جیوانچی در هفته مد پاریس گردنبند را محکوم کرد

جیوانچی در هفته مد پاریس گردنبند را محکوم کرد


خوب ، این بهترین مد نیست.

خانه مد لوکس فرانسوی Givenchy به دلیل اولین گردنبند حلقه ای خود در هفته مد پاریس منفجر شد.

یک مدل جواهرات توهین آمیز روز یکشنبه در نمایشگاه بهار / تابستان 2022 ناشر پوشید.

انتخاب سبک ناخوشایند ابتدا توسط حساب اینستاگرام Diet Prada انجام شد.

“شما فکر می کنید که صنعت یاد گرفته است که پس از هرج و مرج حلقهBurberry در سال 2019 چیزهای شبیه حلقه را در گردن مدل ها قرار ندهد. این گردنبندgivenchyofficial که به تازگی وارد باند شده است به طور خطرناکی نزدیک به همان منطقه است. این واقعاً باعث می شود من فکر کنم هیچکس توجه نکرده است ، اما متأسفانه … تاریخ خود را تکرار می کند. ”این گزارش در کنار عکسی از مدل باند Givenchy و یک مدل Burberry نوشت.

در سال 2019 ، باربری در هفته مد لندن به دلیل مدل باندی که حلقه برجسته با کلاه دار پوشیده بود مورد انتقاد قرار گرفت.

گردنبند حلقه در نمایش بهار / تابستان Givenchy در سال 2022 برجسته شد.
REUTERS

کاربران نظرات خود را در مورد انتخاب جواهرات Givenchy به اشتراک گذاشتند و از طراحی آنها شوکه شدند. “راستش را بخواهید ، در چه دنیایی مداری وجود دارد که یک حلقه به گردن یک دختر داشته باشید ، #گیونشی؟” بهار / تابستان 2022 تا 1822 عقب نشینی کرد. بهتر انجام دهید. ” نوشت در توییتر. “دختران و پسران جوان مجبور نیستند این را ببینند ، به ویژه در مرحله #هفته پاریس مد.”

“Givenchy یک” گردنبند حلقه “ارائه می دهد که در هفته مد دو نفره رونمایی شد. من فکر می کنم مدلی که سواستیکا ، لوله تفنگ یا کاپوت سفید پوشیده بود خیلی عصبی بود. او اضافه کردبه

این اولین بار نبود که دنیای مد پا را در دهان خود می گذاشت. در سال 2018 ، پرادا مجبور شد برخی از محصولات خود را پس از آنکه به عنوان نژادپرست طبقه بندی شد و به عنوان “چهره سیاه” معرفی شد ، کنار بکشد.

در سال 2019 ، تانسی هاسکینز ، نویسنده کتاب “Stitched Up” ، به The Post گفت که چرا صنعت با نژادپرستی مشکل دارد. هوسکینز گفت: “صنعت مد با نژادپرستی مشکل بزرگی دارد … به پایه های این مارک ها برمی گردیم.” به عنوان مثال ، او گفت ، دهه 1940 نشان داد که شانل و دیور به ترتیب با دولتهای نازی و ویشی همکاری می کنند.

مجموعه جدید گیوانچی روز یکشنبه در هفته مد پاریس رونمایی شد.
مجموعه جدید گیوانچی روز یکشنبه در هفته مد پاریس رونمایی شد.
رویترز

«چند سال پیش ، [racism in fashion] او گفت مدل ها در روسری های بومی آمریکایی فکر می کنند بحث در مورد سلب مالکیت فرهنگی بود. اکنون ، “واضح تر است. این یک احساس شدیدتر است. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *