جورج کلونی گفت که امل اگر “بتمن و رابین” را ببیند به او احترام نخواهد گذاشت.

جورج کلونی گفت که امل اگر "بتمن و رابین" را ببیند به او احترام نخواهد گذاشت.


جورج کلونی حتی بیشتر در مورد نقش بروس وین به عنوان میلیاردر ابرقهرمان در بتمن و رابین صحبت می کند.

ورایتی نتوانست از فیلمساز 60 ساله بخواهد تا نوک پستان خود را در سال 1997 در بازی بتمن در بیشتر فیلم های هالیوودی برای تبلیغ فیلم جدید خود با نام “نوار مناقصه” با بازی بن افلک در نقش اصلی بهبود بخشد. خودی ها می دانند که می توانند کلونی عزیز را به راه بیندازند.

به نظر می رسد شوهر “بتمن و رابین” نسبت به چشم های فریبنده همسرش ، امل ، بی ادب است ، زیرا خیانت کرد که جورج “اجازه نمی دهد من ببینم”.

جورج توضیح داد: “فیلم های خاصی وجود دارد که من فقط می گویم” من می خواهم همسرم به من احترام بگذارد. ” وی همچنین افزود که نگران واکنش دوقلوهای این زوج ، الکساندر و الا ، در صورت تماشای آن است.

کلونی به شوخی گفت: “بد است وقتی بچه 4 ساله شما برود ،” بد است “. – ممکن است دردناک باشد.

کلونی در نقش بروس وین / بتمن در کلاسیک اردوگاه جوئل شوماخر در 1997 بازی کرد ، در کنار کریس اودونل (رابین) ، آلیشیا سیلورستون (بتگرل) ، اوما تورمن (Poison Ivy) و آرنولد شوارتزنگر (آقای فریز). این بازیگر برنده اسکار با وجود تغییر شغل در سال های بعد ، مدت ها استعفای خود را از این فیلم اغلب مورد تمسخر قرار داده است.

کلونی در پاسخ به این س whyال که چرا در فیلم آینده کمیک های DC “The Flash” که در بسیاری از اشعار تکرار قهرمانان را نشان می دهد ، ظاهر نمی شود ، خود را به خاطر دریافت نکردن تماسی سرزنش کرد.

او به ورایتی گفت: “آنها از من نپرسیدند.” “وقتی شما حق رای دادن را به روش من تخریب می کنید ، معمولاً وقتی” Flash “را می بینید متفاوت به نظر می رسند.”

با بازی جوئل شوماخر ، “بتمن و رابین” جورج کلونی در نقش بتمن ، کریس اودونل رابین و آلیشیا سیلورستون در نقش بتگرل بازی کردند.
© برادران وارنر / با احترام از مجموعه اورت

تا سال 2022 ، “فلش” قبلاً افلک 49 ساله و مایکل کیتون 70 ساله را لمس کرده بود ، که هر دو قبلاً نقش Caped Crusader را بازی کرده بودند. اما ظاهراً کلونی در این لیست نیست.

مصاحبه با بازیگر “اقیانوس یازده” اخیراً به استیک فیلم تبدیل شده است زیرا مطبوعات نمی توانند از کلونی به خاطر بازی افسانه ای او انتقاد کنند. در دسامبر 2020 ، هوارد استرن به سوارکار تکان دهنده خود گفت که تماشای دوباره کار “وحشتناک” خود در فیلم “از نظر جسمی” به او آسیب می رساند.

وی در آن زمان گفت: “حقیقت این است که من در این کار بد بودم” ، بدون آنکه فیلمنامه نویس آکیوا گلدزمن و کارگردان فقید شوماخر را که در ژوئن 2020 درگذشت مقصر دانست.

کلونی درباره تولید بسیار موفق گفت: “این یک ماشین بزرگ و هیولا است.” در آن زمان ، “او فقط یک بازیگر بود که شغل بازیگری پیدا کرد.” – من به هیچ وجه نمی توانستم این کار را انجام دهم.

با این حال ، درد به وضوح می تواند انگیزه بخش باشد.

در سال 2013 ، ددلاین گزارش داد که کلونی ترجیح می دهد پرتره خود از خود به عنوان بتمن را به طور برجسته در دفتر خود نگه دارد ، “به عنوان یک هشدار درباره آنچه ممکن است اتفاق بیفتد اگر فیلم ها را فقط به دلایل تجاری بسازد”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *