راه اندازی سرویس امداد و نجات تابستانی گروه سایپا.


امداد خودرو سایپا برای تسهیل سفرهای درون شهری و برون شهری در سراسر کشور تعداد سفرهای مشتریان گروه خودروسازی سایپا را افزایش داده و در ابتدای تابستان آماده ارائه خدمات است.

به گزارش پرشین خودرو، کامبیز قلی زاده سلطانی با اعلام این خبر گفت: امداد سایپا نوروزی را راه اندازی کرده است. پس از اجرای موفقیت آمیز خدمات امدادی همچون عید سعید فطر و امام خمینی. با توجه به آغاز تابستان. همکاری کمیته طرح ترافیک ویژه پلیس راهور ناجا از اجرای طرح خدمات امداد و نجات تابستانی استقبال می کند.

تاکید بر حفظ میانگین زمان انتظار مشتریان در سطح استاندارد و ارتقای کیفیت خدمات امداد و نجات مشتریان – امداد خودرو سایپا با استفاده از فناوری های نوین ارتباطی برای افزایش رضایت نسبی از امدادگران ماهر و ماهر استفاده می کند. نزدیک به ۵۰۰ کمپ امدادی با امضای تفاهم نامه با امداد خودرو ایران، چرخه واکنش را افزایش داده و توان ناوگان خود را تقویت کرده است.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا گفت: شفافیت خدمات پولی را با اطلاعات مربوط به هزینه ها و ثبت کلیه سوابق خدمات خودرو ارائه می دهد.

لازم به ذکر است طرح خدمات امدادی تابستانی گروه سایپا از اول تیرماه آغاز و تا پایان شهریور ماه سال جاری در سراسر کشور ادامه خواهد داشت.

آقایان محترم می توانند جهت ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص انواع خدمات خارجی تعمیرگاه گروه خودروسازی سایپا و همچنین ارائه خدمات لحظه ای و معاینه فنی قبل از سفر و گزینه های انتخاب خودرو با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس حاصل نمایند. برای ثبت درخواست به خصوص قبل از سفر با شماره ۸۴۴۴۴-۰۲۱ در منزل یا محل کار تماس بگیرید.