خط نبراسکا در مقابل میشیگان ، پیش بینی: خواب ناقص بخوابید

خط نبراسکا در مقابل میشیگان ، پیش بینی: خواب ناقص بخوابید


لس وگاس – در پایان ماه اوت ، به نظر می رسید اسکات فراست سرمربی نبراسکا در وضعیتی ناامید کننده گیر کرده است. کار او در خطر بود و تیمش پس از شکست در ایلینوی باعث شکست در افتتاحیه فصل شد.

کورنهوسکرها به تازگی از مرگ بازنگشته اند – پیروزی بر نورت وسترن چندان جسورانه نیست – اما آنها امید را دوباره پیدا کرده اند و این فرصت را دارند که روز شنبه ماجرا را در مقابل شماره 9 میشیگان تغییر دهند.

فصل نبراسکا در اواخر ماه سپتامبر پس از شکست ناچیز مقابل اوکلاهما و ایالت میشیگان ، خوشبینانه تغییر کرد. کورنهوسکرها (3-3) همه حریفان رده بندی را به بازی گرفتند ، زیرا دفاع و مدافع آنها ، آدریان مارتینز ، پیشرفت آشکاری نشان دادند. مارتینز در مجموع 1875 یارد (1463 پاس ، 412 عجله) و 15 تاچ تاون به ثمر رساند.

ولورینز (5-0) پس از پیروزی 38-17 در هفته گذشته در ویسکانسین ، هفته گذشته در صدر جدول قرار دارد. در بازی بزرگ مربی جیم هارباگو ، دفاع میشیگان بر حمله بد Badgers غالب بود و سه دور را مجبور کرد. با این وجود ، س questionsالاتی در مورد قدرت جنایت هارباگ باقی است.

این مکان بهتر برای Cornhuskers است ، که در نهایت روی دو طرف توپ کلیک می کنند و می توانند از انرژی جمعیت در یک بازی شبانه در لینکلن تغذیه کنند. این مکان سخت تری برای ولورین ها است ، که بازی های بزرگ ده جاده ای را در مقابل یکدیگر انجام می دهند ، و آنها هنوز چیزهای زیادی برای اثبات دارند. این هشدار دهنده خطر سرمازدگی است.

انتخاب: نبراسکا +3.

اسپنسر راتلر
گتی ایماژ

تگزاس (3.5+) بالای اوکلاهما

Sooners در دیدارهای نزدیک مقابل تولان ، نبراسکا ، ویرجینیای غربی و کانزاس ایالت 0-4 در برابر شکاف رفت و سپنسر رتلر ، مدافع چپ ، به سرعت از تیم محبوب تروفی هایسمن کنار رفت. جنایت اوکلاهما هماهنگ نیست.

این دوئل دالاس تا حد زیادی توسط دفاع اوکلاهما تعیین می شود ، که در رده هفتم کشور در برابر مسابقه قرار دارد و 83.6 یارد در هر مسابقه اجازه می دهد. هدایت Longhorns توسط بیژن رابینسون ، یکی از با استعدادترین دونده های کشور است. رابینسون هفته گذشته 216 یارد با 35 مورد تحویل علیه TCU عجله کرد. در سه بازی با کیسی تامپسون در دفاع میانی ، تگزاس به طور متوسط ​​558 یارد و 53.3 امتیاز کسب کرد.

اوکلاهما برای سیزدهمین سال متوالی در مقابل تگزاس محبوبیت دارد ، با وجود Longhorns 7-2 ATS ، سه برد در نه دیدار گذشته و شبیه به سگ زنده برای استیو سرکیسیان ، سرمربی سال اول.

ایالت نیومکزیکو (+29) بر فراز NEVADA

نگه داشتن یک سگ زشت مانند Aggies هرگز آسان نیست ، اما جنایت آنها زندگی را نشان می دهد. یوناس جانسون هفته گذشته هنگامی که ایالت نیومکزیکو (+25) در ایالت سن خوزه 37-31 شکست خورد ، 300 یارد را پشت سر گذاشت.

این یک موقعیت مسطح برای ولف پک است ، که اخیراً بوئیس استیت را در جاده ناراحت کرده است و می خواهد در نیمه دوم مدافع ستاره ، کارسون استرانگ و چند بازیکن دیگر را مطمئن کند.

هفته گذشته: 1-3 ویسکانسین (L) ، نوتردام (L) ، استنفورد (W) ، آرکانزاس (L).

فصل: 11-7.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *