تیارا در + ویدئو در حالی که موتور متوقف شده بود راه اندازی شد.


دو ماه پس از عرضه تیارا کراس اوور، شرکت ماکسات موتور امروز در رویدادی از تولید اولین خودروهای تیارا خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، دکتر یوسفی مقدم دستیار مدیر تولید ماموت خودرو در این رویداد شش سال پیش در تلاش برای ایجاد خطوط تولید خودروهای سواری بر رویکرد آینده نگر به تولید تاکید کرد. تصمیم گرفتیم از جدیدترین تجهیزات و دانش تولید استفاده کنیم و امروز خط تولید تیارا با افتخار از تجهیزات مورد استفاده در بزرگترین کارخانه های خودروسازی جهان استفاده می کند.

وی افزود: با همکاری وزارت حراست، نصب خط تولید تاج با تجهیزات مدرن اروپایی موفقیت آمیز بود.

مهندس وطن خواه مدیرعامل ماکسات موتور ضمن قدردانی از نیروی انسانی گروه ماکسات موتور و ماموت خودرو گفت: کمتر از هشت ماه از تولید و عرضه موفق پیکاپ کلوت امروز محصول دیگری تولید شد.

او تیارا را به عنوان یک مسافر شهری روانه بازار کرد – تیارا با ۷ سرنشین به عنوان یک کراس اوور مناسب خانواده، با طراحی بدنه زیبا و کابین راحت که برای افراد در هر سنی جذاب است. برای هدف مناسب است.

وطن خواه افزود: درهای عقب این خودرو نسبت به رقبای خود بلندتر است و سرنشینان ردیف سوم به راحتی می توانند داخل و خارج شوند.

مدیرعامل ماسات موتور با اشاره به ویژگی های این خودرو گفت: تیارا دارای دوربین ضبط است. دوربین ۳۶۰ درجه; کروز کنترل؛ ایموبلایزر موتور؛ سقف شیشه ای پانوراما؛ مانیتور ۱۰.۲۵ اینچی؛ صفحه دیجیتال ۱۲.۳ اینچی؛ آینه های گرم شده؛ تهویه مطبوع اتوماتیک با دریچه های عقب؛ سنسورها سیستم تشخیص و نور پارکینگ

سیستم کنترل پایداری ESP در تیارا; سیستم کمکی ترمز ABS + EBD + BA؛ ترمز دستی برقی EPB; همچنین مجهز به سیستم نگهدارنده خودکار و سیستم نمایش نقاط کور است.

شایان ذکر است که موتور تیارا دارای یک موتور ۱.۵ لیتری توربو است که ۱۵۵ اسب بخار قدرت و ۲۱۵ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

در ادامه مراسم، مسئولان دولتی شرکت های مقات موتور و ماموت خودرو؛ همراه با مدیران، اولین خودروهای تیارا از خط تولید خارج شد و مراسم یادبودی بر روی درب موتور اولین خودروی تولیدی برگزار شد.