جولیوس رندل پس از تولد دومین فرزندش به نیکس بازگشت

جولیوس رندل پس از تولد دومین فرزندش به نیکس بازگشت


مهاجم سابق شوالیه های All-Star ، جولیوس رندل و خانواده سابق شنبه اش ، مسابقه پیش فصل نیکس را در واشنگتن از خانه تماشا کردند.

خانواده ای که یک نفر بزرگ شدند. همسر رندل ، کندرا ، دومین پسر خود به نام جیس را در روز جمعه به دنیا آورد.

راندل پس از تمرین روز دوشنبه گفت: “این شگفت انگیز ، شگفت انگیز است که بتوانم خانواده ام را به دنیا بیاورم و فرزندمان را به دنیا بیاورم تا برادر بزرگ کیدن شود.” “طی چند روز گذشته بسیار مثبت بوده است. [Kyden] وسواس خود را [little] برادر. او عاشقش است. بسیار محافظ. او واقعاً دوست دارد برادر بزرگتر باشد. او می خواهد همه کارها را با آن انجام دهد. بنابراین شما قبول می کنید.

این دو هفته برای نیکس واقعاً مثبت بود ، که در پیش فصل با دو ضربه مستقیم 2-0 ایستادند. همه چیز در Shangri-La Tarrytown در مقایسه با بروکلین نتز و مشکلات واکسیناسیون آنها.

بدون راندل ، تیم تام تیبودو با نتیجه 117-99 واشنگتن را شکست داد و در غیاب رندل در حضور اوبی تاپین و کوین ناکس که در چرخش قرار گرفتند ، عملکردهای خوبی از خود نشان دادند.

و نیکس 24 تمرین سه امتیازی انجام داد-که اگر یک بازی فصل معمولی بود ، رکورد تیم را رقم می زد.

جولیوس رندل چند روز پس از تولد دومین پسرش ، جیس لبخند زد و با رسانه ها صحبت کرد.
کوری سیپکین

رندل با لبخند گفت: “همه ما تماشا کردیم ، هر چهار نفر.” “فوق العاده بود مرد. بدیهی است که شما همیشه می خواهید بیرون باشید ، اما فقط می توانید به بچه ها نگاه کنید ، می توانید پیشرفت تیم ما را از راه دور مشاهده کنید – ما هر روز قدم هایی را برای پیشرفت برمی داریم. همچنین وقتی از خانه تماشا می کنید ، نظرات را می شنوید ، سرگرم کننده است. شما می توانید صدای Thibs را بشنوید. بنابراین ، من در 20 سالگی صدای فریاد Thib را زیاد شنیدم ، و شنیدن آن از دور خوب بود. بنابراین لذت بردم.

رندل ابتدا گفت پسر بزرگترش ، کیدن ، گیج شده است.

“مثل این بود که” بابا چرا اینجا هستی؟ ” مثل این است که “چه کار می کنی؟” رندل گفت. “او عصبی بود. باید برایش توضیح می دادم.

رندل برای بازی پیش فصل چهارشنبه در گاردن مقابل دیترویت باز می گردد ، اگرچه نمی داند آیا هیچ یک از اعضای خانواده اش قادر به این شرایط هستند.

این داستان دو اردوی آموزشی با دو تیم نیویورکی بود. در حالی که رندل به دلیل تولد دومین فرزندش اسباب بازی را از دست داده بود ، کایری ایروینگ اسباب بازی ها را از دست می دهد زیرا واکسینه نشده است. نیکس با 100٪ واکسیناسیون برای بازیکنان ، مربیان و کادر آموزشی وارد کمپ تمرینی شد.

رندل گفت: “تیم ما ، همه عالی بودند ، بنابراین داشتن یک تیم کامل بسیار عالی است.” “ما در نیروی کامل هستیم. ما می توانیم با هم تمرین کنیم و بازی کنیم و هرگونه مصدومیت را رد کنیم ، لازم نیست نگران این موضوع باشیم. بنابراین بله ، خوب است. اما وضعیت آنها شخصی است. “آنچه آنها در آنجا انجام می دهند شخصی است و من فقط بهترین ها را برای آنها آرزو می کنم.”

رندل در پاسخ به این سوال که آیا نگران بازی با بازیکنان واکسینه نشده نیست (بردلی بیل واشنگتن واکسینه نشده است) ، نرخ بالای NBA را مشخص کرد.

رندل گفت: “نود و هشت درصد از لیگ واکسینه شده است ، بنابراین واقعاً ناراحت کننده نیست.” “بزرگترین کاری که می توانیم بکنیم – من آن آدمی نیستم که بتوانم در ترس زندگی کنم. من فقط سعی می کنم مسئولیت کارهایم را بر عهده بگیرم و فقط آگاه باشم و به اطرافیانم توجه کنم. این تنها راهی است که می توانم نگران و انجام دهم. من اقدامات احتیاطی لازم را انجام خواهم داد تا تمام تلاش خود را برای محافظت از خانواده ام انجام دهم. “

جولیوس رندل شماره 30 از تیم نیویورک نیکس شوت می زند
جولیوس رندل و نیکس در این فصل تیرهای زیادی به ثمر می رسانند.
گتی ایماژ

راندل به عنوان تماشاچی روز شنبه تحت تأثیر نحوه اجرای دستورالعمل جدید نیبو توسط نیکس برای ایجاد شوت های 3 نقطه قرار گرفت.

رندل می گوید: “این قطعاً تمرکز ما بود ، برجسته ای که Thibs قطعاً روی تیم ما نصب کرد.” “و این در مورد حرکت و ایجاد 3 های خوب است. برخی از تیم ها می خواهند 40 ، 50 3 بگیرند ، اما بسیاری از آنها می توانند 3 بد باشند: بحث برانگیز ، بدون توپ. برای ما ، همه چیز مربوط به زمان بندی و فاصله ها ، بازی مناسب ، خواندن حاشیه و ایجاد 3 های خوب است. و احساس می کنم ما این کار را می کنیم.

رندل روز جمعه تمرین کرد وقتی فهمید همسرش در آستانه اجرا است. هنوز هموارتر از زمانی بود که اولین فرزندش جیس متولد شد و رندل به عنوان لیکر مجبور شد از سفر به میامی فرار کند. کندرا به لس آنجلس بازگشت.

رندل که با همسرش در کنتاکی ملاقات کرد ، گفت: “شما می خواهید آنجا باشید تا زایمان کنید.” “من آخرین بار یک اسکی باز کراس کانتری بودم و مجبور شدم تمام کشور را سوار شوم. این بار کمی راحت تر بود. من دو یا دو هستم من تا به حال دو یا دو ساله بودم که هنگام تولد پسرانم آنجا بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *