ، در حالی که هزینه عضویت سالانه خود را در سال 2014 پرداخت ، در پرونده این گروه است. همان افسر در فیس بوک به عنوان عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان پیدا شد. برای بررسی برنامه رادیویی خدمات عمومی در سال 2019 آشکار می کندبه به گفته NJ.com ، این افسر همچنین بخشی از یک سایت سمت راست به نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. شما به نظرات از طریق تلفن ، ایمیل یا پیام متنی پاسخ ندادید.

یکی دیگر از مأموران اجرای قانون نیوجرسی که در دفتر خاطرات ظاهر شد ، کریگ یاکوززی است ، بازجویی که در حال حاضر در دادستانی شهرستان هادسون در شهر جرسی سیتی کار می کند. در یک تماس تلفنی کوتاه ، افسر تأیید کرد که اطلاعات خود را در فرم داوری به صورت آنلاین وارد کرده است ، اما ادعا کرد که این کار را فقط سالها پیش انجام داده است تا “اشتراک ایمیل” “رویدادهای جاری و برداشت متفاوت از رسانه های اصلی را دریافت کند”. چشم انداز. ” “و اینکه” هرگز با کسی ملاقات نکرده یا با کسی صحبت نکرده است “از سازمان.

جنیفر موریل ، سخنگوی دفتر دادستانی شهرستان هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی رابطه این افسر با اعضای هیئت منصفه است و از دفتر دادستان کل به دنبال راهنمایی است. وی گفت که هر گونه اطلاعاتی به FBI منتقل می شود.

موریل در ایمیلی گفت: “نگرانی های آشکاری در مورد هر یک از اعضای نیروی انتظامی در چنین گروهی وجود دارد.”

“چالشی برای دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، دادستان وقت نیوجرسی در بیانیه ای در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی برای این ایالت محسوب می شوند.

گروال در جلسه ای که در جلسه کمیته فرعی برتری بر خشونت سفیدها انجام شد ، با اشاره به کشفی در سال 2013 مبنی بر اینکه سه درصد از اعضای پلیس جرسی سیتی کار می کنند ، گفت: “نیروی انتظامی نیوجرسی خطر نفوذ افراط گرایان به صفوف آنها را تشخیص داده است.”

اما مشخص نیست که مقامات محلی تا کجا با چنین خطرات روبرو خواهند شد. نه دفتر شهرداری شهر جرسی ، دفتر شهردار پترسون و نه کلانتری شهرستان پاسایک به س questionsالاتی در مورد اینکه آیا دلبستگی ظاهری کارکنان آنها به گروه های افراطی سیاست های پرسنلی آنها را نقض می کند یا شایسته تحقیقات بیشتر است پاسخ ندادند.

ژرمن ، مامور سابق FBI ، می گوید اعتماد عمومی به پلیس و سایر آژانس های خط مقدم به تحقیقات دقیق بستگی دارد که روابط افسر یا سایر کارمندان دولتی را با سازمان های قسم خورده و مشابه بررسی می کند ، از جمله دعاوی مدنی احتمالی یا شکایات مدنی که هشدارهای اضافی را ارائه می دهند. آنها می توانند به عنوان یک سیگنال عمل کنند.

اما او به کارمندان دولت هشدار داد. برخی از افرادی که عضو این گروه بودند ، آلمانی استدلال می کردند که ممکن است ایدئولوژی خود را اشتباه درک کرده یا به سختی شرکت کرده باشد. به گفته وی ، دیگران باید از نقش هایی که با مردم روبرو است ، خارج شوند یا از قدرت کنار گذاشته شوند.

آلمانی گفت: “این همه یا هیچ نیست.” شاید افرادی هستند که واقعاً نمی دانند این سازمان چیست و یا قبل از 6 ژانویه متوجه نشده اند که این نوع ایده چقدر می تواند مردم را به دردسر بیاندازد. “

جان لوئیس ، یکی از محققان برنامه افراط گرایی دانشگاه واشنگتن می گوید ، با وجود این که مقامات دولتی نیاز به رسیدگی مناسب دارند ، مقامات باید در اتخاذ تهدید شدید و انجام تحقیقات فشرده جسور باشند.

لوئیس گفت: “اکثر مردم عمومی و مقامات منتخب آمریکا از این تهدید خوشحال هستند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” گروه هایی مانند اعضای هیئت منصفه و دیگر گروه های تندرو ضددولت واقعاً در حال تلاش برای فروپاشی این نظام دموکراتیک از داخل هستند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *