تکذیب ارتباط داعش همراه خود عملیات حضره علیه صهیونیسم


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، جمعی اجتناب کرده اند خبرنگاران فلسطینی گزارش دادند: رژیم اشغالگر روز یکشنبه در امتحان شده است قهرمانان عملیات ضد صهیونیستی در روده ها سرزمین های اشغالی را افراطی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داعشی توصیف کند. برای بی شهرت کردن آنها تصویری اجتناب کرده اند این نیروهای از دوام.

به این انجمن رژیم صهیونیستی جستجو در همدردی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام هایی در محکومیت این عملیات {است تا} وانمود تنبل کدام ممکن است این رژیم کشف نشده حمله ها تروریستی است، با این حال اینها دروغ هایی است کدام ممکن است در لانه های جاسوسی این رژیم ساخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش داده شده است تبدیل می شود.

در نهایت تاکید می‌شود: باید همراه خود این تحریف کشتی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دروغ‌های صهیونیستی کشانده نشد، اما علاوه بر این باید انکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آن مقابله کرد.

در عکس گرفتن عصر در این زمان یکشنبه در شهر اشغالی حضره در استان حیفا در شمال سرزمین های اشغالی، ۲ پلیس صهیونیست کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲ تن تولید دیگری زخمی شدند.

شهدای این عملیات ۲ جوان فلسطینی اهل شهر ام الفهم در سرزمین های اشغالی فلسطین در سال ۴۸ بودند کدام ممکن است {در این} عملیات به مبایعه نامه رسیدند.

عملیات از دوام توسط ۲ جوان فلسطینی در آستانه دیدار وزرای خارجه ۴ ملت عربی مصر، امارات، مراکش را انتخاب کنید و انتخاب کنید بحرین همراه خود همتایان آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صهیونیستی شخصی در جهان نقب در سرزمین های اشغالی تکمیل شد. .

گروه‌های از دوام اجتناب کرده اند جمله حزب‌الله، گروه‌های فلسطینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصارالله یمن همراه خود صدور ادعا‌هایی ضمن تبریک توسعه از دوام، آن را سیلی به سمت نشست رفع‌وفصل اعراب توضیح دادن کردند.

این رسانه به نقل اجتناب کرده اند گروه تروریستی داعش پاسخگویی حمله صبح در این زمان در شهر حضره در جنوب حیفا را بر عهده گرفت.

در ادعا گروه تروریستی داعش آمده است: در حمله ۲ داعشی حداقل ۲ افسر پلیس اسرائیل کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد تولید دیگری زخمی شدند.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول سریع دهید