خلاصه SNL: کیم کارداشیان وست وظیفه را درک کرد

خلاصه SNL: کیم کارداشیان وست وظیفه را درک کرد


معمولاً آن موقع اتفاقات بدی می افتد زندگی شنبه شب او از الگوی میزبان کمدین / بازیگر / موسیقیدان / ستاره ورزش رویگردان است و به شخص دیگری اجازه می دهد که فرمانروایی را بر عهده بگیرد – سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای بی حوصله و غیره. – به امید جلب مخاطبان جدید یا ایجاد صفحات جلد. ما دیدیم که فصل گذشته وقتی ایلان ماسک مجری برنامه بود ، چقدر وحشتناک اتفاق افتاد و من پیش از این آخر هفته از چشم انداز کیم کارداشیان وست ، که یک ستاره تلویزیونی واقعی است که هرگز در تبلیغات بنرهای کمیک نشان نداده بود ، شگفت زده شدم.

بنابراین خوشحالم که گزارش می دهم که واقعاً بد نبود! در مقایسه با قسمت سال گذشته ماسک ، این موفقیت مهیب بود و یادآوری این بود که هرگز کارداشیان وست را دست کم نگیرید. اما ببینید ، این کار کامل نبود: کارداشیان وست نمی توانست پرچم ها را در برخی از طرحهای زنده به خوبی بخواند ، تعداد زیادی طرح وجود داشت که فقط به عنوان یک محصول محصول مارک کارداشیان به نظر می رسید ، و مانند اولین نمایش فصل گذشته ، هیچ طرح دیدنی که جمعیت زیادی را متمایز کرد.

اما این یک قسمت محکم بود ، با لحظات واقعاً خنده دار ، شاید بهتر از کارداشیان وسته نبود مونولوگ، که به همان اندازه دلپذیر از خودآگاه بود که می شد انتظار داشت. مشت های واقعی و ترفندهای تماشاگران وجود داشت که مزیت دیگر آن بود. و آنقدر شوخی OJ Simpson وجود داشت که تقریباً مانند نورم مکدونالد در اتاق نویسنده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

با نگاهی به طرح ها ، مورد علاقه شبانه من احمقانه ترین و سورئال ترین بود: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ فوق العاده بودند قرعه کشی قرعه کشی، که بر خلاء بن بست هر دو زن متکی بود تا این طرح واقعاً کار کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

سوئیچکه در آن کارداشیان وست و ایدی برایانت الف جمعه دیوانه کریس جنر و خلوئه کارداشیان نیز در این شرایط بازی کردند ، اما فقط برای به دست آوردن توپ برایانت ارزش دیدن دارد. آیا از اینکه کانر ا’مالی به عنوان شوهر برایانت بازی نکرد ، ناامید شدم؟ بله ، اما شوخی در انتها هنوز مانند گانگسترها کار می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت ، مانند تد کروز ، برجسته ترین نکته بود شنودهای فیس بوک سرد باز شد، سرماخوردگی نسبتاً فراموش نشدنی که متکی بر شوخی های زیادی بود که سیاستمداران نمی دانستند اینترنت چگونه کار می کند یا چگونه کلمه “میم” را تلفظ می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

من از آن لذت بردم آهنگ شب خانم ها، یک قصیده موسیقی برای زنان بزرگسال (و مادران) که فقط برای درمان مشکلات معده به باشگاه می آیند ، ترافیک ورود به خانه را اشغال می کنند و از حال می روند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دل انگیز آن شب ، معرفی گروه طنز لطفاً تخریب نشوید ، گروه نویسنده جدید SNL ، مارتین هرلیهی ، جان هیگینز و بن مارشال ، که در ماه های اخیر شهرت زیادی در اینترنت کسب کرده اند. اتصال کوتاه دیجیتال هارد سلتزر ، که بازیگر ندارد ، نمایش اساساً آنها را به عنوان جزیره تنهایی جدید یا حداقل همسایه خوب جدید معرفی می کند. این یک مقدمه بسیار خوب برای حساسیت کمیک گروه بود ، در حالی که لزوماً بهترین کار آنها نبود – اما چیزی که آن را هیجان انگیزتر می کند اتفاقات بعدی در گروه است.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار طرح دیگر شب را بررسی کنید ، هر کدام در سطوح مختلف ، خوب یا ناموفق: بهترین دسته گل کفش تجاریزیرا سگهای با لباس احمقانه همیشه پیش نیازهای شایسته ای هستند. دربار مردمی تبلیغات کارداشیان برای من بسیار زیاد بود ، اما به اعتبار او ، کارداشیان وست در بازی خواهرش ، کورتنی ، کار خوبی انجام داد (همچنین شخصیت های کارداشیان از همی ، کریس و خلوئه حضور داشتند). پسر رویایی به اندازه کافی محکم بود زن چوبی تمسخر آمیز پر از شخصیت های متفاوت (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و با این حال کایل مونی بهترین بود!) وای واقعا این طرح را برای من غرق کرد. و یاسمین و علاءالدین تنها بوی بدی بود که در هیچ سطحی کار نمی کرد (اگرچه درک بوون یانگ خوب بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته جوک های متوسط ​​متوسطی در فیس بوک داشت و دو مهمان خوب: الکس موفات او را کشت تری فینک نقد و بررسی فیلم پاییزی 2021، که اساساً اگر یکی از مفسران فیلمهای تلویزیونی تاکسی با LSD نشان داده می شد ، چنین می شد. و به روز رسانی آخر هفته از All-Star هایدی گاردنر طبق معمول شگفت انگیز بود مهمانی Life Coach Party درباره تفکر مثبت، شخصیت جدیدی را با نگرشی عالی ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی دریغ به آهنگ “I Love It” ایکونا پاپ بازی می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو این تنها طرح زمان بندی شده بود: زمان تماشای خوبی را به بازیکن جدید برجسته ، سارا شرمن ، که نقش کارآموز Costco را در بازی Glitter Revolution (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) بازی می کرد ، ارائه کرد تا برخی از معتبرترین پیشنهادات غذا را اجرا کند. در مورد کاستکو

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی “من زن نیستم ، من خدا هستم” را اجرا کرد و سپس خدای گیتار لیندسی باکینگهام را برای اجرای “عزیزم” آورد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک آخر هفته آینده به عنوان مجری با مهمان موسیقی Young Thug اولین بازی خود را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *