در اینجا به ۱۰ ویژگی یک مرد جذاب اشاره می کنیم.


آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزی یک مرد را جذاب می کند؟ ویژگی هایی که برخی از مردان را از مردان دیگر متمایز می کند. برخلاف مردانی که بیشتر روی ظاهر زن تمرکز می کنند، زنان از مغز خود برای قضاوت در مورد جذابیت مرد استفاده می کنند. به زبان ساده، سریعترین راه برای جذب یک زن، تمرکز بر احساسات اوست. این چیزی است که یک مرد را برای یک زن جذاب می کند. بنابراین آنچه می خواهم در مورد آن بگویم جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان در این مقاله از سری سبک زندگی خبرنامه بیشتر بدانید و با ما همراه باشید.

۱۰ شخصیت جذاب مردان

یک مرد می تواند بسیاری از ویژگی های جذاب داشته باشد: رفتار سخاوتمندانه. خوش بینی و جاه طلبی؛ نداشتن سابقه کیفری؛ زندگی سالم؛ روابط خوب با کودکان؛ لبخند و خیلی چیزهای دیگر وجود دارد. اینها همه ویژگی های اساسی است که مردان را جذاب می کند.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان داشتن اعتماد به نفس.

وقتی مردی با اعتماد به نفس وارد اتاقی می شود، کاریزمای او در آن می درخشد. گاهی اوقات، حتی اگر شما خوش تیپ ترین مرد اتاق هستید، کمبود اعتماد به نفس می تواند به شانس شما برای جلب توجه یک زن آسیب برساند.

جنتلمن بودن

یک مرد نیازی ندارد مانند یک سوپراستار لباس بپوشد، اما باید رفتار خود را در هنگام خواستگاری از زن مورد علاقه خود کنترل کند. یعنی: در را باز کن. اجازه دهید زن ابتدا وارد شود. بگویید “لطفا” و “متشکرم” و احترام بگذارید. می توانید او را با یک دسته گل یا یک جعبه شکلات شگفت زده کنید. این برای شما هزینه زیادی نخواهد داشت، اما این یک ژست شایسته است که برای یک زن دنیا معنا دارد.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان هوش

نیازی نیست تئوری نسبیت را بدانید یا ضریب هوشی بالای ۱۵۰ داشته باشید. اما حداقل سلول های مغز زن را با گفتگوی جالب قلقلک دهید. شما می توانید سابقه خانوادگی خود را با جزئیات شرح دهید، اما برای زنان جذاب باشید. زن ها مردها را جذب می کنند چون حرفی برای گفتن دارند. پس با خیال راحت صحبت کنید.

شوخ طبعی

هیچ چیز به اندازه این که بتواند یک زن را بخنداند، مرد را جذاب نمی کند. کمی شبیه ارگاسم است. آیا به این دلیل نیست که باید بفهمید چرا خنده یا خنده جذاب است؟

هر طرف تزئین شده است.

چگونه لباس بپوشیم به هر شکلی، با خودت روراست باش. مردان جذاب به ظاهر خود اهمیت می دهند.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان مراقب باش

سخت است مردی را پیدا کنید که واقعاً به احساسات یک زن اهمیت می دهد یا می خواهد او بهتر باشد. به یاد داشته باشید: اگر می خواهید زنی را تحت تاثیر قرار دهید، سعی کنید ظرف ها را بشویید یا برای او آشپزی کنید. نه یک بار، بلکه به طور منظم – به دلیل یک قانون.

صادق و راستگو بودن.

به آن اینگونه نگاه کن. اگر زنی به شما خیانت کرد، مطمئن شوید که این کار را به خاطر حسادت مرد دیگری انجام می دهد. اما جالب اینجاست که زنان توسط یک مرد صادق تشویق می شوند. اما اگر مردی با زن خیانت کند، کفر به وجود می آید. بنابراین باید با زن صمیمانه و صادق باشید.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی در مردان به دیگران کمک کن

کمک کردن یکی از ویژگی های مهم مردان جذاب است. زیرا اگر در مواقع اضطراری به یک زن کمک کنید، یک قهرمان واقعی خواهید بود و باعث افتخار او خواهید شد.

خودجوش و جسور.

بچه ها خسته نباشید گاهی اوقات زنان به عنوان نوآور و منحصر به فرد دیده می شوند. خوشحال اگر می توانید هیجان زده و شگفت زده شوید. سپس خواهید دید که چگونه شما را جذب خواهند کرد.

مسئولیت پذیرفتن

برای اینکه یک مرد جذاب باشید نیازی نیست که ثروتمند باشید. باید آنقدر آرام باشید که بتوانید بدهی های خود را بپردازید. مرد مستقلی که می داند از زندگی چه می خواهد و آن را دنبال می کند (یا در آن موفق بوده است) برای یک زن بسیار “جذاب” است. زنان بین مردی که سالی هفت رقم درآمد دارد اما بدهکار است و مردی با حقوق متوسط ​​که اغلب برای بازنشستگی پس‌انداز می‌کند، یکی را انتخاب می‌کنند.

لینک های مربوطه

جذابیت زنان از مردان با این ۴ جذابیت خود را نشان دهید!

۱۴ کشوری با جذاب ترین مردان جهان.

مردان جذاب ۷۲۱۲ دنیا کیست؟

۱۱ ویژگی های یک زن بزرگ و جذاب برای مردان بر اساس تحقیقات روانشناسی