در دولت سیزدهم صادرات نفت ایران ۴۴۰ هزار بشکه افزایش یافت.


گاز

بر اساس گزارش بریتیش پترولیوم، تولید نفت و گاز ایران پس از سه سال تا سال ۲۰۲۱ به میزان ۴۴۰ هزار بشکه افزایش خواهد یافت. به گزارش نبأخبر، شرکت بریتیش پترولیوم (BP) به تازگی هفتاد و یکمین گزارش سالانه خود را با عنوان «بررسی آماری انرژی جهان ۲۰۲۲» منتشر کرده است. مطابق با […]

به گزارش نبأخبر، شرکت بریتیش پترولیوم (BP) به تازگی هفتاد و یکمین گزارش سالانه خود را با عنوان «بررسی آماری انرژی جهان ۲۰۲۲» منتشر کرده است.

بر اساس این گزارش، تولید کاندوم های نفتی و گازی ایران برای سیزدهمین بار در سه سال گذشته افزایش یافت. افزایش تولید نفت ایران تحت تأثیر سیاست دولت فعلی در ایجاد سیاست بازار برای صادرات نفت ایران بوده است.

شکل ۱ تولید نفت و میعانات گازی ایران را از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ نشان می دهد. بر اساس این رقم، تولید ایران ۴۴۰ هزار بشکه در روز افزایش می یابد.

درصد تغییر تولید نفت و گاز طبیعی ایران را نشان می دهد. بر اساس گزارش بریتیش پترولیوم، تولید نفت و گاز طبیعی ایران نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶ درصد افزایش یافته است.

بر اساس گزارش BP، دولت سیزدهم صادرات نفت و گاز ایران را ۴۴۰ هزار بشکه افزایش داد، اما دولت آمریکا هیچ تحریمی را علیه ایران کاهش نداد و رویترز از تلاش آمریکا برای محدود کردن ایران خبر داد. صادرات نفت به چین

کد اطلاعات: ۱۸۸۳۴۵