راز قتل زن و شوهر سالخورده در خانه خود دفن شدند.


معمای قتل یک زوج مسن چهار ماه بعد فاش شد. پلیس البرز به معمای قتل یک زوج مسن در رجایی شهر کرج پی برد. اجساد در باغشان در هشتگرد.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس راه استان البرز از ناپدید شدن یک زوج سالمند در منطقه رجایی شهر کرج در اواخر دهه ۱۴۰۰ خبر داد و فرزندان آنها نیز موضوع را به پلیس اطلاع دادند و پلیس تحقیقات را آغاز کرد. بلافاصله در برنامه کارآگاهان اداره بازپرسی جنایی قرار گرفت.

در بررسی های اولیه مشخص شد این زوج چند روز قبل از ناپدید شدن خانه خود را در منطقه رجایی شهر فروخته و با مقداری درآمد، باغی در هشتگرد خریداری و آپارتمانی در منطقه کیانمهر اجاره کرده اند. برای به دست آوردن این پول می توانید خانه ای را بخرید یا بفروشید که شک ماموران را برانگیخته است.

کلانتری شهرستان الباز اعلام کرد که با وجود ماه ها مانور و استفاده از اطلاعات پلیس، هیچ اثری از مفقودی در این قتل ها وجود ندارد. روابط مشکوک با آهنگر؛ این خانواده در نهایت شناسایی و با هماهنگی مقامات، قاضی در یک عملیات غافلگیرانه در غرب تهران دستگیر و تحویل اطلاعات البرز شد.

مامور پلیس به تحقیقات ادامه داد. اگرچه متهم ابتدا این اتهامات را رد کرد، اما به قصد اخاذی وجه نقد از قربانیان به قتل اعتراف کرد.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به دستگیری متهم در اسرع وقت گفت: جسد دو قربانی که با همکاری متهم در باغ خود در هشتگرد دفن شده بودند کشف شد.

فرماندهی کلانتری شهرستان البرز با اشاره به اینکه پرونده در حال بررسی و ارسال به مراجع قضایی است، خاطرنشان کرد: تحریک به ارتکاب چنین جنایاتی؛