در کلیپ جدید “چرخ زمان” با رزاموند پایک موراین آشنا شوید

در کلیپ جدید "چرخ زمان" با رزاموند پایک موراین آشنا شویدAmazon Prime Video یک سری فانتزی بلندپروازانه جدید است چرخ زمان او تقریبا اینجاست برای جلب تماشاگران ، پخش کننده امروز کلیپی از قسمت اول منتشر کرد که در آن جادوگر قدرتمند رزاموند پایک ، مویرن دامودرد و شریکش ، دانیل هننی لان موندراگون حضور داشتند.

چرخ زمان این سریال بر اساس مجموعه فانتزی فوق العاده رابرت جردن ساخته شده است. Moiraine عضو یک سازمان بزرگ زنان است که به Aes Sedai معروف است. در کتاب اول ، چشم جهان، او و لان به شهر مزرعه ای روستایی اموندز فیلد سفر می کنند ، به این امید که دریابند آیا یکی از ساکنان جوان افسانه ای “اژدها متولد شده” است – تناسخ یک شخص افسانه ای که یا جهان را نجات می دهد یا نابود می کند.

این کلیپ جدید نشان می دهد که Moireine و Lan به میخانه محلی می رسند و مشتریان را شگفت زده می کند که انتظار نداشتند کاربران جادویی قدرتمند از آسمان بیرون بیایند و جشن های خود را قطع کنند. مورین هنوز برنامه واقعی خود را فاش نکرده است ، اما او به وضوح یک زن در ماموریت است. پیش نمایش همچنین برخی از شخصیت های اصلی دیگر را نیز نشان می دهد: رند الثور (جوشا استرادوفسکی) ، اگوین الوره (مادلین مدن) ، پرین آیبارا (مارکوس رادرفورد) و نیناوئه المیرا (زو رابینز).

درست قبل از ورود مویرن و لان ، پسران محلی رند و پرین در مورد دوست خود ، اگوین و مراسم آینده ای که به شورای زنان محلی ارتباط دارد (بسیاری از جهان فانتزی برای رسیدن به هم!) صحبت می کنند. این کلیپ همچنین اولین نگاه طرفداران را به حلقه Aes Sedai نشان می دهد ، روی آن یک مار طلایی دم خودش را می خورد تا نشان دهنده چرخ زمان بی پایان باشد.

بنابراین مورین تولد دوباره اژدها را پیدا می کند؟ و به هر حال در مورد Aes Sedai چطور؟ می توانید از سه قسمت اول آن مطلع شوید چرخ زمان در 19 نوامبر در Prime Video. برای مشاهده جدیدترین کلیپ به بالا بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *