رئیس جمهور سابق بیل کلینتون به دلیل عفونت غیر کوویدیک در بیمارستان بستری شد

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون به دلیل عفونت غیر کوویدیک در بیمارستان بستری شد


کلینتون ، رئیس جمهور سابق آمریکا سه شنبه شب در کالیفرنیا بستری شد.

فرشته اورناسخنگو گفت که این بیماری یک عفونت کووید نیست.

وی در بیانیه ای گفت: “سه شنبه شب ، رئیس جمهور کلینتون در مرکز پزشکی UCI بستری شد تا از عفونت غیر مرتبط با عفونت کووید تحت درمان قرار گیرد.” ، پرستاران و کارکنانی که مراقبت های عالی را به او ارائه می دهند. “

پزشکان کلینتون نیز بیانیه ای صادر کردند.

دکتر گفت: “او برای نظارت دقیق به بیمارستان منتقل شد و آنتی بیوتیک ها و مایعات داخل وریدی تجویز شد. وی برای نظارت مستمر در بیمارستان باقی می ماند. پس از دو روز درمان ، تعداد گلبول های سفید خون کاهش می یابد و به خوبی به آنتی بیوتیک ها پاسخ می دهد.” آلپش امین و دکتر لیزا باردک در بیانیه مشترکی گفتند. “تیم پزشکی مستقر در کالیفرنیا در ارتباط مداوم با تیم پزشکی رئیس جمهور نیویورک ، از جمله متخصص قلب وی بوده است. امیدواریم او به زودی به خانه برود.”

کلینتون 75 ساله مشکلات قلبی داشت.

در سال 2004 ، بر اساس گزارش نیویورک تایمز در آن زمان ، کلینتون در بیمارستان نیویورک-پرسبیتریان چهار عمل جراحی بای پس انجام داد تا جریان خون خود را جهت دور زدن چهار شریان شدید گرفتگی تغییر مسیر دهد. کلینتون از درد قفسه سینه و تنگی نفس شکایت کرد. این روزنامه گزارش داد که گروهی از جراحان در آن زمان علائم بیماری قلبی گسترده را پیدا کردند که انسداد در برخی از شریان های کلینتون بیش از 90 درصد بود. چهار روز پس از عمل ، او آزاد شد و به خانه خود در حومه نیویورک بازگشت.

کلینتون در سال 2010 به بیمارستان پرسبیتری نیویورک بازگشت و در آنجا مجددا تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت و این بار دو استنت در شریان کرونر قرار داد.

این یک داستان شکستنی است. لطفا برای بهروزرسانی دوباره بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *