در رابطه وجود دارد؛ عواقب خیانت در زندگی زناشویی


کلمه “دروغ” کلمه ای است که بلافاصله یک تصور و احساس منفی و منفی ایجاد می کند. این منعکس کننده یک ویژگی اخلاقی است که اکثر مردم می خواهند از آن اجتناب کنند. اما کسانی هم هستند که آماده روایت داستان هستند. درست نیست. اساساً در روابط دروغ گفتن است. اما حقیقت دروغ چیست؟ خطر واقعی چیست؟ اینجا هشت مورد از روش‌های متعددی را در نظر بگیرید که ما به‌عنوان دروغگوهای سمی برای روابط مختلف عمل می‌کنیم.

خیانت در روابط و ازدواج وجود دارد.

  1. دروغ اعتماد را از بین می برد.

بارزترین تأثیر بر دروغگویی در یک رابطه ممکن است از دست دادن اعتماد باشد. دروغ و اعتماد نمی توانند دست به دست هم بدهند. در پایان، اولی دیگری را نابود می کند. مانند طوفان یا بارانی شبیه لغزش که سنگ را به آرامی می فرساید. دروغ گفتن می تواند نحوه نگرش به یک رابطه را کاملاً تغییر دهد. آن را برای هر دو طرف بی تاب کنید. اعتماد برای یک رابطه قوی و موفق ضروری است و وقتی از دست رفت، احتمال فروپاشی کامل آن وجود دارد.

  1. دروغ نشانه احترام است.

گفتن حقیقت، هر چقدر هم که دشوار باشد، نشان دهنده احترام به گیرنده است. به آنها ثابت کنید که این رابطه برای طرف مقابل ارزش زیادی دارد. و نمی خواست خطر فریب دادن فرد مقابل را بپذیرد. اگرچه واضح است که برخی اطلاعات برای رابطه مضر است، خیانت می تواند یک رابطه را حتی بیشتر خراب کند. گفتن حقیقت به کسی نشان می دهد که می دانید به او صدمه می زند، اما نشان می دهد که مایلید مسئولیت کاری را که انجام می دهید به عهده بگیرید. در هنگام دروغ گفتن اینطور نیست. وقتی این بی احترامی پیش می آید، می تواند تمام جنبه های یک رابطه را تحت فشار قرار دهد و اگر کنترل نشود، فرو می ریزد.

  1. شک در عشق بیشتر خواهد شد.

هنگامی که برای اولین بار دروغ گفتید، منتظر نمانید تا آنچه را که به شریک زندگی خود می گویید کاملاً باور کنید. هر بار که دروغ می گویی، با هر کلمه ای مورد بازخواست قرار می گیری. شریک زندگی شما بسیار جستجوگر است و روی جزئیات بسیار متمرکز است. برای شناسایی نشانه های عدم صداقت. این نوع چیزها بارها و بارها در زندگی شما اتفاق می افتد و به رابطه فشار می آورد تا در نهایت قطع شود. زیرا دیر یا زود انرژی ذهنی لازم برای دوری کامل از او را خواهید داشت.

علاوه بر این، وقتی دروغ می گویید، مردم را به شک می اندازید که باید منتظر بعدی باشید. به خصوص در رابطه عاشقانه شما. این سؤالاتی را در ذهن شریک زندگی شما ایجاد می کند که کجا هستید. با کی هستی یا چیکار میکنی؟ این سمی است که اعتماد و احترام را از بین می برد.

  1. دروغ گفتن خودخواهی است.

وقتی کسی دروغ می گوید، آنها اساساً منافع دیگران را بر منافع خود ترجیح می دهند. یکی دیگر از عدم تمایل به فداکاری برای یک رابطه بهتر و پایدار، نشانه دیگری است که نشان می دهد ارزش زیادی برای آنها قائل نیستند. دروغ گفتن نیز نشانه خودخواهی و بی تفاوتی گسترده است. آنها می توانند باعث شوند که احساس کنید آنها را دوست ندارید.

  1. باور یک دروغ احمقانه است.

لحظه بسیار غم انگیزی بود که فهمیدم به من دروغ گفته اند. وقتی حقیقت آشکار می شود، احساس حماقت نمی کنید زیرا فریب خورده اید. کسی اینطوری روی شما تاثیر می گذارد. تمام احساسات مثبت نسبت به او ناپدید می شوند. این ناراحتی و درد می تواند بین شما تفرقه ایجاد کند. یا ممکن است مدت زیادی است که در یک رابطه بوده اید و گذشته شما بدتر از آن چیزی است که فکر می کردید.

هر چه. نگرش شما نسبت به آن شخص برای همیشه تغییر خواهد کرد زیرا او به شما صدمه می زند.

  1. دروغگو خودش را فریب می دهد.

پیامد دروغ این است که دروغگو به خودش دروغ می گوید. در تلاش برای پنهان کردن حقیقت از دیگران، از افشای خواسته های واقعی خود به دنیا امتناع می کنند. اساسا آنها هویت واقعی خود را انکار می کنند و به دنبال کسی می گردند که آنجا نیست. هر رابطه ای به ناچار تحت فشار این کلاهبرداری قرار می گیرد و خراب می شود.

  1. دروغ روابط را متعادل نمی کند.

یک رابطه برای مقاومت در برابر آزمایش های زمان و تحمل بار آزمایش های زندگی طراحی شده است. هر دو طرف باید تعهد و انرژی یکسانی داشته باشند. این تعادل باعث ایجاد حس تعلق می شود که دو نفر را متحد می کند و بهترین ها را در یکدیگر به نمایش می گذارد. دراز کشیدن این تعادل طبیعی را از بین می برد و باعث می شود که فلس به یک طرف متمایل شود. برای کسی که به او دروغ گفته اند، آنها احساس می کنند که انگار به قلب و روحشان رابطه ای خالی داده شده است. در آن لحظه او نمی خواست فرصت دیگری به دروغگو بدهد.

در یک رابطه، زمانی که فرد بی میلی شخص را برای تعهد کامل تشخیص دهد، طبیعی است که در تمایل به ادامه رابطه شک داشته باشید. مخصوصا برای انواع عشق.

  1. دروغ تبدیل به دروغ می شود.

غیر معمول نیست که یک دروغ به دروغی دیگر منجر شود. زیرا دروغ گفتن به ما این است که حقیقت را نگوییم و دروغ دیگری را پنهان کنیم. طرف مقابل ممکن است مثل آب دروغ بگوید و حتی توانایی گفتن آن را نداشته باشد. متاسفانه اولین کلاهبرداری می تواند صدمات جبران ناپذیری به یک رابطه قوی وارد کند. بسیاری از دروغ ها در نهایت شعله هایی را شعله ور خواهند کرد که در نهایت هر وحدتی را فرا خواهد گرفت.

اگر دروغ به یک هنجار تبدیل شود، هیچ رابطه ای پایدار نخواهد بود.

پست های مرتبط:

۷ راز علمی برای یک زندگی شاد

۱۳ کاری که هرگز نباید در رختخواب انجام دهید

نشانه های یک دختر عاشق؛ ۲۲ نشانه که یک دختر برای شما دیوانه است

۱۱ نشانه که نشان می دهد یک مرد می خواهد با شما رابطه جنسی داشته باشد

نفرت از زنان؛ از مقایسه با مادرشوهر تا وسواس های عجیب و غریب

نظریه استرنبرگ در مورد مثلث عشق چیست؟ در رابطه عاطفی خود در کجای این مثلث قرار دارید؟

بایدها و نبایدهای موثر برای زنان متاهل ۶

۹ اشتباه در مورد پول با هم