تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید – تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و مخصوصاً برای صاحبان نژادهای فعال ، اگر بتوانید تمریناتی را پیدا کنید که هر دو عروسک شما از آن لذت می برند ، می توانید هر دو را به یکدیگر نزدیک کرده و شیوه زندگی سالم تری را برای هر دوی آنها ترویج دهید! حتی اگر سگی ندارید که همیشه برای دویدن یا بازی فریزبی توقف می کند ، تمرینات دیگری با شدت کمتر وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

سگ یوگا

بله ، یوگای سگ یک چیز است! این برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهترین است و تعدادی فیلم در اینترنت وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند. اگر سگ شما دارای باسن بدی است یک امتیاز – برخی از فیزیوتراپی های سگ را می توان در تند و زننده روزانه سگ ها استفاده کرد.

پیاده روی و دویدن در مسیر

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! این دو نفر می توانند مکانهای جدیدی برای دویدن یا پیاده روی پیدا کنند و همچنین در یک تمرین عالی شرکت کنند. آوردن آب برای هر دو نفر را فراموش نکنید – با این حال ، پیاده روی و دویدن می تواند خسته کننده تر از پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

رفت و برگشت با توپ تنیس سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را بیاورد و بیاورد ، می توانید خدمات را بهبود ببخشید. و به سگ خود با اختلال هماهنگی کمک کنید و آموزش دهید! اطمینان حاصل کنید که مکانهایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در ساعات غیر پیک از آنها دیدن می کنید.

تمرینات دایره ای در طول پیاده روی روزانه

تا زمانی که با سگ خود قدم می زنید ، می توانید ورزش های وزنی نیز انجام دهید. هر پنج دقیقه یکبار توقف کنید و 15 حرکت اسکوات انجام دهید ، یا یک وزنه سبک وزن با خود ببرید و هنگام راه رفتن با سگ خود با بازوهای خود کار کنید. بسیاری از تمرینات متفاوت و سبک شامل انعطاف پذیری است و وقتی بدن شما از راه رفتن گرم می شود ، می توانید آنها را راحت تر انجام دهید.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما دوست داشته باشد با شما شنا کند! با این حال ، همه سگها نمی توانند شنا کنند-از دامپزشک خود بخواهید مطمئن شود که نژادی دوستدار آب دارد و سگ شما قبل از بردن به استخر یا حوضچه به چه آموزش هایی نیاز دارد.

گلف نهایی فریزبی یا پک

اگر شما یا سگتان تنیس را دوست ندارید ، سعی کنید خانواده و توله سگ خود را به بازی فریزبی ببرید. حتی سگهای کوچکتر یا کمتر فعال می توانند از هوای تازه لذت ببرند و وقت خود را با هم بگذرانند.

گزینه های دیگر برای تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی برای بدن ، لازم نیست سگ باشید. اگر جنبه های اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاس های کیک بوکس ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey را امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک تقویم کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی است و ما همیشه در مورد چهره های جدید هیجان زده هستیم! آنچه را که باید در وب سایت خود ارائه دهیم بررسی کنید – یا فقط برای تمرین با یک مربی شخصی به یکی از سالن های بدنسازی ما مراجعه کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *