در کنسرت خیریه محمد معتمدی چه گذشت؟ / گلریزان ۶ میلیارد تومان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، محمد معتمدی خواننده ایرانی که چند روز پیش در تالار شهر کاشان کنسرت برگزار کرده بود از جمع آوری ۶ میلیون و ۳۷۶ هزار تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر کیفری خبر داد. زندانیان

خواننده موسیقی ایرانی در این کنسرت چه می کند؟ گلریزان وی در شهر کاشان مقابل حضار ایستاد و به ارائه پیشنهادات و توضیحاتی پرداخت. آقا روح با بیشترین حمایت الله دهقانی وکیل کاشان و مسئولین شهر کاشان طی چند روز اخیر کنسرتی با حضور سایر دوستان در تالار شهر کاشان برگزار شد. من یک هنرمند هستم سبک جشنواره موسیقی گلریزان مراسم حمایت از آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده های زندانیان برگزار شد. در آن مدت ۶ میلیون و ۳۷۶ هزار تومان با حمایت های ارزنده خیرین جمع آوری شد.

خوشبختانه در ابتدای کنسرت بیش از ۲ میلیارد تومان فروخته شد و ۴ میلیارد تومان نیز از خرید بلیت کنسرت و سیب های نمادین در جریان کنسرت جمع آوری شد. تعهد سرمایه گذاری برای ساخت و ساز و هزینه ها که توسط خیرین برای ایجاد شغل برای خانواده های زندانیان تعیین شده است.

در کنسرت خیریه محمد معتمدی چه گذشت؟  / گلریزان 6 میلیارد تومان

توضیح معتمدی: نکات جالب توجه زنی که انگشتر طلای واقعا زیبایی را به من و تماشاگرانی که این کنسرت را برگزار کردند، تقدیم کرد. سال ها آن را از دستش گرفت و این حسنه را به او داد. همچنین سیروس مهاجری نوازنده گیتار است. بیست این گروه پس از این رویداد محصولات خود را به فروش خواهد رساند. گلریزان قبول کرد که تا روز ششم محرم امسال باشد. دستبند زن هم بیننده است و هم نوازنده ساز. تیم من به مزایده گذاشته می شود و در نهایت به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته می شود و عواید آن به انجمن مددکاری زندانیان اهدا می شود.

در پایان، این خواننده و ترانه سرای ایرانی کنسرتی را در کاشان برای من برگزار کرد که در برگیرنده ارزش بسیاری از مردم عزیز کاشان و خیرین سخاوتمند این شهر برای همراهی و همراهی آنهاست. شان قدردانی. یک مورد خاص وجود داشت. آیا آنها در این حرکت با ما خواهند بود؟