تمرینات معمول برای بزرگسالان مسن – تناسب اندام کندی


حفظ سبک زندگی فعال ، صرف نظر از سن ، مزایای زیادی دارد. مطالعات نشان می دهد که تمرین افراد سالمند تعادل آنها را بهبود می بخشد و خطر بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی ، دیابت ، پوکی استخوان و آلزایمر را کاهش می دهد. مهمترین چیز این است که یک نوع ورزش مورد علاقه خود را بیابید تا بیشتر به آن پایبند باشید.

شدت تمرین شما بیشتر به تجربه شما بستگی دارد تا به سن شما. اگر نسبتاً کم تحرک بوده اید ، احتمالاً هنوز آمادگی کلاسهای متقابل را ندارید. در عوض ، شما باید با فعالیتهای کم تأثیر زیر شروع کنید ، که برای سالمندانی که تازه شروع به تمرین عادی کرده اند ایده آل است:

راه رفتن

شروع یک تمرین می تواند به سادگی راه رفتن باشد و پیاده روی برای سلامتی عالی است. بر اساس مطالعه مشهور هاروارد ، سه روز پیاده روی در هفته خطر حمله قلبی را تا 35 درصد کاهش می دهد.

یکی دیگر از دلایلی که پیاده روی به ویژه برای افراد مسن مفید است این است که با بهبود تعادل به جلوگیری از افتادن کمک می کند. از آنجا که هوا اغلب خیلی گرم یا خیلی سرد است تا بتوانیم راحت در بیرون از خانه قدم بزنیم ، بسیاری از افراد در هر سنی ترجیح می دهند به باشگاه ورزشی بپیوندند که می توانند در آن قدم بزنند.

تمرینات تعادلی و قدرتی

برای بهبود قدرت و تعادل می توانید تعدادی تمرین ساده را به طور منظم در خانه انجام دهید. در اینجا چند نمونه از تمریناتی است که می توانید انجام دهید:

  • راهپیمایی در محل
  • ایستادن روی یک پا در حالی که صندلی را در دست دارید
  • تخت خواب دیواری
  • رول شانه
  • روی نوک پا ایستاده است

کلاسهای تمرین برای افراد مسن

در حالی که پیاده روی و تمرینات تعادلی ساده را می توان در هر مکانی انجام داد ، پیوستن به یک کلاس آموزشی برای افراد مسن یک راه عالی برای سازگاری با تمرینات و در عین حال تأثیر کم است.

پیشنهادات برای طبقات بالاتر معمولاً شامل تمرینات آبی و همچنین نسخه های “سبک” برنامه های بدنسازی محبوب مانند ZUMBA® است. برخی از کلاسهای ارشد حتی می توانند به صورت نشسته انجام شوند ، بنابراین تقریباً همه چیزی دارند.

هنگامی که به یک تمرین کم اثر عادت کردید ، می توانید پیشرفت کنید و کلاسهای شدیدتری را به برنامه خود اضافه کنید.

علاوه بر کلاسهای “جمعیت ارشد” و بسیاری از برنامه های هیجان انگیز دیگر ، ما کلاسهای کیک بوکسینگ را نیز در شهرستان کامدن ارائه می دهیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن کلاس در هر مکانی در South Jersey ، امروز با ما تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *