حماس: رژیم صهیونیستی اجتناب کرده اند یکپارچه عملیات علیه شهرک نشینان بیم دارد


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «عبداللطیف القانو» سخنگوی جنبش از دوام اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد کدام ممکن است افراد این ملت به مبارزه شخصی علیه دشمن اسرائیلی یکپارچه خواهند داد.

پایگاه خبری «حماس» به نقل اجتناب کرده اند «القانو»، افزایش شجاعت، استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام در کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدس اشغالی نماد می دهد کدام ممکن است کشتی یکپارچه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی توان به رژیم صهیونیستی جایگزین محاصره قدس اشغالی را داد.

وی همراه خود خاص اینکه افراد فلسطین {در این} سرزمین حقانیت دارند، خاطرنشان کرد: افراد فلسطین در امروز شکست رژیم صهیونیستی را به تصویر کشیدند با این حال اقدامات صهیونیست ها آرزو آنها را در هم نمی شکند.

القانو تاکید کرد: استفاده رژیم صهیونیستی اجتناب کرده اند یک دسته کامل نیروی ذخیره شخصی در کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعقیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازداشت افراد فلسطین، آرزو ملت فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه ها انقلابی را اجتناب کرده اند بین نخواهد برد.

سخنگوی حماس در طولانی مدت اظهار داشت: رژیم صهیونیستی به میانجی گری متوسل شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به برخی ملت ها سفرهای مکرر انجام می دهد کدام ممکن است این امر نماد دهنده ترس این رژیم اجتناب کرده اند عملیات مستمر علیه شهرک نشینان است.

بر ایده آمار فلسطینی ها، عملیات های استشهادی جدیدترین در مرکز سرزمین های اشغالی رژیم صهیونیستی را شوکه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه ترورهای میدانی فلسطینی ها شد.

این در حالی است کدام ممکن است در نبرد بامداد شنبه در قلمرو عرب نشین جنوب جنین، سه فلسطینی جهاد اسلامی به بیانیه سوگند خورده رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ ارتش صهیونیست زخمی شدند.

انتهای حرف / م
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید