دستور پخت بلغور جو دوسر به کارگردانی Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، دستور تهیه بلغور جو دوسر پخته شده بدون گلوتن ، گیاهی و پروتئین بالا را به اشتراک می گذارد. این نمره را برای هفته های شلوغ نگه دارید!

وقتی هوا سردتر می شود ، ممکن است احساس کنید که در صف انتظار یا ماست خود هستید. اما خوشبختانه بسیاری از گزینه های صبحانه عالی دیگر برای صبح شما وجود دارد. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر پخته شده است و در حالی که دستور العمل های سنتی بلغور جو دوسر حاوی پروتئین زیادی نیستند ، من از این دستور با پودر پروتئین وانیل Power Core of HUM پر شده ام. طعم آن شبیه یک بیسکویت داغ snickerdoodle است.

بلغور جو دوسر پخته از کتان ، سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزودن پروتئین و اتصال جو به یکدیگر استفاده می کند. این یک صبحانه کامل پروتئینی پر از پروتئین است – گرم یا سرد بخورید ، شیر اضافه کنید یا کره بادام نشان دهید.

شکر دارچین را بپاشید که باعث می شود جو دوسر پخته شده و دارچین سرخ شده در فر کارامل شده و به حال و هوای بیسکویت snickerdoodle اضافه شود. اگر به گزینه قند کمتری نیاز دارید ، می توانید میوه راهب را نیز جایگزین کنید.

پروتئین Snickerdoodle بلغور جو دوسر پخته شده است

بازی های طبیعی

جو دو سر نورد شده

جو دوسر رول پایه جو دوسر پخته شده شما را تشکیل می دهد. آنها منبع اصلی غلات کامل و فیبرهای محلول هستند. من برای این دستور غذا خوردن سریع آهن یا جو دوسر را توصیه نمی کنم.

پروتئین با قدرت پروتئین HUM

من توصیه می کنم HUMP HUMP Nutrition Power for HUM for Nutrition برای بهترین نتایج باشد. این ماده از مخلوطی از کدو تنبل ، شاهدانه و پروتئین نخود ساخته شده است که در هر وعده 20 گرم پروتئین دارد.

علاوه بر ترکیبات به راحتی محلول پروتئین گیاهی ، از هضم و مکمل آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک نیز پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی با گذشت زمان هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد L. acidophilus این بیشترین مشکل سلامت دستگاه گوارش است.

دانه کتان آسیاب شده

کتان آسیاب شده به عنوان چسباننده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ در این بلغور جو دوسر پخته می شود. قبل از افزودن تخم مرغ کتان به مخلوط ، نیازی به تهیه آن نیست. کتان به همراه جو آنقدر مایعات را جذب می کند که جو را در کنار هم نگه دارد. دانه های کتان الیاف محلول و نامحلول تولید می کنند.

کره بادام

من کره بادام طبیعی را فقط از بادام تهیه می کنم. تریدر جو و غذاهای کامل مورد علاقه من برای استفاده در دستور العمل ها هستند. بهترین جایگزین ، کره بادام زمینی است ، اما هر دانه ای که بخورید در اینجا کار می کند.

سس سیب

آبگوشت شیرین نشده طعم شیرینی را اضافه می کند و به اتصال جو به یکدیگر کمک می کند. همچنین می توانید برای نان موز بلغور جو دوسر ، موزهای کوچک درست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *