جام جهانی ۲۰۲۲: ایران همراه خود آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگلیس مساوی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافت کرد پلی آف یوفا شد.مراسم قرعه کشی مسابقات در سراسر جهان فوتبال در ساعت ۱۹ به وقت بومی (۱۶:۰۰ به وقت گرینویچ) روز جمعه ۱ آوریل در دوحه قطر برگزار شد. {در این} مراسم مربیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتبالیست های تمامی نیروی کار ها حضور داشتند. علی زایی اسطوره فوتبال ایران نیز در مراسم قرعه کشی کمک کرد.

در مراسم قرعه کشی کدام ممکن است جمعه ساعت شب در دوحه برگزار شد، پانترهای ایرانی در گروه B به مصاف انگلیس، آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکاتلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین دریافت کرد می الگو کدام ممکن است در فینال به مصاف ولز می الگو.

مناسبت روز جمعه همراه خود فاصله های زودتر شخصی مشخص بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اولین بار در گذشته تاریخی ۹۲ ساله شخصی، سه نیروی کار اجتناب کرده اند ۳۲ نیروی کار، معاون شدند. به این انگیزه کدام ممکن است این سیستم توانبخشی به تاخیر افتاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان در جاری اجراست. این بدان معناست کدام ممکن است ۳۷ ملت {در این} مراسم حضور داشتند کدام ممکن است ۵ تای آنها جام جهانی را کدام ممکن است اولین جام جهانی در زمستان برگزار تبدیل می شود، اجتناب کرده اند بازو خواهند داد.

ایران اولین ورزشی شخصی را در گذشته تاریخی ۲۱ نوامبر برابر انگلیس، دومین ورزشی شخصی را در ۲۵ نوامبر برابر پیست یوفا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سومین ورزشی شخصی را در گذشته تاریخی ۲۹ نوامبر برابر آمریکا برگزار می تدریجی.

نیروی کار سراسری فوتبال ایران کدام ممکن است همراه خود عنوان نیروی کار سراسری نیز شناخته تبدیل می شود، در هر ۲ مرحله دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوم رقبا های انتخابی AFC همراه خود ۱۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۵ امتیاز در صدر گروه شخصی قرار گرفت.

همراه خود ملاحظه به رتبه برتر فیفا، ایران نیازی به حضور در در اطراف اول رقبا ها نداشت.

ایران در در اطراف دوم همراه خود عراق، بحرین، هنگ کنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامبوج را انتخاب کنید و انتخاب کنید در در اطراف سوم همراه خود کره جنوبی، امارات، عراق، سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنان ورزشی کرد.

۹۴۱۷ ** ۲۰۵۰

ما را در توییتر @IrnaEnglish دنبال کنید