درمان های خانگی گوش درد + تسکین سریع گوش درد


صدمات گوش دردهای مکرر ناشی از آب یا مایعات دیگر. بنابراین، ما همیشه به دنبال درمان های آسان و مقرون به صرفه برای درمان گوش درد در مدت زمان کوتاه هستیم. بنابراین اجازه دهید در مورد برخی از درمان های خانگی برای گوش درد به شما بگویم.

درمان های خانگی برای گوش درد

اما برای بچه های خیلی کوچک، آب داغ و بخار بی خطرترین درمان برای عفونت گوش هستند. همچنین می توانید از روغن زیتون یا روغن نارگیل ساده و گرم استفاده کنید. اگر کودک شما مجرای گوش دارد یا احتمال دارد کانال گوش داشته باشد هرگز از نقطه یا روغن استفاده نکنید.

برای کودکان و بزرگسالانی که به طور مرتب از گوش درد رنج می برند. این داروها مجاز به استفاده هستند. همچنین از قرار دادن اجسام نوک تیز در گوش خودداری کنید. این به این دلیل است که می تواند باعث مشکلات شنوایی یا ناشنوایی شود. اگر گوش درد شما شدید نباشد، اشکالی ندارد. حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید، مخصوصاً اگر کودک شما تب بالای ۱۰۰.۴ درجه فارنهایت یا قطره گوش دارد.

درمان های خانگی برای گوش درد: کمپرس گرم.

یک کیسه آب ساده برای تسکین گوش درد بسازید. فرنی یا برنج را در یک جوراب کهنه بریزید. دو طرف را محکم ببندید و در مایکروویو گرم کنید. اگر مایکروویو ندارید، کتری ها انتخاب خوبی هستند. کیسه را روی بطری ها گرم نگه دارید. اما مطمئن شوید که خیلی گرم نباشد.

روغن سیر یک درمان خانگی برای گوش درد است

سیر را در روغن زیتون می جوشانند و برای درمان عفونت گوش استفاده می کنند. مورد مناسب دیگر «گوش نوزاد» گیاهان دارویی و آنتی بیوتیک ها است. اما ترکیب سیر و اکالیپتوس دشمن باکتری ها و ویروس هاست. گوش درد و عفونت گوش را برطرف می کند. این مخلوط را می توان در جای خنک و تاریک یا در ظرف رنگارنگ در یخچال نگهداری کرد. به مدت ۲ هفته استفاده کنید.

روغن گوش مناسب بزرگسالان

گیاهان دارویی با آنتی بیوتیک تهیه می شوند.

عناصر

۵ حبه سیر را برش بزنید.

۴ اونس (۱/۲ فنجان) روغن زیتون بیرونی

۲۰ قطره روغن اکالیپتوس دارویی

دستورالعمل ها

سیر و روغن زیتون را در تابه داغ کنید. ۸ ساعت بپزید. سپس آن را از صافی رد کنید، روغن اکالیپتوس جوان را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. پس از تهیه این مخلوط، باید در ظرف رنگارنگ نگهداری شود.

نحوه استفاده

بسته به وضعیت گوش درد شما، این مخلوط را می توان به طور مکرر روی هر دو گوش هر نیم ساعت یا هر ۲ تا ۷ روز یک بار استفاده کرد. اگر پرده گوش پاره شد، هرگز این مایع را داخل گوش نریزید.

روغن عرعر برای درمان خانگی گوش درد

مالین معمولی (Verbascum thapsus) برای درمان بسیاری از بیماری ها و بیماری های تنفسی استفاده می شود. برای درمان عفونت گوش، گل ها و جوانه ها را در روغن زیتون خیس کنید و همانطور که در بالا توضیح داده شد با روغن سیر درمان کنید. برای این ترکیب، به اندازه کافی نهال جمع آوری کنید تا یک ظرف کوچک را پر کنید. در روغن زیتون بریزید و بگذارید ۱۴ روز بماند. سپس آسیاب کرده و در شیشه رنگی بریزید. برای از بین بردن میکروب ها می توانید یک حبه سیر را پف کنید. اگر اجازه استفاده از گل های تازه مالین را ندارید، می توانید از روغن کاروتن استفاده کنید.

۴- اسانس برای درمان گوش درد.

این مقاله از کتاب دکتر خودت باش نوشته دکتر ریچل ویور است. برای درمان عفونت گوش در کودکان توصیه نمی شود. چون نمی توانید به خوبی از آن استفاده کنید.

برای گوش درد پماد بزنید.

عناصر

۱/۴ فنجان روغن زیتون

۱۰ قطره چای خشک برای جوانسازی

مواد را به آرامی با هم مخلوط کنید و اگر درد داشت به آرامی دور گوش بمالید. تسکین دهنده و تسکین دهنده درد است.

درمان خانگی عفونت گوش سرکه

۶. سرکه سیب

مردم از سرکه سیب (ACV) برای تسکین درد استفاده می کنند. عفونت گوش یکی از آنهاست. سرکه سیب برای عفونت گوش مفید است. برای درمان عفونت گوش، یک قطره سرکه سیب را روی گوش بچکانید. بگذارید مدتی در گوش شما بماند. سپس ترک کنید. سپس ۱۲ ساعت بعد تکرار کنید.

۷. پراکسید هیدروژن

آیا پراکسید هیدروژن برای عفونت گوش مفید است؟ پراکسید هیدروژن نیز به عنوان یک درمان خانگی برای عفونت گوش استفاده می شود. ساده ترین راه برای استفاده از پراکسید هیدروژن برای عفونت گوش این است که یک پنبه را خیس کنید و روی گوش بمالید. پس از مدتی گوش های خود را به آرامی با دستمال مرطوب پاک کنید.

پیاز: درمان خانگی برای گوش درد پیاز

پیاز یک درمان محبوب برای عفونت گوش است. بعضی ها پیاز را از وسط نصف کرده و روی گوش می گذارند. چند پیاز دیگر را گرم کنید. سپس پیاز را در داخل گوش حرارت می دهند تا عفونت گوش برطرف شود. برخی افراد پیاز را با پارچه گرم و مرطوب می پوشانند. دیگران آن را مستقیماً در گوش قرار می دهند. گزینه دیگر این است که پیاز را پوست بگیرید، آن را به آرامی گرم کنید و چند قطره به گوش اضافه کنید. زمان توصیه شده برای استفاده از پیاز ۱۰-۱۵ دقیقه یا تا زمانی که پیازها خنک شوند می باشد. در طول درمان استراحت کنید و گوش های خود را با آب گرم و دستمال مرطوب بشویید.

۹ – گوش درد هومیوپاتی را تسکین می دهد.

قطره گوش هومیوپاتی با غلظت های طبیعی مانند سیمیلاسان در درمان عفونت گوش موثر است.

۱۰ – مسکن های بدون نسخه

داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (ایبوپروفن) (Advil، Aleve، Motrin) در درمان مشکلات گوش مرتبط با خارش آنی موثر هستند. داروهای مسکن بیماری را درمان نمی کنند. اگرچه بهترین گزینه نیستند، اما می توانند به کاهش درد به اندازه کافی کمک کنند.

قبل از شروع از گوش درد جلوگیری کنید

اگر از گوش درد مداوم رنج می برید، به دنبال درمان های طبیعی باشید. افراد سیگاری بیشتر در معرض مشکلات گوش هستند. از سوی دیگر، نوزادان درد گوش را تسکین می دهند.

آلرژی غذایی می تواند باعث گوش درد شود.

آلرژی غذایی می تواند باعث عفونت مداوم گوش شود. اگر عفونت گوش مداوم یا سایر مشکلات سلامتی دارید، رژیم غذایی خود را تغییر دهید. شایع ترین آلرژی ها لبنیات هستند، گلوتن تخم مرغ، سویا حاوی بادام زمینی و دانه های گیاهی است. در مورد عفونت گوش یا سایر مشکلات سلامتی با پزشک خود صحبت کنید تا بتوانید قبل از استفاده از هر گونه درمان خانگی بهترین نسخه را توصیه کنید.

لینک های مربوطه

گوش درد کودکان و درمان ۱۱ یک درمان خانگی بسیار موثر

درمان خانگی گوش درد ۵ یک راه عالی برای خلاص شدن از گوش درد در خانه

۱۱ یک راه حل طبیعی و بسیار موثر برای درمان عفونت های پوستی

۱۴ فواید بوی چینی + عوارض

۳۳ فواید شگفت انگیز کدو تنبل برای مو و سلامتی.

خواص شگفت انگیز دانه آزوکی + عوارض