جزئیات عرضه خودروهای گروه بهمن در بورس کالا


حدود یک ماه پس از اولین عرضه خودروهای گروه بهمن، فردا چهارشنبه ۹ شهریورماه این خودروها برای دومین بار در بورس عرضه می شوند و هر کد ملی می تواند یکی از خودروهای عرضه شده را خریداری کند.

به گزارش پرشین خودرو، فردا ۳۸ خودروی دیگنیتی سفید (مشکی). ۳۸ ماشین دیگنیتی سفید (تریم قرمز); ۳۸ ماشین دیگنیتی مشکی; دیگنیتی مشکی (تریم قرمز) قیمت پایه ۸۲۱ و ۵۰۰ لک در تابلوی بورس کالای تومان است.

برای خرید خودروی دیگنیتی; آخرین مهلت سفارش تا ۲۹ شهریور می باشد. ساعت ۱۷:۰۰ مبلغ پیش پرداخت برای خرید این خودرو ۳۰ درصد است. برندگانی که در آفرهای قبلی خودرو خریداری کرده اند، نمی توانند سفارش دهند. علاوه بر این، هر کد معاملاتی تنها در یک کد عرضه از کل عرضه در روز معامله امکان ثبت سفارش را دارد.

گروه بهمن در بازار خودرو دوم مهرماه ۱۷۵ دستگاه تریلر تک طبقه با قیمت پایه ۲۹۱.۳ میلیون و ۱۲۱ دستگاه خودرو دوطبقه با قیمت پایه ۳۰۱.۵ میلیون به فروش می رساند. برای خرید وانت کارا; آخرین روز ثبت سفارش شنبه است. ساعت ۸:۳۰ روز دوم مهرماه است و نرخ پیش پرداخت برای خرید محصول ۱۰ درصد است. علاوه بر این، تعداد خرید و ثبت سفارش برای هر کد بورسی محدودیتی ندارد و کسانی که در فروش قبلی خودرو را با موفقیت خریداری کرده اند نیز می توانند ثبت سفارش کنند. همچنین، خریدهای خود را بدون مانع برای مشتریان قانونی انجام دهید.