راهکار مدیران خودرو برای حفظ سهم بازار در واردات خودرو


مدیرعامل این شرکت ماندیر خودرو از استراتژی این شرکت برای حفظ سهم بازار خودروهای تولیدی در صورت از سرگیری واردات خودرو توسط کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، جمعه گذشته شاهد جدیدترین رونمایی از محصولات برند لوکس فونیکس بودیم.

سدان لوکس آریزو ۶ پرو چند روز بعد عرضه و معرفی رسمی موتور کرمان سدان KMC J7.بار دیگر برای اثبات رقابت خودروسازان چینی در نقاط مختلف بازار خودرو ایران فاش شد.

عکس های اختصاصی از رویداد رونمایی Phoenix Arizo 6 Pro

عکس های اختصاصی از عرضه سدان KMC J7 در کرمان موتور

آریزو ۶ پرو در حالی رونمایی شد که قیمت رقابتی و کمتر از محصول کرمان موتور را به خود اختصاص داده بود.

با این وجود، برای خودروسازان چینی فعال در بازار ایران، از سرگیری واردات خودرو همواره یک ریسک بالقوه تلقی شده است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

مدیران خودرو و شبکه های گسترده نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش با حدود ۵۰۰۰۰۰ دستگاه خودرو در ایران از این قاعده مستثنی نیستند.

آریزونا 8

جک لی، مدیرعامل شرکت مدیر خودرو در حاشیه معرفی Arizo 6 Pro این نگرانی را به خوبی نشان داد و اعلام کرد که مدیران خودرو برای چنین شرایطی آمادگی کامل دارند.

مدیر چینی صنعت خودرو ایران با تاکید بر مزایای مدیران خودرو از جمله شبکه خدمات گسترده در سراسر کشور، از استراتژی این برند برای حفظ سهم خود در بازار خبر داد.

لی اعلام کرد که طرح واردات و فروش چری آریزو ۸ در ایران مهمترین برنامه این شرکت در زمان از سرگیری واردات است. اگر ایران واردات خودرو را از سر بگیرد. لی گفت که تامین Arizo 8 این شرکت در اولویت قرار خواهد گرفت. برنامه ها.

اگرچه مدیران خودرو پیشنهاد حفظ سهم بازار در بازگشایی واردات خودرو را داشتند. همچنین می توان رقابت این برند را با محصول KMC J7 کرمان موتور مشاهده کرد.