رضازاده: وزن باید به حالت قبل برگردد/ معلوم نیست در انتخابات بودم.


حسین رضازاده گفت:ما میرویم خبرنگار ورزشی و وزنه بردار خبرگزاری فارس گفت: تیم های قدرتمندی در فدراسیون حضور دارند که همگی قهرمانان رشته و دانش وزنه برداری هستند. همه ما باید کمک کنیم و همه نباید از انجام آنچه در توان داریم اکراه داشته باشیم. وزنه برداری رشته ای است که مدال های المپیک زیادی کسب کرده است و قوی ترین مرد جهان از ایران است. باید مثل قبل باشد.

وی افزود: سجاد انوشیروانی خودش قهرمان بود و زمین این رشته را خورد. وی مدتی مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل بوده و مدیریت و همکاری نزدیکی در آنجا داشته است. در حال حاضر مهمترین رویداد ما انتخابی برای المپیک پاریس، مسابقات جهانی کلمبیا است و باید تمام تلاش خود را انجام دهیم.

وی گفت: در حال حاضر به او ادای احترام می کنم و تمام تلاشم را می کنم. بالا بیا من آن را انجام خواهم داد

رئیس سابق فدراسیون وزنه برداری با بیان اینکه در گذشته به دلیل بازگشت ملی پوشان معترض وضعیت اردو خوب نبود، گفت: گفته می شود که او همانطور که در بالا ذکر شد به کمپ بازخواهد گشت. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. تغذیه و تندرستی کودکان مهم است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی افزود: اکنون که مشکلات گذشته و مشکلات گذشته تمام شده است، باید به آینده نگاه کرد. برای ثبت یک رکورد خوب، کودکان باید نسبت به کمپ های شبانه بی تفاوت بمانند.

رضازاده در خصوص وزنه برداری در کشورهای وزنه برداری نیز گفت: به نظر من این وزنه برداری ها بیش از هر رویداد دیگری اهمیت دارد زیرا اهمیت آنها به مراتب بیشتر از قهرمانان جهان در کلمبیا است.

پارلمان قهرمان سابق المپیک جهان بودجه کمک فدرال را ۵ میلیارد دلار برآورد می کند وزن او نمی داند. من از جزئیات این بحث ها اطلاعی ندارم، بنابراین نمی توانم نظر بدهم.

در خاتمه، در پاسخ به این سوال که یکی از نامزدهای آینده در انتخابات میان‌دوره‌ای هستم، فعلاً مشخص نیست در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

၏پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید