رسوایی بریج گیت از بریجت آن کلی در مسابقه NJ دفاع کرد

رسوایی بریج گیت از بریجت آن کلی در مسابقه NJ دفاع کرد


بریجت آن کلی – که محکومیت وی در رسوایی “بریج گیت” توسط دادگاه عالی آمریکا لغو شد – در مناظره اخیر یکی از مخالفان مسابقه دفاتر اسناد رسمی شهرستان برگن بر سر بسته شدن خط خیابان پل جورج واشنگتن در سال 2013 شکسته شد.

برگن رکورد نوشت ، جان هوگان ، دموکرات ، که دو دوره در قدرت بوده است ، روز سه شنبه در این رویداد مهم تجدید نظر کرد و کار کلی را “دقیقاً برجسته” نداد و کار خدمات دولتی او را “کار سیاسی منصوب” خواند.

هوگان افزود که “مطمئن نیست که گذشته اش او را برای موقعیت دفتری اسناد رسمی مناسب کند” ، که به ثبت ، ثبت و نگهداری تعدادی از سوابق عمومی و همچنین برگزاری انتخابات کمک می کند.

کلی-کریس کریستی ، فرماندار سابق نیوجرسی ، یکی از دستیاران سابق که ایمیل بدنام “برخی از مشکلات ترافیک” را نوشته بود-در این آشفتگی بی گناهی خود را حفظ کرد.

طبق گفته CAN 2 ، کلی در طول بحث در Teaneck ، که توسط بخش شهرستان برگن NAACP سازماندهی شد ، گفت: “من هیچ کاری نکردم.” “می توانم به شما اطمینان دهم که قسمتی از پل را نداشتم.”

جان هوگان ، منشی شهرستان برگن ، گفت که فعالیت سیاسی کلی در پی این رسوایی “دقیقاً برجسته” نبود.
فیس بوک

“من به 9 اتهام فدرال محکوم شده ام ، و سپس حدس بزنید چه؟” اعتقاد من متزلزل شده است. ” – من پل را نبستم ، آقای هوگان. پل را نبستم. ”

برگن رکورد می نویسد ، رقیب جمهوری خواه تاکید کرد که این یک بزبان مستقیم برای مقامات قوی تر ، از جمله کسانی است که “حتی برای ریاست جمهوری نامزد شده است” ، با اشاره به پیشنهاد اولیه کریستی برای انتخابات ریاست جمهوری جمهوریخواهان 2016.

کلی این ایمیل بدنام را با عنوان “زمان برخی مشکلات ترافیکی در فورت لی” به عنوان بخشی از سیستمی که ترافیک را از ورودی پل جورج واشنگتن به فورت لی هدایت می کند ، نوشت. این ترفند برای انتقام گرفتن از مارک سوکولیچ شهردار فورت لی به دلیل عدم تایید پیشنهاد انتخاب مجدد کریستی انجام شد.

کریس کریستی ، فرماندار سابق نیوجرسی ، در ارتباط با رسوایی پل متهم نشده است.
کریس کریستی ، فرماندار سابق نیوجرسی ، به دلیل رسوایی پل متهم به نقض قانون نشده است.
رویترز / ادواردو مونوز / عکس پرونده

در سال 2016 ، کلی متهم به ایجاد طرح ترافیک فورت لی – که ترافیک به پل فورت لی را به یک خط کاهش داد و باعث پشتیبان گیری قابل توجهی برای روزها شد – به همراه رهبران اداره کریستی هاربر ، بیل بارونی و دیوید وایلدشتاین ، شناخته شد.

کریستی متهم به نقض نشده است.

کلی در بحث تأکید کرد که در بسته شدن پل دخیل نبوده است.
کلی در بحث تأکید کرد که در بستن پل دخالت ندارد.
فیس بوک

با این حال ، در مه 2020 ، دیوان عالی ایالات متحده احکام فدرال علیه کلی و بارونی را لغو کرد.

با کمال تعجب ، کلی در پرونده فورت لی به عنوان یک موضوع کمپین دخیل بود. در ماه ژانویه ، او به The Post گفت که انتظار دارد جلو بیاید و از رسیدگی مستقیم به این پرونده دریغ نکند.

کلی پیشتر گفت: “من از صحبت در این مورد نمی ترسم.” “من در یک محاکمه فدرال به مدت چهار یا پنج روز شهادت دادم. من از دفتر دادستان ایالات متحده نمی ترسیدم. من از این نمی ترسم. “

علاوه بر این ، هوگان ، رقیب او ، به یک خبرگزاری محلی گفت که ایمیل او را از خدمات عمومی آینده محروم می کند.

هوگان به NorthJersey.com گفت: “او قبلاً فرصتی برای خدمات عمومی داشت و من فکر نمی کنم او باید زندگی خود را با پول عمومی از نو بسازد.” – شما نمی توانید این ایمیل را بگیرید. شاید دیوان عالی کشور حکم داده که هیچ قانونی را نقض نکرده است ، اما مطمئناً این غیر اخلاقی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *