روبرت دورست به جرم قتل دوستش سوزان برمن در سال 2000 به حبس ابد محکوم شد

روبرت دورست به جرم قتل دوستش سوزان برمن در سال 2000 به حبس ابد محکوم شد


روبرت دورست ، وارث املاک نیویورک ، روز پنجشنبه به جرم قتل یکی از دوستانش در بیش از 20 سال پیش به جرم قتلی که احتمالا به همسر گمشده قاتل مربوط می شود ، به حبس ابد محکوم شد.

قاضی مارک ویندهام از دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس این حکم را یک ماه پس از محکومیت داورست 78 ساله 78 ساله به جرم قتل درجه اول در 23 دسامبر 2000 به جرم سوزان برمن ، که از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، صادر کرد. به خانه بندیکت کنیون بروید

قبل از قتل سال 2000 ، برمن با پلیس در مورد یک مورد عجیب و غریب جعلی صحبت کرد که گفته می شود هنگامی که همسرش در 1982 در نیویورک ناپدید شد ، به دورست داد.

کتی دورست هرگز پیدا نشد و هیچ اتهامی علیه ناپدید شدن او مطرح نشد.

پس از کشتن برمن ، دورست از شبکه خارج شد و در گالوستون ، تگزاس فرود آمد ، جایی که نام دوروتی سینر را گرفت و مرتباً کلاه گیس ، لباس و کفش پاشنه بلند زنانه می پوشید.

موریس بلک ، همسایه دورست ، در سپتامبر 2001 توسط دورست کشته و قطعه قطعه شد ، اما به دلیل دفاع از خود تبرئه شد.

سپس در مجموعه مستند HBO 2015 ، “The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst” ، به نظر می رسید که دورست به قتل اعتراف کرد.

او در حالی که هنوز میکروفون داغ داشت به دستشویی می رفت و ضبط می شد که او با خودش زمزمه می کند: “او را گرفتند! من چه کار کردم؟ البته من آنها را کشتم.”

در اظهارات خود قبل از صدور حکم دورست ، خانواده برمن با اشتیاق در مورد تأثیر او و قتلش بر آنها صحبت کردند.

دنی ، پسرعموی مارکوس ، برمن ، را “فردی فوق العاده ، فراموش نشدنی و درخشان” خواند که زندگی او در 55 سالگی و زمانی که او سالها عقب بود به طرز وحشیانه ای از او گرفته شد.

مارکوس گفت: “من می دانم که او دستان خود را به اینجا رسانده ، روی دوشم است و می داند که من برای او هر کاری می کنم.” او اضافه کرد که نمی تواند از دورست متنفر باشد زیرا برمن مطمئن شد که همیشه می داند که “نفرت بی معنی است”.

ثارب کافمن ، پسر خوانده برمان ، می گوید: “من باید در حرفه ای کار می کردم که می توانم به آن افتخار کنم ، عشق بیابم ، ازدواج کنم و بچه دار شوم. من آن را خرج می کنم تا گریه نکنم و احساس ناامیدی نکنم که فردای آن روز خواهم رفت. . “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *