دریک رز تلاش می کند تا جریکو سیمز را از پوسته اش بیرون بکشد

دریک رز تلاش می کند تا جریکو سیمز را از پوسته اش بیرون بکشد


هنگامی که جریکو سیمز تازه کار نیکس در آگوست در مسابقات قهرمانی تابستانی خود در لاس وگاس اولین مصاحبه خود را با عنوان کنیک انجام داد ، مرد بزرگ تگزاس نیاز داشت.

پاسخ پنج کلمه ای مزمور سیمز در نظر گرفته شد. اما در حالی که سیمز پاسخ های کوتاهی می دهد ، او از زمان قهرمانی تابستان در زمین طولانی و فعال است.

در شرایطی که نرلنس نوئل از ناحیه زانو زخمی شده و میچل رابینسون هنوز در حال بهبودی از شکستگی پا است ، تام تیبودو ، مربی نیکس نگاهی طولانی تر به سیمز داشت که پس از انتخاب در جایگاه 58 در درت ، قرارداد دو طرفه دارد. این قرارداد دو طرفه به این معنی است که نمی تواند در بیش از 50 مسابقه NBA بازی کند ، اگرچه ممکن است این پیمان در اواخر فصل دوباره برنامه ریزی شود.

دریک رز ، که یک رهبر واقعی شده است ، متوجه کمرویی سیمز شده و روی آن کار می کند. از قضا ، رز هیچ وقت در جوانی به عنوان کتی خوش صحبت شناخته نمی شد. با این حال ، رز بهترین نقل قول نیکس شد. (او برای اولین بار در سال 17-2016 برنده جایزه نیک مدیا گای گای شد.)

رز پس از شکست نیکس در جادوگران گفت: “بسیار بزرگ.” “پتانسیل زیادی در آن وجود دارد. او درونگراست می توانم بگویم می توانم با او کنار بیایم. ما جایی که می بینم ارتباط داریم.

رز در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز با هم تیمی هایش مانند رسانه ها ساکت است ، گفت: “او صحبت می کند ، اما من این را در او می بینم. کار من این است که یک دامپزشک باشم تا از پوسته او بیرون بیایم. به عنوان یک رشته ، شما باید بتوانید صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. Thibs به شما اجازه نمی دهد در زمین ساکت باشید. وظیفه من است که کمک کنم. “

جریکو سیمز
کوری سیپکین

سیمز یک بدن زنده با رازک فراوان است. با یک لمس داخلی ، می توانید از جهاتی به عقب برگردید و یک گل به ثمر برسانید. بسیار عالی است که چگونه او به رتبه 58 سقوط کرد. در مسابقه آغازین پیش فصل با ایندیانا ، سیمز دو حلقه کوچه را به زمین انداخت و هشت امتیاز و 6 ریباند را در 25 دقیقه به دست آورد.

روز شنبه در واشنگتن ، سیمز که از روی نیمکت اصلی تاج گیبسون مبتدی که 13 ریباند داشت به زمین نشست ، هفت امتیاز اضافه کرد ، از جمله یک چرخش بزرگ در خطی که رابینسون و نوئل احتمالاً در رویای خود در سر می پرورانند.

“اگر من II همه چیز را به او گفتم. من توپ را گرفتم ، اگر به هوا پریدم ، همیشه قبل از خلاص شدن از توپ به حرف من گوش دهید. ” “گاهی اوقات به عنوان جعلی به هوا می پرم تا او را تحویل دهم.” “من به او گفتم همیشه مراقب من باشد تا بتوانید به راحتی سبد تهیه کنید.”


اعتماد تام تیبودو به اوبی تاپین دوم دبستان بالا می رود. تحت تأثیر سختی کار در تابستان ، روزهای بی شماری را در تاریتاون گذراند.

توپین روز شنبه جولیوس رندل را در زمین مهاجم آغاز کرد ، در نیمه اول بدون گل به میدان رفت و در خطای اولیه درگیر شد. وقتی چهارمین خطای خود را در اولین توپ دفاعی نیمه دوم به ثمر رساند ، تیبودو روی توپین اصرار داشت.

این عامل اعتماد به نفس را نشان می دهد و در حالی که تاپین نیمه دوم 13 امتیازی را به ثمر رسانده است ، نتیجه داده است. تیبدو ، که نگران پیوستن به سری پلی آف آتلانتا فصل گذشته با استفاده از تاپین به دلیل سقوط دفاعی بود ، خرید می کند.

تیبودو تاپپین در مورد عملکرد شنبه گفت: “این فقط بازیهای تهاجمی نیست ، اما من فکر کردم او بازیهای دفاعی خوبی دارد.” “ما در مورد پیشرفت مهاجم صحبت کردیم ، اما پایان دفاع بهتر شد. این برای ما مهم است. وقتی روی زمین است ، تیم به خوبی کار می کند. “او احتمالاً توپ را بهتر از هر کس دیگری در این تیم از این طرف به آن سو حرکت می دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *