رژ لب Beautycounter: چرا مسائل مربوط به رنگ را رنگ کنید


من محصولات لب خود را انتخاب می کنم و دلیل آن را به شما می گویم. رژ لب زیبایی نه تنها زیباترین رژ لب من است ، اما رنگ آن همچنان خالص تر است. برای اولین سفارش و شماره CLEANFORALL20 20 درصد تخفیف بگیرید و به برنامه مزایا بپیوندید و فقط امروز مجدداً 20٪ اعتبار دریافت کنید! عناوین تبلیغاتی را در زیر مشاهده کنید.

براق برای مقابله با لب ها

من یکی از کسانی هستم که باید چیزی روی لب هایم باشد ، نه از نظر رنگ بلکه از نظر احساس! من از هر نظر و در زندگی دهان-چیزی-یا-چیزی دارم: یک کوله پشتی ، یک ماشین ، یک میز ، یک تخت ، یک در کنار یک در. برای هر نقطه محصولات خوراکی متفاوتی وجود دارد!

در اینجا برخی از حقایق جالب وجود دارد: امروزه اکثر لب های موجود در بازار دارای موادی هستند که قطعاً می خواهید از آنها اجتناب کنید. جی! موادش دقیقا چیه؟ فلزات سنگین مانند سرب ، نیکل و کروم.

“رژ لب بسیار ترسناک است زیرا می توانید آن را بمالید و در معرض خطر قرار گرفتن در معرض فلزات مانند سرب قرار ندارید. علاوه بر این ، چیزی است که می توانید چندین بار در روز برای چند دهه استفاده کنید ، بنابراین فلزات در بدن شما تجمع می یابند.”مارگی کلی از کمپین صندوق سرطان پستان و کمپین لوازم آرایشی ایمن

ما نه تنها محصولات را قورت می دهیم (طبق یک مطالعه ، 4 کیلوگرم در زندگی) ، بلکه می توانیم وقتی بچه ها را می بوسیم یا بطری های آب خود را با آنها تقسیم می کنیم ، با آنها به اشتراک بگذاریم.

همه ما می دانیم که رهبری چیزی است که باید از آن اجتناب کرد ، اینطور نیست؟ این دیگر رنگی ، بنزینی ، مدادی نیست – و هنوز هم می توان آن را در جواهرات پیدا کرد.

در سال 2012 ، FDA دریافت که 400 رنگ رژ لب محبوب حاوی سرب است.

این نوروتوکسین می تواند پیامدهای جدی برای سلامتی در بزرگسالان و کودکان ایجاد کند ، اما کودکان با ذهن در حال توسعه بیشتر مستعد عوارض جانبی هستند.

دستانی که محصولات لب Beautycounter را در دست گرفته اند

چیزی که رژ لب زیبایی را متفاوت می کند

تمیزتر

خواه یک بالم لب روزانه باشد یا یک لب مایه قوی برای یک شب ، من با محصولات Beautycounter تماس می گیرم زیرا می دانم که آنها با رعایت بهداشت و ایمنی طراحی شده اند.

Beautycounter بیش از 1800 پیوند مشکوک را در همه طرح های خود شامل – The Never List include شامل نمی شود. آنها برای بررسی هر گره در برابر استانداردهای بالاتر ، بالاتر و بالاتر می روند. آنها حتی فروشندگان میکا را بررسی می کنند.

با یکدیگر! همه لوازم آرایشی رنگی آنها 3 بار در هر دسته برای فلزات سنگین آزمایش می شوند و از عطرهای مصنوعی در هیچ یک از محصولات خود استفاده نمی کنند. دوتا برای من عالیه!

پیوندهای مسئول جستجو

میکا: میکا یک ماده معدنی است که محصولات آرایشی مورد علاقه شما را تامین می کند ، اما مدیتیشن می تواند سرگرم کننده باشد زیرا صنعت عادت های بدی دارد.

در سال 2020 ، Beautycounter 100٪ از تامین کنندگان خود را مورد بررسی قرار داد تا اطمینان حاصل شود که عملکردهای آنها پاسخگو و اخلاقی است. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید این متن 12 دقیقه ای پویا را مشاهده کنید.

وانیل: برداشت وانیل یک فرایند بسیار پر کار است و این صنعت از لحاظ تاریخی به دلیل مسائل مربوط به حقوق بشر مشهور است.

Beautycounter متعهد است که با یک خرده فروش زن برای به دست آوردن وانیل با کیفیت بالا کار کند ، اما همچنین شرایط زندگی را برای جامعه کشاورزان خود بهبود بخشد. وانیل ارگانیک مسئول ارگانیک جزء Beyond Gloss و Sheer Lipstick است.

کات تمام محصولات زیبایی Beautycounter را در دست دارد

محصولات خوراکی Beautycounter

ما چندین گزینه مختلف لب برای دوستداران محصولات لب داریم:

رژ لب حالت شفاف نابغه

این رژ لب با رنگ روشن و فرمول مایع فوق العاده ، محصولی است که بسیاری از مشتریان آن را برای داروهای خوراکی تغییر داده اند! این چیزی است که من برای “روزمره” شفاهی استفاده می کنم. فرمول یادآور مومیایی رنگ شده است. اینها رایحه وانیل دارند – آنها الهی هستند!

رنگ رژ لب قوی

این رنگهای دائمی چند رنگ هستند. آنها را به عنوان یک لکه لب در نظر بگیرید. من از آنها با لبهای “بیرون آمدن” خود استفاده می کنم. آنها در سایه های دلپذیر زیادی وجود دارند ، از خنثی تا روشن و پررنگ. این لبهای رنگی دوست داشتنی بوی نعناع طبیعی دارند! من بهترین ها را دوست دارم و براق می کنم تا کمی “روشن شود”.

فراتر از براق

اگر شما عاشق براق هستید ، مال ما عالی است! آنها نرم هستند ، چسبناک نیستند و کاربر خوب است. شیر یک نسخه بسیار بهبود یافته با شکل گرد زیبا برای باز شدن آسان هنگام استفاده از لوسیون است!

  • Big Shine Duo: بسته جدید Think Big Mascara + Beyond Gloss را در سایه دلخواه خود بپیچید تا از 15٪ پس انداز لذت ببرید!

ژله ها

در مورد یک شیرینی شیرین؟ این براق های لب براق و شفاف با مشت های نچسب (بدون پایان چسبنده) پر شده است.

کولر گازی خوراکی

من این را هر شب قبل از خواب می پوشم و بسیار سرگرم کننده است و خوب پیش می رود. من عاشق بوی کالاندولا هستم!

سایه های مورد علاقه من

همه محصولات لب Beautycounter طوری طراحی شده اند که برای هر پوستی کار می کنند. در اینجا مراتع مورد علاقه من وجود دارد:

بندهای شفاف – رز (صورتی زیبا) ، شاخه (خنثی) ، چوب رزوود (سنگین / بالغ) و لولو (براق روشن) نعمت های من هستند!

رژ لب های رنگارنگ قوی – پشت صحنه و لباس سیاه! من مراسم باغ را امتحان کردم و نتوانستم روشن باشم ، اما دوست من سارا آن را دوست دارد!

فراتر از براق – Magnolia Shimmer تمام راه! اگر هر دو طرف را ترجیح می دهید برولی نیز عالی است. دالیا نیز یکی از موارد مورد علاقه من است.

ژله ها – سوربت دوست داشتنی است!

زری – من عاشق کالاندولا هستم !! فراتر از نعناع – شگفت انگیز می دانم! هر شب هنگام خواب آن را می پوشم.

محصولات لب دهانی

تبلیغات >>

  1. برای اولین سفارش و شماره خود 20 درصد تخفیف بگیرید USAFI20به این فقط باید یک آدرس ایمیل باشد که هرگز استفاده نشده است.
  2. سفارش خود را با برنامه Beauty Band در 22 یا 23 سپتامبر به روز کنید و 20 درصد وام نقدی Beautycounter را بازپرداخت کنید! این مانند Amazon Prime است و برای پیوستن 2 هدیه رایگان (پوست شب و ماسک ذغال سنگ) دریافت می کنید.

سایر پست های زیبایی تازه را نیز می توانید لذت ببرید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *