رندرهای رسمی از Samsung Galaxy Watch 5 و ۵ Pro فاش شد.


سامسونگ سری گلکسی واچ ۴ آگوست گذشته معرفی شد و در حال حاضر مشغول کار بر روی نسل بعدی ساعت هوشمند خود، سری گلکسی واچ ۵ است. در حالی که کمتر از یک ماه به عرضه رسمی آن باقی مانده است، ایوان بلاس، مشهور، اکنون رندرهای رسمی سری گلکسی واچ ۵ را به اشتراک گذاشته است.

سامسونگ گلکسی واچ سری ۵ معرفی شد.

در گزارش ۹۱mobiles، Blass دموهای سه بعدی “چرخش” را به اشتراک گذاشت که به Galaxy Watch 5 و Watch 5 Pro نمای ۳۶۰ درجه می دهد. هر دو مدل از Sapphire Crystal به جای Gorilla Glass DX + برای محافظت استفاده خواهند کرد.

اسم رمز گلکسی واچ ۵ معمولی «قلب» است و از نظر طراحی شبیه به گلکسی واچ ۴ فعلی است. بر اساس این گزارش، سامسونگ گلکسی واچ ۵ معمولی را به صورت گرافیکی عرضه خواهد کرد. نقره در رنگ های متنوعی از جمله آبی و رزگلد عرضه خواهد شد.

برای مشخصات، گلکسی واچ سری ۵ در دو نوع LTE یا بلوتوث، ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری عرضه خواهد شد. از نظر نرم افزاری، هر دو ساعت دارای wearOS 3.5 با One UI Watch 4.5 خواهند بود. طبق گزارش های قبلی، سری گلکسی واچ ۵ به سنسور دماسنج برای اندازه گیری دمای بدن، مشابه سنسور دماسنج اپل واچ سری ۸ آینده مجهز خواهد شد.

Galaxy Watch 5 Pro ظاهری صنعتی در رنگ مشکی یا خاکستری تیتانیوم ارائه می دهد. این مدل که Project X نام دارد در اندازه های ۴۵ میلی متری عرضه خواهد شد. همچنین می توانید انتظار نسخه های LTE را در مدل Pro داشته باشید. باید دید آیا فریم جدید رابط کاربری را بهبود می بخشد یا خیر.

Samsung Galaxy Watch 5 از حدود ۳۰۰ ۳۰۰ شروع می شود و به ۴۰ ۵۴۰ می رسد. انتظار می رود سامسونگ ماه آینده از گوشی های جدید گلکسی فلیپ و فولد به همراه هدست های جدید TWS در رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ در ماه آینده رونمایی کند.