در اینجا دلیلی برای مراقبت از پوست پروبیوتیک و ترکیبات ناخوشایند در روش شما وجود دارد


جی! قرارداد پروبیوتیک برای پوست چیست؟ در اینجا ، ما مزایای محصولات مراقبت از پوست را با ترکیباتی که در فرم های موضعی و مکمل تعبیه شده اند ، کشف خواهیم کرد.

اگر پروبیوتیک شعاری داشت ، می تواند “درون و خوب ، بیرون و بد” باشد. در واقع ، ما در مورد باکتری های خوب و بد صحبت می کنیم – و پروبیوتیک یکی از بهترین متحدان برای ارائه بیشترین مزایا برای روده ، پوست و سلامت کلی شما است.

ممکن است با پروبیوتیک خوراکی آشنا باشید ، اما اندام های ملتهب و مراقبت از پوست پروبیوتیک نیز زمان بر است. اما این باکتری های زیبا چگونه از بیرون به پوست شما کمک می کنند و ارزش امتحان مشکلات منحصر به فرد شما را دارد؟

با نگاه دقیق به فواید پروبیوتیک برای پوست و نحوه یافتن بهترین راه حل برای نیازهای خود ، این موضوع را دریابید.

جی! پوست پروبیوتیک چیست؟

مراقبت از پوست پروبیوتیک انواع مختلفی دارد – از جمله محصولات موضعی و مکمل های خوراکی – که مزایایی را برای پوست شما به ارمغان می آورد.

پروبیوتیک ها برای میکروبیوم پوست شما (در صورت استفاده موضعی) و میکروبیوم روده (هنگام بلعیدن ، که یک اثر دومینو برای کمک به پوست ، سیستم ایمنی بدن ، احساسات و موارد دیگر ایجاد می کند) مفید هستند ، زیرا به تعادل باکتری ها کمک می کند. برای تفریح ​​سریع ، میکروبیوم مجموعه ای از همه میکروب ها – باکتری ها ، قارچ ها ، ویروس ها و غیره – است که در محیط های خاصی زندگی می کنند.

کسی که یک کرم خامه ای دوست داشتنی می پوشد

موضوع پروبیوتیک ها و ترکیبات مخمر در پوست پوست

کودها به دلایل مختلفی برای پوست مفید هستند.

جنیفر مارتین بیگرز ، معاون علوم و آموزش ، می گوید: “پروبیوتیک های زیاد به بازسازی میکرو فلور پوست شما کمک می کند ، که به کنترل التهاب در پوست شما نیز کمک می کند.” “پوست شما به طور طبیعی حاوی بسیاری از باکتری های مفید است. سطح pH مطلوب حدود 5 است ، اما برخی از صابون ها یا محصولات مراقبت از پوست دارای سطح قلیایی بالایی هستند که می تواند محیط طبیعی را برای ایجاد میکروبیوم سالم پوست مختل کند. “

برای شروع ، فرآیند تخمیر ساختار مواد (مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه) را به مولکول های کوچکتر تجزیه می کند ، که پوست شما می تواند به راحتی آنها را جذب کند. این فرآیند همچنین غلظت مواد فعال را افزایش می دهد تا اثر بخشی آنها افزایش یابد.

علاوه بر محصولات دارای مشکلات بقای پروبیوتیک ، مواد استخراج شده از مراقبت از پوست شامل موارد زیر است:

  • اسید لاکتیک (شیر تخمیر شده)
  • کامبوچا (چای سیاه دم کرده)
  • اسیدهای آمینه و پپتیدها (عصاره مخمر تخمیر شده)
  • زیرا (برنج تخمیر شده)

از آنجا ، می توانید چنین ترکیبات موضعی را در محصولات مراقبت از پوست پیدا کنید:

  • تصفیه کننده ها
  • تن
  • مرطوب کننده ها
  • اسباب بازی

پروبیوتیک های تغذیه ای

در عین حال ، مکمل های تغذیه ای وجود دارد که شامل حمایت بالینی و مزایایی برای پوست است که در زیر به طور مفصل به آنها می پردازیم.

همچنین می توانید باکتری های خوب را از طریق غذاها و نوشیدنی های مغذی وارد رژیم غذایی خود کنید ، مانند:

بسته شدن پوست فرد با بثورات و تورم قبل از استفاده از پروبیوتیک

فواید پروبیوتیک برای پوست

پروبیوتیک ها می توانند به طرق مختلف برای پوست شما مفید باشند و تعدادی از مشکلات را برطرف کنند. در اینجا نگاهی دقیق به برخی از بزرگترین موفقیت هایی که می توانید با رعایت رژیم مراقبت از پوست داشته باشید ، می اندازیم.

1. پروبیوتیک ها به کاهش آکنه و التهاب کمک می کند

وقتی صحبت از رنگ پوست شما می شود ، پروبیوتیک ها بیشتر به دلیل توانایی آنها در تمیز کردن پوست شفاف شناخته می شوند.

عوامل مختلفی می توانند باعث ایجاد یا تشدید آکنه شوند که می تواند منجر به گسترش آکنه شود P. acnes باکتری های روی میکروبیوم پوست تحقیقات نشان می دهد که استفاده از موضوع مشکل پروبیوتیک لوازم آرایشی استرپتوکوکوس می تواند تولید و عملکرد سرامید را افزایش دهد اثرات ضد باکتریایی که مانع از تولید می شود P. acnes، باعث شیوع جزئی می شود.

قرص های پروبیوتیک خوراکی نیز با تأثیر مثبت بر دستگاه گوارش به شفافیت پوست کمک می کنند. هنگامی که موانع روده ای مختل می شوند ، باکتری های بد می توانند وارد جریان خون شده و پوست پوست را مختل کنند ، که می تواند از طریق بثورات و تغییر در رنگ و رنگ پوست ظاهر شود.

خوشبختانه ، یک پروبیوتیک خوب روده ای به آلوستاز پوست (فرایندی که در آن هموستاز بازسازی می شود) کمک می کند تا شرایط التهابی مانند آکنه را کاهش دهد و به طور کلی از یک چهره سالم حمایت می کند.

2. پشتیبانی از پروبیوتیک عملکرد مانع پوست

پروبیوتیک ها به طور مثبت بر سد پوستی تأثیر می گذارند ، لایه محافظ بیرونی اپیدرم که آب و مواد معدنی را در معرض باکتری های مضر و سایر سموم حفظ می کند.

باز هم ، عملکرد سد پوستی با استفاده از محصولات قوی ، حاوی قلیایی و سایر محصولات طراحی شده برای کاهش آکنه به خطر افتاده است. (میکروبیوم سالم پوست دارای pH متوسط ​​4.5 تا 5.0 است که کمی اسیدی است ، در حالی که درمان آکنه اغلب پیشرفته تر است. مارتین بیگرز می افزاید که استرس ، تغذیه و سایر عوامل شیوه زندگی به تعادل پوست میکروبیوم شما کمک می کند. خوب.

باز هم ، چندین مطالعه نشان می دهد که پروبیوتیک ممکن است عملکرد سد پوستی را از طریق خواص ضد میکروبی و افزایش تولید کرامید افزایش دهد. کرامید بخش مهمی از سد پوستی است ، از آن به عنوان چسب نوع برای نگه داشتن سلول های سالم پوست در کنار هم استفاده می شود. آنها روغنهای سالم به پوست می رسانند تا عملکرد سد پوستی را بازیابی کنند ، که همچنین باعث می شود چهره کامل تر و شفاف تر شود.

3. پروبیوتیک ها از پوست محافظت می کنند در برابر پیری زودرس و آسیب

همانطور که در بالا دیدیم ، میکروبیوم پوست برای رشد نیاز به pH اسیدی (ضد قلیایی) دارد. همانطور که مشخص است ، pH پوست با افزایش سن از طریق تحریک فعالیت پروتئاز افزایش می یابد. مارتین بیگرز توضیح می دهد: “پروتئازها پروتئین ها را تجزیه می کنند.” “یک پروتئین ، به نام الاستاز ، در واقع الاستین را در پوست شما تجزیه می کند که به همراه کلاژن ، به شکل گیری ساختار پوست شما کمک می کند. با شکستن ، پوست سفت و صاف می شود و مستعد چین و چروک نیست. از آنجا که پروبیوتیک محیط اسیدی بهتری را ترویج می کند ، به طور طبیعی به تعادل pH پوست کمک می کند و فعالیت پروتئینی مشابه پوست چرب را تنظیم می کند.

علاوه بر این ، افزودن رادیکال های آزاد باعث ایجاد استرس اکسیداتیو می شود که باعث تسریع پیری و سایر آسیب ها در پوست و بدن شما می شود. خوشبختانه ، مطالعات نشان می دهد که یک مکمل خوراکی خاص است لاکتوباسیلوس مشکلات می توانند با افزایش کارایی کلاهبرداران رایگان و کاهش تولید رادیکال های آزاد ، به کاهش پیری پوست کمک کنند.

این ویژگی نه تنها از آسیب های ناشی از اشعه ماوراء بنفش و چین و چروک محافظت می کند ، بلکه از تأثیرات بدن در برابر استرس و آلودگی محیطی مانند کم آبی پوست نیز محافظت می کند.

جی! آیا باید از پوست پروبیوتیک موضعی یا دهانی استفاده کرد؟

اگر می خواهید آکنه را کاهش دهید ، صورت خود را رنگ کنید و / یا علائم پیری زودرس را کاهش دهید ، مراقبت از پوست پروبیوتیک ممکن است ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد.

جی! آیا در مورد عبور از سر است یا راه اضافه کردن؟ اگر دستگاه گوارش شما مسدود شده است و با مشکل دستگاه گوارش مواجه هستید ، مکمل پروبیوتیک خوراکی ممکن است دو بار به طور همزمان روده و پوست شما را متعادل کند.

با این حال ، این موضوع تکرار می شود که تنوع نام بازی در مورد پروبیوتیک ها است ، بنابراین می توانید تمرکز خود را روی هر دو نوع انتخاب کنید. از این گذشته ، همانطور که در بالا مشاهده کردیم ، مزایای پروبیوتیک برای پوست به هیچ وجه بر دیگری محدود نمی شود. با این حال ، مانند سایر مکمل های روتین مراقبت از پوست ، بهتر است محصولات جدیدی را به طور همزمان وارد کنید – ترجیحاً امکان یکپارچه سازی یک ماهه – برای ارزیابی دقیق نتایج.

زنی که از تونیک فیزیولوژیکی با سلول های مخمر بر روی پوست در حال استفاده استفاده می کند

جی! آیا این بهترین پروبیوتیک برای پوست است؟

لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکتریوم دو رایج ترین نوع محصولات بهداشتی پوست هستند ، “مارتین بیگر می گوید. به نظر می رسد که آنها از طریق میانجیگری پوست تأثیر داشته و مزایای خود را ارائه می دهند. “

چندین مطالعه نشان می دهد که این نوع پروبیوتیک ها از طریق مکمل خوراکی برای التهاب روده و / یا وضعیت پوست بسیار مفید هستند. (نکته: برای پیشرفت بیشتر ، به دنبال مکمل هایی باشید که حاوی پربیوتیک نیز باشند ، که این امر اثربخشی آفت کش ها را افزایش می دهد.)

خوشبختانه ، بسیاری از پروبیوتیک های پرخطر برای پوست و سلامت کلی شامل مجموعه ای از گونه ها و مشکل در ترویج تنوع میکروبیوم و امکان رشد باکتری های خوب است.

بهترین محصولات موضعی پروبیوتیک و بهبود پوست

در نهایت ، اگر به دنبال افزودن پوست سر و ترکیبات کوددهی شده به روال مراقبت از پوست خود هستید ، طیف وسیعی از گزینه ها را برای انتخاب دارید.

برای پوست های مستعد آکنه ، پاک کننده پوست به پوست (42 دلار) را توصیه می کنم. این شامل دو جایگزین برای گیاه معروف جنگ زده است – عصاره پوست بید (معادل BHA سالیسیلیک اسید) و روغن درخت چای (عامل اصلی ضد باکتری برای بنزوئیل پراکسید) – و همچنین شیر تخمیر شده در سیستم اسید لاکتیک ، یک ماده شیمیایی حاوی مواد مغذی لایه بردار

برای افزایش عملکرد سد پوستی ، یک درمان آرامش بخش اما قدرتمند مانند سرم آرامش پروبیوتیک را از نور خوب (24 دلار) انتخاب کنید. حاوی Lactococcus Ferment Lysate برای تنظیم میکروبیوم پوست شما ، و همچنین مجموعه ای از اکسیدان ها و عوامل ضد التهابی.

در نهایت ، برای تمیز کردن منافذ ، کاهش لکه های تیره و جوان سازی چهره خود ، Teen with People Kombucha + 11٪ AHA Exfoliation Toner (38 دلار) را امتحان کنید. کامبوچا توانایی افزایش پوست پری بیوتیک را فراهم می کند ، تخمیر لیزات پیچی از پوست شما در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند و اسید لاکتیک به آرامی مبارزه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *