حقایق تغذیه انیسون ، داروها و مزایای سلامتی آن


انتخاب و رزرو

پودر انیسون و ستاره آسیاب شده را می توانید به راحتی در بازارهای آسیایی و فروشگاه های تخصصی در طول سال پیدا کنید. برای پاکیزگی و حقیقت ، غلاف های کاملاً خشک شده را به جای شکل خاکی آن انتخاب کنید.

غلاف های معمولی انیسون از هشت فرش زنگ زده تشکیل شده است که وقتی بین شاخص و انگشت شست مالیده می شود عطر و طعم مطبوعی به مشام می رسد. همه غلاف ها اغلب شکسته می شوند و دانه های منتقل شده در بسته ها / ظروف یکسان هستند.

همه غلاف ها برای چندین ماه در یک محفظه محکم و دور از نور و رطوبت قوی دوام می آورند. آنها را در مقادیر کم خریداری کنید تا بتوانند 3-4 ماه دوام بیاورند تا طعم خود را در اثر تبخیر روغنهای اساسی از دست ندهند. کپک پودری باید در ظروف سربسته نگهداری شود و در اسرع وقت مورد استفاده قرار گیرد زیرا طعم خود را به سرعت از دست می دهد.

استفاده از داروی انیسون Star

انیسون ستاره ای و استفاده از روغن در بسیاری از طب سنتی ، به ویژه در طب سنتی چینی (TCM) به دلیل نقش منحصر به فرد آنها در ارتقاء سلامت و نقش پیشگیری از بیماری ها.

 • عصاره انیسون یک داروی عالی برای سرفه ، برونشیت و آنفولانزای ویروسی است.

 • گنجاندن آن می تواند در مشکلات گوارشی مانند درد شکم ، تهوع ، ناراحتی معده و یبوست مفید باشد.

 • در چین و تایوان ، علائم (علائم) آن مانند خوشبو کننده دهان جویده می شود.

 • اسانس “آنتول” (انیسون ستاره ای 70 تا 90٪ را شامل می شود) دارای اثر استروژن است. مخلوط حاصل از اسپرم اغلب توسط مادران شیرده دستور داده می شود تا شیر را افزایش دهند.

استفاده از پذیرایی

دستور مرغ-انیسون ستاره ای
دستور تهیه مرغ برش خورده انیسون
عکس با احترام: Alpha

انیسون ستاره ای ادویه بی نظیری با غذاهای چینی است. طعم آن شبیه به شیرین بیان یا دانه های آنیسون است. تمام پوسته ها ، آرد آسیاب شده یا روغن مورد استفاده در غذاهای خوب در چین ، ویتنام ، ژاپن ، هند و دیگر مناطق جنوب شرقی آسیا.

 • انیسون ستاره ای یکی از اصلی ترین ترکیبات محبوب است پنج ماده چینی مخلوط با دانه های رازیانه ، دارچین ، فلفل سیچوان (هوا جیائو) و میخک.

 • به عنوان بخشی از پنج پودر معطر یا بیشتر کل staranise (ba jiao) به تنهایی در شرایط عادی استفاده می شود تخم مرغ چای چینی دستور آشپزی.

 • ستاره کامل به سوپ های خوشمزه مانند سوپ رشته فرنگی گوشت ویتنامی اضافه شده است (pho bo) و غذاهای محبوب چینی مانند خورشت گوشت هویبه

 • انیسون ستاره معروف به “چاکرای مدرسه” در هند و پاکستان که در آن به عنوان یک محصول برجسته در آن استفاده شد ماسالای نمکی طعم انواع مختلف سبزیجات و خورش و کیک گوشت ، و گوشت حمل شده.

 • این ادویه معطر به عنوان پایه ای برای طعم دادن به سوپ ، سس ، نان ، کلوچه ، کیک ، بیسکویت و در چندین قنادی دیگر استفاده می شود.

 • همانند انیسون ، ستاره پر ستاره که برای نوشیدنی های طعم دار استفاده می شود نیز گنجانده شده است prenod ، pastis فرانسوی ، ojen اسپانیایی، و غیره

 • در تعداد کم ، همچنین به عنوان طعم دهنده در تهیه آن استفاده می شود چای ادویه در سراسر چین

مشخصات امنیتی

انیسون ستاره ای در صورت استفاده در مقادیر کم ایمن است. چربی های فرار آن عبارتند از: سسکویترپنوئیدهای عصبی ، ورانیستین A ، B و C.

روغن و چای انیسون ستاره ای برای کودکان زیر 5 سال و زنان باردار نباید استفاده شود.

انیسون ستاره ژاپنی (Illium anisatum) محسوب می شود سم و بسیاری از مقامات جهانی کنترل غذا (انکار پزشکی).

بازگشت به عناصر از جانب انیسون ستاره ایبه برای مشاهده لیستی جالب از مواد تشکیل دهنده همراه با توضیحات کامل در مورد حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

بازگشت به صفحه نخست.

بیشتر بخوانید:

 1. مرکز جنگلداری آفریقا (Illicium verum) .. pdf – (در پنجره جدید باز می شود)

 2. Gernot-Katzer صفحات را پیوند می دهد. (در پنجره جدید باز می شود) / p>دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *