در هنر تصویرسازی، سفارشی سازی مهم است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مجتبی مجلسی بعدازظهر چهارشنبه در کارگاه نمایشی دهه کرامت گفت: تصاویر گسترده هستند و می توان از نظر احساسی به دنیا و بوم اعمال کرد یا در یک تصویر یا صفحه خروجی داستان یا مفهومی خلق کرد. با یک ایده یا یک داستان.”

وی افزود: بنابراین تصویرسازی ها دنیای وسیعی دارند و ما سعی کرده ایم این دنیای وسیع را به اشکال خیالی محدود کنیم. یک ایده همیشه وجود دارد، مثل دوستان این بازیگر، هنرمند آنقدر باز نیست که بتواند چیزی را در دنیای پوستر جای دهد.

این طراح گرافیک گفت: در این کارگاه از شما خواستم که تجربه خود را از دنیای طراحی گرافیک به تصویرگران منتقل کنید و به فکر انتقال آن به دنیای خودتان باشید. بگذار با تجربه من دنیای من باشد.» با تجربه آنها یک دنیا شوید. بجای، آنها باید به تجربه کامل من گوش دهند و ببینند در کجای دنیای خودم می توانم تجربه خود را به عنوان یک طراح گرافیک یا طراح به کار ببرم.

مجلسی در این کارگاه گفت: طراحان ایده هایی را ارائه می دهند، و دیدن آنها که آن را بیرون می آورند، واقعا سرگرم کننده است. تفاوت بین دنیای بصری و دنیای گرافیک. تفاوت بین تشخیص و زیبایی جزئیات چیست؟ طراحی کارتون; یکی از مشکلات هنرهای تجسمی در زمینه های پرتره و نقاشی و گرافیک، تنوع و مرزبندی است.

او گفت: «طراحان کاری را که انجام می دهند نقاشی می کنند. تظاهرات از آنجایی که در سایه نقاشی همیشه پهن است، رشته های دیگر (مثل کارتون، تصویرسازی و…) در سایه نقاشی معلق هستند، بنابراین تفاوت مشخصی بین تمام شده و تمام شده وجود ندارد. اساتید هرگز انگیزه ای برای تفکیک بین این رشته ها نداشته اند و عدم تمایز اکنون یک مشکل و فاجعه است.

این گرافیست گفت: در این کارگاه در مورد تفاوت ها صحبت کردیم و وقتی وارد دنیای طراحی می شوید جزئیات مهم هستند و زیبایی شناسی متفاوت است. این طراح گرافیک می گوید که هیچ رفتار طراحی مشابهی در طراحی نمی تواند وجود داشته باشد.

مجلسی تاکید می کند: اگر موضوع ساده ای هستید امام رضاع) دهه کرامت بود. اجتماعی از هزاران منظر اقتصادی و فرهنگی می توان با عزت و دهه ها به این موضوع نگاه کرد و باید به حضرت معصومه توجه داشت.ص) او یک زن است و زوایای بیشتری برای طراحی به شما می دهد.

«در هر صورت رضایت به خصوص در دنیای هنر به ویژه هنرهای نمایشی مهم است، وقتی سفارشی را قبول می کنید باید به یک سفارش متعهد باشید و بتوانید به صورت حرفه ای از عهده آن برآیید.