در هرمزگان ۱۷ سارق شناسایی و دستگیر و ۱۹ فقره سرقت کشف شد.


سردار عزیزاله جعفری رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: طرح ضربتی شناسایی و دستگیری سارقان در استان به منظور ارتقای امنیت عمومی و شناسایی و دستگیری سارقان فراری اجرا شد. یک هفته.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح، کارآگاهان پلیس آگاهی کشور با شناسایی و دستگیری ۱۷ سارق، با رصد اطلاعات و در عملیاتی جداگانه با حضور پرسنل فنی و انتظامی، آنان را دستگیر کردند.

این افسر پلیس محل گفت: متهمان که در بازرسی فنی دستگیر شدند، با اعتراف به جرایم خود، با تشکیل پرونده، به مراجع قانونی معرفی و برای آنان اتهامات ارسال شد. با قرار مناسب کلیه اموال مسروقه در زندان کشف و در اختیار مالباختگان قرار گرفت.

سردار غلامرضا جعفری با عنایت به پیشگیری از وقوع سرقت در سطح کشور، به هشدار پلیس توجه جدی و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس اطلاع دهد. با سامانه تلفن اورژانس ۱۱۰ در اسرع وقت نسبت به شناسایی جرایم و دستگیری مجرمان در کمترین زمان ممکن اقدام کنید.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از مردم خواست در حفاظت از منازل خود دقت و جدیت بیشتری داشته باشند و اگر قصد سفر طولانی مدت دارند برای بازرسی مستمر و بازرسی توسط افراد مورد اعتماد منازل خود را ترک کنند. ماشین ها و وسایل نقلیه. هرگز خودروی خود را حتی برای مدت کوتاه بدون مراقبت رها نکنید و وسیله نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی مانند قفل پدال و ایموبلایزر مجهز کنید.

انتهای نامه / ۳۷۲۸
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید.