رویکرد جدید ساماندهی جهاد فنی و حرفه ای، تبیین و ایجاد اشتغال است.


به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، نصیر منصورزاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور در نشست خبری رویکردها و فعالیت های بسیج دانشجویی در دانشگاه های فنی و حرفه ای را بیان کرد.

وی با تاکید بر اهمیت رسانه در مواجهه با رهبر سرافراز جهان و انقلاب اسلامی گفت: رهبر برتر.”

رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور گفت: در حال حاضر رسانه ها و دستگاه های فضای مجازی سلاح اصلی مبارزه با جنگ نرم و مولفه های کلیدی جهاد هستند.

وی در خصوص فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای به تبیین موضوعات کلیدی جهاد پرداخت و تصریح کرد: «بسیج دانشجو با رویکرد جدید دانشگاه فنی و حرفه ای بر اساس نقش مشکل و تخصص ویژه». آموزش مهارت “و”؛ شغل «خلاقیت و کارآفرینی» اولویت اوست و همه برنامه هایش بر این دو موضوع کلیدی انقلاب اسلامی متمرکز است.

منصورزاده بر نقش جدی بسیج دانشگاه صنعتی و حرفه ای در برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع شیوع ویروس کرونا و تولید ملزومات و ملزومات پزشکی در سراسر کشور تاکید کرد. این امر به ویژه در مورد موضوع و توضیح امسال، به ویژه در بخش امیدبخش در جامعه صادق است. نسل آموزش جوانان

مدیرکل فناوری دانشگاه صنعتی و حرفه ای با صدور پیامی از سوی مدیر عامل خبرگزاری فارس تیرانداز گزارش حرکت دانشجویی دانشگاه را ارائه کرد.

مدیرعامل خبرگزاری فارس در این نشست از جهادگران و وفاداران بسیج دانش‌آموزان دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای کشور در دوران کرونا تقدیر کرد.

در پایان جلسه رئیس سازمان دانشجویی و فنی دانشگاه صنعتی و حرفه ای با حضور مدیران و کارکنان خبرگزاری به منظور بررسی فعالیت ها و توانمندی های شورای انقلاب برگزار شد. وی از زحمات و زحمات دبیر و خبرنگاران تشکر کرد. به ویژه ساماندهی دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای. :

شیرازی دبیر سازمان آموزش و پرورش خبرگزاری فارس از توانمندی این سازمان در رسیدگی به معضل مناطق کم برخوردار و انعکاس اخبار و برنامه های جهادی تقدیر کرد. اعلام راهکارهای بسیج دانشجویی توسط دانشگاه فنی و حرفه ای و سایر تشکل های دانشجویی انقلابی.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.