توییتر ویدیوها را با نمایشگر ویدیویی مشابه TikTok تبلیغ می کند.


به دنبال روند TikTok، توییتر تصمیم گرفته است ویدیوها را به صورت تمام صفحه نمایش دهد، که ممکن است به زودی به روش استاندارد تماشای ویدیو تبدیل شود. فید توییتر اکنون برای ویدیوها تمام صفحه است. در اینجا به جزئیات می پردازیم.

توییتر می‌خواهد روی مشاهده تمام صفحه تمرکز کند.

اعتقاد بر این است که نمایشگر رسانه ای جدید توییتر هنگام نمایش یک ویدیو، یک تجربه تمام صفحه همهجانبه را ارائه می دهد. پس از کلیک بر روی یک ویدیو، در حالت تمام صفحه ظاهر می شود و می توانید لایک کنید، هنوز هم می توانید نظر بدهید و به اشتراک بگذارید. گزینه ریتوییت نیز موجود است.

علاوه بر این، فید ویدیو TikTok است، برای انجام کارهای بیشتر شبیه حلقه های اینستاگرام و شورت های یوتیوب؛ حرکت حرکتی به بالا اکنون برای ادامه تماشای ویدیوهای بیشتر با همان قالب در دسترس است تا بتوانید محتوای بیشتری پیدا کنید.

گزینه ای برای خروج از حالت تمام صفحه و بازگشت به فید اصلی با کلیک روی گزینه فلش بعدی خواهید داشت. این تغییر جدید در ابتدا برای کاربران iOS در دسترس خواهد بود و گفته می شود که در نهایت برای کاربران اندرویدی نیز خواهد آمد.

این تغییر جدید راهی برای توییتر برای همگام شدن با روندها و ارائه محتوای مورد نیاز کاربران است، اما ممکن است واکنش های منفی برخی را نیز به دنبال داشته باشد. اگر نمی دانید اینستاگرام شروع به آزمایش حالت تمام صفحه برای کل فید خود کرده است و باید پس از یک پاسخ بازگردد. باید دید مردم چگونه این تغییر جدید را در توییتر خواهند پذیرفت.

علاوه بر این، توییتر دایره ویدیویی جدیدی را در بخش کاوش معرفی کرده است تا یافتن توییت ها و روندها و همچنین ویدیوهای محبوب را آسان کند. این ویژگی در برخی از کشورها در اندروید و iOS موجود است.

بنابراین نظر شما در مورد انتقال ویدیوی جدید در توییتر چیست؟ نظرات خود را با ما در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. دانوتک به اشتراک بگذارید