حل مشکلات و دغدغه های اقتصادی مردم یکی از تاکیدات رهبر انقلاب – خبرگزاری مهر است. اخبار ایران و جهانخبرنگار مهر معلم فایق سنندج، حضرت آیت الله خامنه ای در خطبه های نماز جمعه این هفته رستمی با اشاره به رهبر معظم انقلاب و دیدار ائمه جمعه سراسر کشور گفتند. آه تو (پزشکی بهترین) در این جلسه بر گسترش مسائل دینی و ارزشی در جامعه کشیش محور تاکید کرد و خواستار توجه همگان به نماز جمعه و جماعات شد.

وی ادامه داد رهبر انقلاب غذای مردم است. همواره بر حل مشکلات و نگرانی های کسب و کار تاکید شده است. هستند. در این جلسه مجددا بر کاهش اضطراب عمومی تاکید کردند.

امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود گفت: آیت الله رئیسی روز جمعه در دیدار ائمه جمعه کشور با رئیس جمهور بر تلاش همه جانبه دولت سیزدهم برای کاهش مشکلات غذایی تاکید کرد. مردم.

معلم رستمی با تاکید بر احساس مسئولیت همگان برای کاهش آسیب های اجتماعی خاطرنشان کرد: نعمت سلامت و ایمنی یکی از موهبت هایی است که خداوند متعال به ما ارزانی داشته است اما تا زمانی که این نعمت ها از بین نرود قدر آن را نخواهیم کرد.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه های این هفته سنندج خواستار تمرکز بر استفاده بهینه از منابع طبیعی کشور شد و گفت: انتظار می رود همه اقشار جامعه در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند. خوشبختی زیرا همه ما به دلیل قطعی آب و برق با مشکل مواجه هستیم.

معلم رستمی خواستار آگاهی گسترده از توطئه های متضاد است. مهره ما باید با دشمن شدن و حفظ امنیت و آرامش جامعه قدردان نعمت بزرگ خداوند باشیم.