حقیقت قرمز شمال واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی است


خرید کنید

کاپشن قرمز در تمام طول سال در تمام نقاط ایالات متحده موجود است. بیشتر ماهیگیری تجاری با قلاب هایی انجام می شود که روی قرقره های برقی و هیدرولیکی حک شده و صاف هستند. ماهی در انواع بازارها و همچنین فیله های تازه ، تازه پوشیده ، تازه ، فیله های منجمد و قسمت های منجمد به فروش می رسد.

اگر از فروشندگان ماهی خرید می کنید ، به دنبال بوی تازه آن باشید نه ماهی یا آمونیاک. رگها باید قرمز ، مرطوب و روشن باشند. چشمها باید قرمز ، پر ، براق و سرخورده باشند. پوست باید براق ، مروارید شکل ، فشرده و به بدن متصل شود. بدن باید محکم و صاف باشد. نباید علامت گذاری شود ، اثر انگشت باقی بماند یا به راحتی از استخوان جدا شود.

از بو و بوی شدید ماهی خودداری کنید. آنها به سرعت آسیب می بینند ، بنابراین همیشه آنها را در قسمت یخچال یخچال خانگی ذخیره کنید.

آماده سازی

خرچنگ قرمز شمالی یکی از خوشمزه ترین ماهی های دریایی در ایالت های فلوریدا و تگزاس در آمریکای جنوبی محسوب می شود. گوشت آن سفت ، سفید ، شیرین ، خوشمزه است که می توان از آن در بسیاری از روش های تخیلی غذاهای خوشمزه استفاده کرد.

اگر ماهی کامل خریداری می کنید ، از ماهی فروش خود بخواهید آب اضافه کرده ، روبان را به صورت فیله برش دهد. همچنین باید استخوان های سخت را از مرکز گوشت جدا کنید.

از قاشق قرمز می توان برای سرخ کردنی ، سرخ شده ، سرخ شده ، خشک شده ، پخته و خشک استفاده کرد.

به

دستور پخت ماهی قرمز آمریکایی
دستور العمل Red Snapper. اعتبار عکس: dani0010.
  • غذای پخته شده با خامه ترش – خامه ترش ، سس مایونز ، پیاز سبز ، 1 قاشق چایخوری آب لیمو ، 1/4 قاشق چایخوری نمک و 1/8 قاشق غذاخوری فلفل قرمز را مخلوط کنید. وقتی ماهی به راحتی کاهش یافت ، مخلوط خامه ترش را به طور مساوی روی ماهی بریزید.

  • پنیر خرد شده را بپاشید. به مدت 3 تا 4 دقیقه دیگر یا تا زمانی که پنیر آب شود و سس داغ شود ، بدون پوشش بپزید.

  • تکه های قرمز مخلوط شده با قرمز روی یک پارچه فلزی بزرگ را روی حرارت زیاد بریزید تا ماهی کاملا پوشانده شود. مواد مورد استفاده در اینجا پاپریکا ، کاین ، فلفل سیاه ، آرد پیاز ، آویشن ، ریحان ، سیر و پونه کوهی است.

  • یک سبک اسپانیایی قرمز پخته شده با سرکه قرمز که با ترش و شیرین و با پیمتون (پاپریکا اسپانیایی) و سایر مواد رنگی پخته شده آماده کنید.

  • این ماهی محبوب ماهی سفید برای تاکو ماهی است. با این حال ، ماهی هالیبوت ، تیلاپیا ، ماهی کاد ، باس و گربه ماهی می تواند به عنوان جایگزین اسنپپرها استفاده شود.

مشخصات امنیتی

معنی دار متیل جیوه غلظت در گیره قرمز روشن 0.166 ppm است. بنابراین ، آخرین دستورالعمل های FDA آمریکا در مورد تعداد ماهیان باردار و مادران شیرده ، و همچنین لیستی از گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آن را در واحد “انتخاب خوب” قرار داده است. با این چوب ، آنها می توانند 1 (4 اونس) ماهی در هفته بخورند.

سمیت سمی Ciguatera گاهی اوقات پس از خوردن غذای قرمز ، که گوشت آن به جلبک های سمی خاصی آلوده شده است ، رخ می دهد. مسمومیت با سیگواترا با پختن تخریب ناپذیر است. علائم ممکن است شامل خارش ، اسهال ، استفراغ ، بی حسی ، سرگیجه و ضعف عضلانی باشد. فقط درمان علامتی امکان پذیر است.

همچنین بخوانید ≻≻-

ماهی آتلانتیک واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

وسط ماهی واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

نوعی ماهی پهن بزرگ واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

بازگشت -بازگشت به غذای دریایی از جانب واقعیت تغذیه قرمز شمالی و مزایای سلامتی آنبه

بیشتر بخوانید (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. موزه فلوریدا-لوتجانوس کامپچانوس.

  2. سطوح جیوه در ماهی های تجاری و ماهیان ماهی.

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: کمک مهمی است.

  5. دستورالعمل های جدید AHA برای بهبود سلامت قلب ، خوردن ماهی دوبار در هفته را توصیه می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *