دنیای صنعتی زیبا


در گذشته از صفحات چوبی و فلزی استفاده می شد که خیلی زود منسوخ شد. اما امروز ورق های پلاستیکی برای حمل و نقل کالا با وزن های مختلف استفاده می شود. این پالت ها در وزن های مختلف و در ابعاد مختلف ساخته می شوند. از ورق های پلاستیکی به عنوان وسیله ای برای نگهداری کالاها و کالاها و به عنوان جک یا لیفتراک استفاده می شد.

استفاده از پالت های پلاستیکی

از ورق های پلاستیکی یکبار مصرف برای بسته بندی استفاده می شود، بنابراین بسته بندی یک واحد بار محسوب می شود و برای حمل و نقل و مسافرت های طولانی استفاده می شود. از این دستگاه در صنایع غذایی نیز استفاده می شود زیرا ضد عفونی کننده و نفوذ نکردن به حیوانات است. در شهرهای مرطوب شمالی و جنوبی از ورقه های پلاستیکی برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی استفاده می شود.

ورق های پلاستیکی را می توان در سردخانه ها استفاده کرد، صنایع غذایی؛ لوازم آرایشی به طور گسترده ای در کارخانه ها و انبارهای بندری استفاده می شود.

با ورق های پلاستیکی می توانید بسیاری از کالاها را جابجا کنید یا کالاها را ذخیره کنید. پالت ویفر برای دور نگه داشتن محصول از خاک و رطوبت و به عنوان پایه ای برای پایداری محصول استفاده می شود. صفحات پلاستیکی به تعدادی ورودی برای دوشاخه لیفتراک و جک دستی برای حمل آسان مجهز شده اند. حرکت را آسان تر می کند

مزایای استفاده از ورق های پلاستیکی

به دلیل جنس و کیفیت عالی می توانید آنها را پس از استفاده بفروشید.

به دلیل استفاده از مواد مرغوب در تولید این پالت ها، ورق های پلاستیکی انعطاف پذیر و مقاوم در برابر ضربه هستند.

پالت های پلاستیکی می توانند وزن سنگین را تحمل کنند. این تابلوها به روشی آسان برای دسته بندی محصولات ساخته می شوند و دارای رنگ های متنوعی هستند که می توانید از آنها به عنوان نماد در طبقه بندی محصولات استفاده کنید.

از آنجایی که پالت های پلاستیکی از پلی اتیلن ساخته شده اند، استحکام بسیار بالایی دارد.

ورق های پلاستیکی به راحتی قابل شست و شو هستند و طراحی خوبی دارند و به همین دلیل با آسانسورهای مختلف قابل جابجایی هستند.

دوام ورق های پلاستیکی هفت برابر بیشتر از پانل های چوبی است.

انواع پالت پلاستیکی

روکش های پلاستیکی متوسط ​​به مدت یک سال دوام دارند و بارها مورد استفاده قرار می گیرند.

برای صادرات و واردات ورق های پلاستیکی سبک استفاده می شود.

ورق های پلاستیکی سنگین نسبت به انواع دیگر دوام بیشتری دارند و می توانند از پنج تا ده سال عمر کنند. از این پالت برای جابجایی و نگهداری بارهای بسیار سنگین استفاده می شود.

چرثقیل هوایی

جرثقیل سقفی در انبارها و کارخانه ها برای جابجایی بار استفاده می شود. جرثقیل مجهز به دو قطار موازی است که به صورت افقی در سراسر سالن نصب شده اند و جرثقیل بر روی آن در شش خط حرکت می کند. وظیفه اصلی جرثقیل جابجایی اجسام سنگین است. چرثقیل هوایی یک قلاب از یک تیرک وجود دارد و یک طناب به آن متصل است. برای حمل اجسام سنگین استفاده می شود.

آشنایی با جرثقیل سقفی

انواع جرثقیل سقفی

جرثقیل های سقفی از نظر ماشین آلات به دو نوع ماشین آلات زنجیره ای و سیم کشی طبقه بندی می شوند که هر کدام برای صنایع مختلف و بارهای متفاوت طراحی شده اند. با توجه به توان مصرفی، آنها پنوماتیک هستند، سه نوع برنامه وجود دارد: دستی و دستی. دستی و برقی جرثقیل سقفی برقی بدون نیاز به گیربکس و چند منظوره قابل استفاده است.

تنها جرثقیل سقفی پل

سالن هایی با دهانه کمتر از بیست و پنج متر برای جابجایی بارهای کمتر از بیست تن مناسب هستند. بهترین طراحی مهندسی را دارد زیرا باعث کاهش فشار روی ریل سالن و کاهش هزینه طراحی سازه ریخته گری می شود. حرکت این جرثقیل می تواند نیاز شما را نیز برطرف کند.

جرثقیل روی دو پل

سالن های بزرگتر از بیست و پنج متر و آنهایی که به ظرفیت و ظرفیت بیشتری نیاز دارند. این نوع جرثقیل بهترین انتخاب است این جرثقیل در ارتفاعات قابل استفاده است. دو جرثقیل پل برای بارهای طولانی و عریض مناسب هستند.

استاکر یک ماشین صنعتی است که برای حمل بارهای سنگین و کاهش وزن استفاده می شود. این دستگاه امکان حمل بار در ارتفاعات را فراهم می کند و انسان نمی تواند آن را حمل کند. استاکر در واقع یک آسانسور است و وظیفه اصلی آن بالا و پایین بردن کالا است. استاکر به راحتی می تواند بارهای سنگین بین یک تا دو تن را تحمل کند. این به طور گسترده توسط بسیاری از تولید کنندگان کوچک استفاده می شود زیرا به طور گسترده ای در حمل و نقل کالا استفاده می شود.. سطل با توجه به قابلیت هایی که دارد، این لیفتراک بسیار ارزان تر از سایر لیفتراک های موجود در بازار است. مغازه ها؛ خرید استکر به عنوان آسانسور در کارخانه های کوچک و انبارها در یک منطقه محدود ایده خوبی است.

ظرفیت سطل

سطل |  وکیل کنار گذاشته |  صنعت  تولید قفسه های نو و دست دوم;  توزیع و توزیع

استاکر با قرار دادن دو شاخ در زیر بار یا تحت کنترل اهرم زیر جعبه کار می کند و اپراتور از اهرم ها برای هدایت کالا استفاده می کند. هر چه طول چادرها کمتر باشد بهتر است. هر چه مقاومت استالکر بیشتر باشد، هر چه طول چوب ها بیشتر باشد بهتر است. مهم است بدانید که هر چه تعداد کارکنان کمتری داشته باشید، بهتر است. مانند آسانسور، استکربی ساختار و ساختاری مشابه لیفتراک دارد، اما لیفتراک ها از نظر اندازه بزرگتر و از نظر عملکرد متفاوت هستند. مغازه ها؛ خرید استکر به عنوان آسانسور گزینه خوبی برای کارخانه ها و انبارهای کوچک در مناطق ممنوعه است. این لیفتراک از امنیت بالایی برخوردار است و می تواند تا دو تن را حمل کند. استاکر به صورت دستی یا الکتریکی کار می کند، بنابراین محیط را آلوده نمی کند. پشته ساز بدنه اصلی است. دو شانه؛ اهرم و موقعیت اپراتور.