جی! افزایش نرخ اوتیسم آیا درست است؟


قبل از حدس و گمان در مورد علت “انفجار” افزایش بیماری های روانی، باید مطمئن شد که انفجار واقعی است.

در سال 1943 ، مقاله ای معروف منتشر شد که لئو فرزندان، روانپزشک اطفال در جانس هاپکینز، شرح داده شده مجموعه ای از کودکان با “چیزهای جالب”. او فکر کرد که tاز این رو شهرت منحصر به فرد ایجاد می کند بیماری، ‘ قبلاً گزارش نشده است، که ظاهر می شوندبودن نادر به اندازه کافی ، اما احتمالاً بیشتر از موارد کمیاب موارد مورد بررسی نشان می دهد. ” حe aliita بیماری usonjiبه

چه چیزی باعث آن می شود usonji؟ اکنون گسترده است مشاهده شده بودن استعداد ژنتیکی به استعداد ژنتیکی و عوامل غیر ژنتیکی و تعاملات آنهابه ” پسران اختلال طیف (ASD) این می تواند در خانواده ها اجرا شود ، اما عوامل ژنتیکی می توانند حساب فقط برای 10 تا 20 درصد از مورد این قسمت اساسی استلی در مورد این واقعیت که شما می توانید دوقلوهای یکسان با DNA یکسان داشته باشید – واقعی ژنهای یکسانو یک دوقلو ممکن است اوتیسم داشته باشد، اما نه یکی دیگر. “Wاستعداد ژنتیکی برای این ممکن است یک عامل مهم در ASD باشد ، ممکن است از نظر ذهنی تو بار اسلحه صحبت کردن ، و افشای محیط قبل از تولد ، زایمان و / یا پس از زایمان”-به این معنا که، محیط قرار گرفتن در دوران بارداری ، نزدیک یا بعد از آن– “بودن مناسبت ها که ماشه را بکشید و می تواند میوه دهد برای بیماری

این خبر خوبی است برای کسانی که می خواهند تعداد موارد را کاهش دهندبه نقش اصلی این عوامل غیر ژنتیکی است بازی در ایجاد بیماری روانی ، بیشتر قابل انعطاف عوامل خطر ممکن است باشد باز کن[ing] راههای جلوگیری از پایهusonji در وهله اول

از آنجا که اوتیسم برای اولین بار توصیف شد به عنوان یک وضعیت پزشکی در سال 1943، خود انتشار دادن دارد منفجر شد از جانب 1 در 5000 نفر در هر 1 در 68.2 “-اکنون بیشتر از 1 درصد از جمعیت، در باره 7000 درصد اضافه کردنبه کاما می توانید در ساعت 1:48 اینچ مشاهده کنید مترو ویدئو جی! آیا اوتیسم واقعا رو به افزایش است؟، داده ها حقیقت را انجام دهید نشان دادن رقم افزایش می یابد از تقریبا هیچ موردی در اوایل دهه 1900 تا زمان گسترش یافت نشد از اوتیسم تیراندازی از پشت بام به داخل 19دهه 80 و 19دهه 90 Wکلاهی در آن زمان اتفاق افتاده است که می تواند مسئول انفجار باشد؟ صبر کن. منطقی است که وجود داشتهیچ یک موارد آلوده در اوایل دهه 1900 ؛ تا سال 1943 نامی نداشت. اما ، الفs فرزندان سما روی کاغذ اصلی ، آنجا شاید آنها بودند موارد بیشتری وجود داشت ، اما آنها فقط به دنبال آن نبودند. بنابراین، داده های قبلی که داریم انجام دادن لا نشان دادن گسترش بیماری های روانی ؛ آنها نشان دادن گسترش اوتیسم شناخت، که هست وابسته بهورود تحریک این معیارهای تشخیصی شما است استفاده کنید و اگر هستید زوج جستجو کردن ASD یا نه.

به بیان دیگر ، برآورد سطح تاریخی بیماری روانی و طیف گسترده اوتیسم ممکن است آن را داشته باشد بوده است حقیر می شم آره گسترش واقعیبه ” شاید آ تعداد زیادی از موارد بود مفقود شدهویراستاربه “منزوال شناختی [among doctors and society at largeگسترش مفهوم مشاهده در طول زمان و رویکرد ناهمساناینها در سراسر موضوعات می توانند m را بشمارندost یا همه از افزایش ظاهری گسترش ، اگرچه ممکن است چنین باشدخیرt شمارش شد بنابراین ، قبل از شروع گمانه زنی در مورد علت انفجار ، ابتدا باید مطمئن شویم که انفجار واقعی است. در زیر خط؟ Wما نمی توانیم به طور قطعی بدانیم از اوتیسم نیم قرن پیش بود ، ما اطلاعات خوبی در چند دهه گذشته داریم که انجام دادن افزایش قابل توجهی در حقیقت واقعی نشان می دهد.

معایب آنجا اینطور نبود در واقع برای بیماری های روانی 22 برابر افزایش یافته است 19دهه 80 و 19دهه 90به مالبته فقط همین وجود داشت نانافزایش زمان Wمی توان قضاوت کردن بر اگر افزایش 800 بود درصد یا حدود 2000 درصد، ولی است به نظر می رسد که نرخ اوتیسم واقعا در حال افزایش، بنابراین این س turnsال به طور مشروعی حل می شود wاو؟

این یک مفهوم مهم است. وقتی از شیوع یا بیماری صحبت می کنیم ، در مورد شیوع یا وضعیت شناختی صحبت می کنیمبه سO، اگر پارامترها تغییر کنند یا اگر ما تو سخت نگاه کن، هنرهتغییر واقعی می توان ایجاد کرد در میزان بیماری

راه مهم

  • اوتیسم برای اولین بار در مجله ای که در سال 1943 توسط لئو کانر ، روانشناس کودکان در جان هاپکینز منتشر شد ، توصیف شد که در صفحاتی از کودکان که به نظر او “بیماری” منحصر به فردی بودند “ویژگی های خوشایند” را تشخیص داد.
  • امروزه اختلال طیف اوتیسم (ASD) به عنوان یک عامل چندرشته ای و خطرساز عوامل خطر ژنتیکی و غیر ژنتیکی در نظر گرفته می شود.
  • مهمتر اینکه این نقش غیر ژنتیکی است که می تواند باعث ASD شود ، بنابراین عوامل خطر می توانند “تغییر” دهند ، که ممکن است ابتدا از بیماری پیشگیری کند.
  • به نظر می رسد شیوع بیماری های روانی از زمانی که برای اولین بار در سال 1943 با افزایش 7000 درصدی گزارش شد “منفجر شد” ، اما داده های اولیه نشان دهنده گسترش بیماری های روانی نیست – فقط گسترش طیف اوتیسم ، که بستگی به تشخیص دارد. معیارهای مورد استفاده ، و همچنین اینکه آیا ASD تشخیص داده شده است یا خیر.
  • شاید ما دقیقاً نمی دانیم شیوع اوتیسم در نیم قرن پیش چگونه بوده است ، اما داده های چند دهه گذشته نشان دهنده افزایش قابل توجه عفونت های واقعی است.
  • مهم است که بین شیوع یا بیماری و شیوع یا شرایط شناختی تمایز قائل شویم.

منو پیدا کن ویدیو نقش آفت کش ها و آلودگی اوتیسمبه آnd، اگر یکی از برنامه های من را از دست داده ایدحرارت ویدیو در مورد پیشگیری و درمان ASD و تغذیه– و همینطور است به منظور پیشگیری و درمان است اوتیسم ، و من می دانم که همه نیستند نی!دیدن:


در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارسالهای مستقیم من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *