خانواده های شهدا و ایثارگران خواستار محکومیت فرشته الحسینی شدند


و متن بیانیه خانواده معظم شهدا و ایثارگران در محکومیت فریشتا الحسینی

نام خداوند بخشنده

جشنواره فیلم وسترن سال‌هاست که تحت کنترل دولت فرانسه بوده که سابقه توهین به ارزش‌های اسلام و مسلمانان این کشور را دارد. از غریبه ها گرفته تا اینکه بتوانند فیلم های سیاه بسازند و چهره های از ریخت افتاده تا بتوانند. دستمزدشان را از غریبه ها می گیرند!

۱. متاسفانه در جشنواره فیلم کن امسال خانم ترانه علیدوستی دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی است و در حالی که اکثر بازیگران در شکوفایی کامل به دنبال قراردادهای میلیاردی از جیب کشور معاف از مالیات هستند. اظهارات احمقانه و ضد انقلابی می گوید صبح تا شب می جنگیم! و سعی کنید تحریم های ناعادلانه غرب به ویژه آمریکای جنایتکار را علیه ملت ایران اعمال کنید! البته این اقدام علیه امنیت اقتصادی کشور و افزایش قیمت کالاها بوده و امنیت ملی در خطر است. .

۲- خانم فرشته حسینی بازیگر افغان الاصل ظاهراً به نام جمهوری اسلامی ایران در این جشنواره شرکت کرده و بدون توجه به فرهنگ جمهوری اسلامی ایران زشتی ها را شکست و تا مرز پوشیدن پیش رفت. بدون حجاب حضور و لباس های مبتذل و نامناسب او رابطه زناشویی او را بر فرش قرمز نشاند، در حالی که بسیاری از فرزندان عزیز افغانستان در حال بازگشت به وطن خود هستند، افغانی حسینی فرشتا آزادانه خون شهدا را پایمال می کند. انقلاب اسلامی روی فرش قرمز.. و حرکت کن!

۳- مهمتر از همه این که این جشنواره به اصطلاح وسترن در یک اقدام کامل سیاسی و با رویکردی نژادپرستانه فیلم توهین آمیز به ساحت مقدس امام هشتم شیعیان «حاج حضرت امام رضا (علیه السلام)» با بازی زهرای ترک است. ابراهیمی بازیگر سرشناس به عنوان فیلم های مورد علاقه انتخاب شد!

البته ناگفته نماند؛ متأسفانه بی توجهی برخی از مسئولان فرهنگی کشور زمینه ساز این اقدامات شنیع شده و بستر وجود این نمایندگان خوش نام را فراهم کرده است!