خبرگزاری مهر: هیچ سیگنال ای اجتناب کرده اند کاهش فشار در اطلاعات اوکراین، ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان {وجود ندارد}در {پاسخ به} برخی گزارش‌ها مبنی بر کاهش عملیات ارتش روسیه در شمال اوکراین، اجتناب کرده اند جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا پرسیده شد کدام ممکن است خواه یا نه ادعا وزارت حفاظت روسیه را سیگنال نوک نبرد در اوکراین می‌داند؟ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه روسیه جستجو در ترتیب مجدد نیروهای شخصی است.

“جو بایدن” در {پاسخ به} این پرس و جو ذکر شد کدام ممکن است هیچ سیگنال ای اجتناب کرده اند کاهش از حداکثر ورزش ارتش روسیه در بزرگراه کیف-چرنیگوف در اوکراین {وجود ندارد}.

این را رئیس جمهور آمریکا در کنوانسیون مطبوعاتی مشترک همراه خود لی هسین لونگ، نخست وزیر سنگاپور دقیق کرد.

مذاکرات صلح روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین در روز سه‌شنبه اولین سیگنال‌های پیشرفت را آرم داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه ادعا کرد کدام ممکن است ورزش‌های ارتش شخصی را در فراگیر کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمال اوکراین به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد.

هیئت های ۲ ملت برای اولین بار در هفته های فعلی در استانبول دیدار کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذاکره کنندگان این مذاکرات را سازنده توضیح دادن کردند.

همراه خود این جاری آگاه شد کدام ممکن است قرار نیست روز چهارشنبه دیدار عکس برگزار شود.

او روز سه‌شنبه پس اجتناب کرده اند گفتگو همراه خود الکساندر فومین، وزیر امور خارجه روسیه، در ذکر شد‌وگو همراه خود خبرنگاران، آنچه را «گامی برای کاهش فشار» برای تحمیل اعتقاد خواند، توضیح دادن کرد: «چرنیهف در شمال اوکراین متوقف می تواند». همراه خود این جاری افسران روسی ادعا کردند کدام ممکن است این به معنای شومینه بس نیست.

فومین ذکر شد: اطمینان حاصل شود که افزایش اعتقاد متقابل، تحمیل شرایط برای مذاکرات تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آوردن به هدف باقی مانده کدام ممکن است تصویب را انتخاب کنید و انتخاب کنید امضای توافقنامه است، انتخاب گرفته شد همراه خود وجود اختلافات قابل ملاحظه، ورزش ارتش در مناطق کاهش یابد.

نیروی کار روسی علاوه بر این توصیه شده کرد کدام ممکن است مذاکرات مستقیم بین ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در روزی کدام ممکن است ۲ طرف بر اوج پیش‌نویس هماهنگی‌نامه صلح به هماهنگی برسند، انجام شود. ?