رئیس کمیسیون اقتصاد دیجیتال مجلس از گالری های یونالینک و هوشسامان بازدید کرد.


در بازدید از نمایشگاه شهر هوشمند، رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال شورای اسلامی از سبد محصولات ارائه شده توسط این دو شرکت در این مراسم ابراز خرسندی کرد. با خدمات آنها آشنا شوید.

به گزارش پرشین خودرو، مجتبی توانگر در جریان سفر به سومین نمایشگاه شهر هوشمند که از دیروز آغاز به کار کرد. طی بازدید از فروشگاه های «یونالینک» و «هوشسامان» که از طرف هلدینگ آرنیکا در این مراسم حضور داشتند. محصولات ارائه شده توسط این دو شرکت.

گفتگو با مسئولان هر دو شرکت این برندها از سطح محصول معرفی شده ابراز رضایت کردند و استفاده از اجزای دوجانبه سودمند توسط دو شرکت را ستودند.

نماینده مردم تهران حضور نمایندگان هلدینگ ارنیکا در نمایشگاه را از نقاط قوت این رویداد عنوان کرد.

نمایشگاه شهر هوشمند دارای ساختمان های هوشمند است، دولت هوشمند انرژی حمل و نقل هوشمند؛ محیط هوشمند تجهیزات زیرساخت اطلاعات و ارتباطات؛ سلامتی تحصیلات گردآوری برترین شرکت های هوشمند در کسب و کار هوشمند و امنیت در شهرهای هوشمند نقش مهمی در توانمندسازی شهرهای نوآور دارد. و مدیران شهری تصمیمات بهتری برای ارائه بهترین خدمات شهری مدرن می گیرند.

سومین دوره این رویداد با هدف طراحی رویکردی نوین به وحدت ملی و همبستگی با شرکت‌های دانش‌بنیان و بنیان‌گذاران و ایجاد تعاملات مثبت تا ۲۳ تیرماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. برای کسانی که به تکنولوژی و تکنولوژی روز علاقه دارند.

Unalink و Hossaman در غرفه ۱۴۵.۱ این نمایشگاه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.