حقایق بیشتر چای بابونه 9 و مزایای سلامتی


برداشت و ذخیره سازی

سر گل بابونه
گلهای بابونه زیبا.

شکوفه های کامل با دست چیده می شوند یا با دست برداشت می شوند-برای بازار چای با کیفیت بالا. با این حال ، این یک فرایند بسیار پرهزینه و پرهزینه است.

گلهای سایه دار برای هرگونه ماده خارجی ، خاک قبل از پردازش انتخاب می شوند. سپس گلها قبل از فروش زیاد در کارخانه ها با دقت مرتب شده و در کیسه ها / کیسه های چای و قوطی های کوچک قلع بسته بندی می شوند. گلهای بابونه و قسمتهایی از گیاهان نیز با سایر محصولات گیاهی مخلوط می شوند.

سر گلهای بابونه تازه برداشت شده بسته بندی شده در کیسه های چای یا در قلع هوای بسته را از یک فروشگاه گیاهی تخصصی خریداری کنید. حقایق را بررسی کنید و از هرگونه محصولات آلوده خودداری کنید.

تهیه چای بابونه

گلهای بابونه آلمانی برای دم کردن چای به تزریق رنگ قهوه ای روشن می دهند. از سوی دیگر ، عصاره بابونه آلمانی رنگ روشن تری را به تزریق می دهد. گلهای تازه خشک شده و سایه دار باید در مدت 6 ماه برای مزایای قابل توجهی برای سلامتی استفاده شوند.

گلهای بابونه تازه یا خشک شده را در قوری یا مستقیماً در لیوان قرار دهید. اگر مزه قوی را ترجیح می دهید ، روی آب جوش بریزید و بگذارید 5 دقیقه یا بیشتر دم بکشد. چای را صاف کنید و اگر می خواهید کمی شکر یا عسل به آن اضافه کنید و هم بزنید تا ذوب شود.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • روزانه 1 تا 4 فنجان چای بابونه بنوشید تا برای سلامتی پایدار باشید.

  • بابونه یک کافئین غیر کافئینی (تزریق گیاهی) است و به عنوان یک آرامبخش قوی عمل می کند. این می تواند به اندازه یک نوشیدنی خواب آور هنگام خواب آرام لذت بخش باشد.

  • عصاره های تازه بابونه نیز به عنوان طعم دهنده در سالاد ، سوپ ، خورش ، ماریناد و همچنین در غذاهای سبزیجات استفاده می شود.

مشخصات امنیتی

چای بابونه و سایر محصولات ممکن است برای افرادی که حساسیت یا حساسیت شناخته شده ای نسبت به گیاهان خانواده گل مروارید یا Asteraceae دارند مانند گل داودی ، گیاه بابونه و غیره توصیه نشود.

محصولات بابونه برای بیماران مبتلا به تب چمن آتوپیک یا آسم نشان داده نشده است. این برای زنان در ماه های اولیه بارداری به دلیل نقص های مادرزادی ممنوع است. (انکار پزشکی).

همچنین بخوانید ≻≻-

چای بادرنجبویه فواید سلامتی.

چای رویبوس فواید سلامتی.

برگشت- بازگشت به چای های گیاهی از جانب چای بابونهبه برای مشاهده لیستی جالب از انواع چای های گیاهی و توضیحات کامل درباره حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

برگشت- بازگشت به صفحه نخستبه

منابع بیشتر:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در پنجره جدید باز می شود).

  2. صفحه اطلاعات سرطان دانشکده پزشکی استانفورد – تغذیه با خطر سرطان (پیوند در پنجره جدید باز می شود).

  3. مقدمه ای بر گیاه شناسی شورای بابونه-آمریکایی. pdf (در پنجره جدید باز می شود).

  4. تولید بابونه آلمانی .. pdf. (در پنجره جدید باز می شود).دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *