رویدادهای دویدن مجازی ، پیاده روی و رول ، راهی عالی برای فعال ماندن و برقراری ارتباط!


زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام

سال 2020 برای همه ما یک چالش بود. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل به دلیل همه گیری کووید -19 عملاً فعال بودند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز تناسب اندام پزشکی درهای خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته اند. با این حال ، علاقه مندان به تناسب اندام راهی برای سالم ماندن و ادامه تمرینات خود پیدا خواهند کرد. اکنون که تعطیلات زمستانی نزدیک است ، بیایید خلاق باشیم تا در کنار هم فعال بمانیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی ، راهی عالی برای حفظ فرم و تشویق روحیه رقابت سالم است!

بیل تورن پیراهن مسابقه جاده Peachtree 2020 را در دست دارداز سال 1970 ، هر سال بیش از 60،000 دونده در آتلانتا جمع می شوند (a + به دلیل محدودیت ثبت نام ، اما همیشه تعداد بیشماری از دوندگان وجود داشته است).ث برای مسابقه 10K و دوچرخه سواری به نام مسابقه جاده Peachtree. هیچ مکان گرمتر یا مرطوب تری در آتلانتا در روز استقلال در سیاره زمین وجود ندارد ، اما ما به هر حال آنجا جمع شده ایم و همه جمع شده ایم و آماده انجام هر کاری (یا فقط برای تفریح ​​دویدن) هستیم. می دویدیم ، راه می رفتیم و شانه به شانه می چرخیدیم ، داغ ، عرق کرده بودیم و بیشتر ما تنفس بسیار سختی داریم. دقیقاً محیط مناسب برای شیوع ویروسی کروناویروس! امسال ، با درایت باشگاه پیست آتلانتا (و احتمالاً به این دلیل که می خواست پیراهن های مسابقه 2020 را بفروشد) ، یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم می کند.

آیا مسابقات جاده ای Peachtree لغو شده است؟ هرگز! فقط امسال متفاوت

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی سازمان یافته شرکت می کنید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، فاصله و زمان را با استفاده از یک برنامه یا ردیاب تناسب اندام نظارت می کنید و نتایج را برای برگزارکنندگان ارسال می کنید. به همین راحتی! در بیشتر موارد ، هزینه ورودی اغلب شامل یک تی شرت پایان ، یک شماره مسابقه و “سوگ دیگر” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه برای یک مسابقه مجازی ممکن است در بودجه یا منافع مستقیم شما نباشد. مسابقه مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها سخت نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی “Facetime” آیفون در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و تعامل با تمام اعضای خانواده است. اگر شما مانند خانواده ما هستید ، ما همه جا هستیم ، از جمله چندین ایالت و صدها مایل دورتر. حفظ ارتباط و ارائه پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین دارای طیف گسترده ای از سنین و سطوح آمادگی جسمانی هستیم ، بنابراین رقابت بیشتر برای ما 10 مایل (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است ، یا برای بچه های کم تناسب اندام و کوچکتر ، پیاده روی مسافتی مشخص می تواند کارساز باشد. در صورتی که زمان و مکان قابل تنظیم نباشد اما شما همچنان رقابتی هستید ، هر یک از پیروان تناسب اندام کار خواهند کرد. با زمان (یا فاصله یا هر چیزی که با اندازه گیری مطابقت دارد) همراه باشید و بعداً مقایسه کنید. یکی از اعضای خانواده که بهترین زمان را دارد برنده می شود (یا حداقل خانواده ای تا مسابقه بعدی فخرفروشی می کنند).

برای رویدادهای تناسب اندام مجازی کمک می خواهید؟ منابع زیر را مشاهده کنید:

این فصل جشن برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام زمان می برد ، حتی اگر شما فقط بیرون از خانه بازی می کنید ، با سگ خود کنار هم قدم می زنید ، یا یک رویداد تناسب اندام مجازی. برای کسانی که در مسابقه مجازی Peachtree Road یا هر رویداد تناسب اندام مجازی شرکت می کنند ، برای شما آرزوی موفقیت می کنم!

نویسندگان: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *